Aşık Erkek Nasıl Bakar?

Sponsorlu Bağlantılar

Aşık Erkeğin Bakışları

Erkeğin aşık olduğunu ele veren ilk ipucu bakışlarıdır.Özellikle ilk görüşte aşık olan yada ilk görüşte hoşlandığı bayana bakış şekli çok farklıdır ve bunu bilinçli bir şekilde yapmaz.Şimdi sizlere aşık olan erkeğin yada bir bayandan hoşlanan erkeğin bakışlarının nasıl olduğunu ve kendisini nasıl ele verdiğini açıklayacağız.

Aşık erkek sevdiğinin kadının bakışlarınızı yakalamaya çalışır.Aşık olduğu kadın ile göz göze geldikten sonra gözlerini kaçırır ve bir kaç saniye sonra tekrar kadına bakar.Bunu yaparak sevdiği kadının tepkisi ölçmeye çalışır.Acaba bakışlarımdan etkilendi mi, bişeyler ima edebildim mi, bakışlarımın farkında mı gibi düşüncelerle sürekli sevdiği kadınla göz kontağı kurmaya çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Erkeğin Sevdiğini Anlamak İçin Aşk Testi

Sevdiği kadınla konuşurken gözlerini kısarak konuşur ve gözlerinin içi güler.Aynı zamanda bu bakışlarında biraz utangaçlık vardır.

Size bakan erkeğin bakışlarını yakaladığınız vakit utangaçlaşarak hemen bakışlarını kaçırır.Size baktığını hissedersiniz ama erkek henüz erken olduğunu ve anlamanızı istemiyorsa onu bakarken yakalamanız zor olacaktır. Sizin hakkın da başkalarından bilgi edinir.

Aşık olan erkek sizin yanınızdayken konuşmaz ama başkalarının yanında konuşur. Uzaktan size bakar ama yaklaşınca gözlerini kaçırır. Sizinle konuştuğunda yüzü kızarır ve gözleri büyür.

Bilimsel Araştırma

İl görüşte aşık olan erkekler yapılan bir araştırmaya göre kadına 8.2 saniye kadar bakıyor. Yani bir erkeğin ilk görüşte aşık olduğunu anlamak için ilk görüşte 8.2 saniye kadar gözlerini ayırmadan kadına bakması gerekiyor.

Eğer bir erkek ilk karşılaşmada bu süreden daha fazla gözlerini kadından alamıyorsa ilgisinin daha yoğun olduğunu anlamak gerekiyor. Tam aksine ilk görüşte bir kadına bakma süresi 4 saniyenin altında ise o kadından fazla etkilenmemiş demektir.

Peki kadınlarda durum nasıl? Kadın ise ilk gördükleri erkekten hoşlansınlar yada hoşlanmasında bakış süreleri değişmiyor. Yani kadınların bakış süresine bakarak erkeklerden hoşlandıkları yada hoşlanmadıkları sonucuna varmak mümkün olmuyor.

Erkeklerin Bakışları ve Anlamları

Büyülenmiş Gibi Bakıyorsa

Size bakarken hayatta gördüğü en güzel şeye bakar gibi baygın baygın bakıyorsa bilin ki onu büyülemişsiniz. Eğer size bakarken hafifçe başını da eğiyorsa emin olabilirsiniz. Bu durumda sevdiği kadın ne isterse yapacaktır.

Siz Ne Yapmalısınız?

Bu bakışların tadını çıkarın. Ona dokunarak bedensel temas da sağlayabilirsiniz. Ve siz siz olun bu gibi durumlarda fazla konuşmamaya çalışın. Hele hele alakasız konular hiç konuşmayın.

Mesafeli Durmak İstiyordur

Sponsorlu Bağlantılar

Bir erkek mesafeli durmak istiyorsa başını sağa veya sola çevirip sizinle profilden konuşur. Yani sohbet modunda olmadığını gösterir. Bunun nedeni hassas bir konunun açılması yada rahatsız olduğu bir konunun konuşulması olarak yorumlanabilir.

Siz Ne Yapmalısınız?

Sizinle alakalı olmasa da erkeği rahatsız eden bir şeylerin olduğu kesin. Bu durumda erkek yalnız kalmak istiyordur. Bu durumda erkeğin üzerine gitmek yada yardım etmeye çalışmanız onun canını daha çok sıkar. Yapacağınız en iyi şey onu kendi haline bırakıp, düşünmek için zaman tanımanızdır.

Eğer durumunun değiştiğini farkederseniz sorunun ne olduğunu sorabilirsiniz. Eğer anlatmak istemiyorsa kesinlikle anlatması için zorlamayın.

Bir Erkeğin Soyunmak İstediğini Anlama

Bir yerlere gittiğinizde sizinle göz göze gelince gözlerini yumarak hafif uykulu bir şekilde size bakıyorsa, yatağa gitmek istiyor demektir. Yapılan araştırmalarda erkeklerin cinsel istek duydukları zamanlarda uykulu bir şekilde baktıkları tespit edilmiştir.

Siz Ne Yapmalısınız?

Bu durumda yapmanız gereken onu daha fazla heyecanlandırmaktır. Yanına yanaşarak eve gidince ona neler yapacağınızı fısıldamaktır. Bu bekleyiş onu daha fazla sabırsızlandıracaktır.

Size Söylemek İstediği Bir Şey Var

Sizinle konuşurken ara ara ağzını açıp kapatıyorsa yada dudaklarını büküyorsa bilin ki sizinle konuşmak istediği bir şey vardır. Ancak size söylemeye cesaret edemiyordur. Çünkü birisine bir şeyler söylemek isteyince beyin dudaklara sinyal gönderir, bu da dudakların oynamasına neden olur.

Siz Ne Yapmalısınız?

Onu konuşmak için zorlarsanız geri adım atar. Bu yüzden ona zaman tanımalı ve düşüncelerini toparlamasına izin vermelisiniz. Onu konuşması için cesaretlendirebiliyorsanız yapın ancak bunu yapamıyorsanız konu değiştirin ve rahatlamasını sağlayın. Kendini hazır hissettiğinde sizinle konuşacaktır.

Bir Şeyler Sakladığını Gösteren Bakışlar

Konuşurken sık sık dilini veya duraklıyorsa bilin ki kendi kendine sansür uyguluyor. Yani sizden bir şeyler saklıyor. Bunu yapan insanlar bir refleks olarak yaparlar. Yani ağzından bir şey kaçırmamak için aşırı dikkat ederler.

Sponsorlu Bağlantılar

Siz Ne Yapmalısınız?

Onun ağzından laf almak için acele etmeyin. Belki de size sürpriz yapacak da  onu gizliyordur. Yada gerçekten de sizi ilgilendirmeyen bir konuyu size söylemek istemiyordur. Nasıl olsa bunu farkedersiniz. Eğer sizinle alakalı olduğuna kesin kanaat getirirseniz konuşması için sıkıştırabilirsiniz.

İlişkiden Emin Olmadığını Anlama

Eğer bir erkek size bakarken dudaklarını içe doğru yuvarlıyorsa ilişkiniz konusunda endişeler yaşıyor demektir. Bu ruh hali dudaklara yansıdığı için içinde kopan fırtınalar da dudaklarından okunuyor.

Siz Ne Yapmalısınız?

Onu konuşturduğunuzda bir dram veya son ile karşılaşmayacağınızdan emin olun. Onu rahatlatın ve konuştuğu zamanda onunda medeni bir şekilde konuşacağınızdan emin olmasını sağlayın. Yada kendi rahatsız olduğunuz şeyleri örnek vererek onun lafa girmesini sağlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(40) Yorum

  Confused
  06 Nisan 2016 - 18:12

  Bir çocuk var seviyoruz birbirimizi hatta söylemesek de çıkıyoruz ama o çok sosyal ve konuşkan biri diğer kızlarla sürekli konuşuyor hele bir kız var onu sevio sürekli onun dibinde tabi o da konuşkan biri hep o kızla ve başka kızlarla da konuşuyo ama o kıza hiç pas vermedi hep bana veriyor ama benimle hiç konuşmuyor her kızla konuşuyor yüz vermemeye başlamalı mıyım sizce

  çağla
  14 Kasım 2015 - 17:17

  Daha yeni tanıdığım biri var okuldan habire yanımıza gelio durup bakio bikere yanımıza geldi o arkadaşımla konusuodu sınav nasıl geçti diye ben o tarafa bakmıyodum oda bana bayaa baktı sonra bişeyi oldu diyince yoo dedi kafasını çevirdi sizce beni seviyomudur

  Rabia
  08 Kasım 2015 - 07:49

  Sevgilimle bir kızı yanlış anladım yanı bni aldatiyor sandım kizn yanına gittim ve sewgilimi de çağırdım çok fazla üzerine gittim sewgilimde oradan çekip gitti tabi bn kıza sordum öyle bir şey varmı DİE yokmuş 3ay snra yanıma geldi bni yanlış tanınanı işte!iyorm diyerek konuşmaya geldi olanı anlattı hakliydi snra konuşmayı bitirdikten snra gözlerine uzun uzn baktı bzmde zamanimiz yoktu sonra konusunda DİE birbirimizin yanı dan ayrıldık smdi ne yapmalı yardım lütfen

  Hande
  12 Ekim 2015 - 17:15

  Ya Niyazi’m seninde bana bakışlarını biliyorum işte tam seni anlatıyor off ya 😀 🙂 ANLAAAAAA ARTIKKKKKKKKK

  Hande
  12 Ekim 2015 - 17:15

  Ya Niyazi’m seninde bana bakışlarını biliyorum işte tam seni anlatıyor off ya 😀 🙂

  Ece
  11 Ekim 2015 - 22:37

  Bi çocuk var benden bir yaş büyük ve onu seviyorum koridordan geçerken falan çarpıyo her gün bana bakıyo ama ben de ona bakıyorum arada yüzüme su falan atıyo geçen gün onların sınıfına girniştim bebeler giremez deyip sınıftan çıkmıştı bende sende girme o zaman diyip sınıfa girmiştim sonra hızlı bir şekilde sıraya ellerini vurup çıkın şu sınıftan diye bağırdı ben de **** abi diyip sınıftan çıktım abi deyince yüzüme sert bi ifadeyle baktı sonra da görüşürüz ece KARDEŞİM dedi gelip geçerken kardeşim diyo ve kelimenin üstüne basarak sizce beni seviyor mudur?

  büşra
  13 Haziran 2015 - 00:39

  Ya admin bana yardım edermisin bizim okulda bi çocuk var cok seviyorum ama o beni seviyomu bilmiyorum okullar yeni baslarken facebooktan bana mesaj atıp fotoğraflarımı beyendi hep her akşam konusuyoduk bana canım çok güzlesin gibi sözler söylüyo ve okulda ben nereye gidersem beni gizlice takip edip sürekli bana bakıyodu ama sürekli sonra arkdaşım aglayan sesmi göndermis ona içindede sevdiğimi anlatan bi cümle vardı ssonra kıyamam ağlama falan dedi ve sorna benden hoslanıyomusun dedi bendeevet dedim falan ona sordugumda hoslandığım kimse yok dedi beni unut lütfen üzme kendini falan dedi bikaç hafta geçti bisey oldu unuttum dedim oda nasıl beni unutabilirsin hemen insan sevdiğini bukadar cabuk uunutamaz dedi ama ama bisey demedim sürekli bana bakıyo amacını anlamış değilim kantinde falana yan yana gelince ikimizde panikleyip davranışalrımız değisiyo sence anlamı ne

  Bilinmiyor
  11 Haziran 2015 - 14:31

  Ya 3 yıl önce birisiyle flört ettim ama onunla olmazdi nedenini boşverin neyse işte zaman zaman aklıma geliyodu onu twitter face ne varsa bi baktim sanki her attigi twitlerde bana gondermesi var sonra bi ogrendimki benden sonrası olmamis benimde olmadi 2 , 3 hafta once karsilastik uzakdan gülümsedi o gülümseyince bende gülümsedim sonra o da bende önümüze baktik neyse iste bi sekilde numarasini buldum yanlislikla aradim hemen kapattim sonrada hic geri donmedi demekki numaram hala onda duruyo e whatsapdan bakiyorum ona deniyorum hani ben cikinca oda cikiyo ve hep boyle oluyo , anilarim depresti sizce ne yapmaliyim nasil dusunmeliyim? aklim cok karisik

  Berna
  11 Haziran 2015 - 02:48

  Ya off bilmiyorum sürekli onunla mesajlaşıyoruz 2 kez buluştuk çok samimiydi ama birşeyler söylemek istiyordu sanki ama söyleyemiyordu çok utanıyordu ben de öyleydim sonra ben dışarıda fln onu görünce bana bakıyor ama benim onu farkettiğimi anlayınca gözlerini başka yöne doğrultuyor ben de öyleym 🙂 sürekli beraber birşeyler yapmak istiyor ama yanında arkadaşları da oluyor biz tek başımıza kaldığımızda çok utanıyor benim gibi ben başka tarafa baktığımda o bana dönüyor ben onun tarafına baktığımda gözlerini başka yöne doğrultuyor biz çok samimiyiz bana mesaj attı seni seviyorum diye ben yerimden fırladım (?) gönderdim arkadaş olarak dedi ben de evet ben de arkadaş olarak dedim sonra rüyalarımızı birbirimize anlatıyoruz fln işte SIZCE BENI SEVIYOR MUU?!?

  aysun
  03 Mart 2015 - 15:36

  bi çocuk var aynı sınıftayız ve benden hoşlandığını söyledi çok anormal biri yani içine kapanık ailesi dahil kimseyle anlaşamayan herkes onla konuşmak istiyo ama o istemiyo felan ben de olmaz dedim reddettim ve morali çok bozuk derin bi yalnızlığı var bazen bakıyo göz göze geliyoruz suçlu hissediyorum herkes de çıkmamızı söylüyo ben de onun iyi biri olduğunu düşünüyorum ama ne yapmalıyım bi fikrim yok şu an hiç konuşmuyoruz ve saçma bi durumdayım yardım edin lütfen..

  belki
  15 Ocak 2015 - 16:37

  Mrhaba bn rabis bn bi cocuktan hoslaniyom 4hafta oncesinden bakismaya basladik biz 1hafta surdu bakisma ama bu bnm eski sewgilm ayrilali 7ay oldu simdi bi kiz var cikmiyolarmis ama cikicaklarmis birinden ogrendim bu kizdan bnm arkafsim samimi degilidik amabirbirmizi gordgumuzde bi meraba derdik kizdan. İste bnm eski sewglm de agir basli biraz ama onu sewiyo gibi me geliyo ne yapmam lazim . 🙁

  şeyda
  23 Eylül 2014 - 17:55

  Merhaba admin bana yardım edin lütfen okulda bir çocuk var. Çocuğun benden hoşlandığından emin değilim ama bazen arkadaşım ve ben bana bakarken yakalıyoruz. Uzakta bile görse bana bakıyor. Arkadaşlarıyla konuşurken bile bakıyor gözlerinin büyüdüğünü ve parladığını fark ettim. Çocuk çok çekingen ve utangaç ben ona baktığımda gözlerini kaçırıyor ama sonra benim tarafıma tekrar bakıyor.sizce ne yapmalıyım ilk adımı benden bekliyor olabilir mi. Bana yardım edin lütfen.

  Umut yok
  19 Haziran 2014 - 20:13

  Okuldan birini seviyorum.onu oncedende taniyordum.ya neden sevdigimi bilmiyorum ama onu unutmak icim kalbimden sokup atmam gerekirken ben aklimdan hayallerimden bile cikaramiyorum anlayamiyorum surekli onu dusunuyorum canim cok yaniyor ona acilacak cesaretimde yok

  seyluean
  23 Nisan 2014 - 11:27

  bizim okulda bi çocuk vardı hoş biri bana bakışlarını yakalıyodum,normalde önde sıra olmaz önde sıra olmaya başladı falan bakışıyoduk çok tatlıydı ama ben mal tabi emin olamadım ve yüz vermedim zaten o da başka bi kıza teklif etmiş o da kabul etmemiş ama araları çok iyi,sonra zaten cok tipsizim bana bakmazdı.neyse okuduğunuz için teşekkürler arkadaşlarıma söyleyemiyorum soylersem dalga malzemesi olurum zaten.sadece paylaşmaya ihtiyacım vardı sağ olun 😀

  esin rüya
  15 Nisan 2014 - 22:15

  Sevişirken bir erkeğin sevdiğini nasıl anlayabiliriz? Lütfen yardımcı olunn 🙁

  admin
  05 Nisan 2014 - 09:12

  Bir erkek size samimi davranıyor ise bunun iki nedeni olabilir. Birincisi size karşı ilgi duyuyordur ve sizden hoşlanıyordur. İkincisi ise Sizi kendisine yakın gördüğü bir arkadaş olarak görüyordur. Ancak birinci ihtimalin daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü erkekler genellik birinci ihtimalden ötürü kadınlara samimi davranırlar. Aksi takdirde aradaki mesafeyi her zaman korumaya çalışırlar.

  selin
  05 Nisan 2014 - 00:49

  Bir erkek var bana samimi davranıyor bu ne demektir lütfen cevaplarmısinız

  gizli kalsin
  10 Mart 2014 - 15:42

  Arkadaslar ve admin lutfen yardim edin bizim sinifta bi cocuk var cok iyi biri surekli benle ugrasiyor iki dk birisiyle konusmam ona batiyor bana vurup vurup sonra da iltifat ediyor bir de gecen sevgilisinden ayrildi niye ayrildiniz dedim kizi sevmiyodum dedi peki niye ciktin o zaman dedim sustu tekrar niye ayrildin defim simdi bi soylerim de ayip olur dedi yanda kankam var soyle ismail soyle zaten onda uta kalmamis dedi ama o sustu badini one egdi ve gulumsedi sizce bana asik mi

  SHOOT
  27 Nisan 2013 - 22:20

  senden nefret bile etmedigim icin tanriya sukr ediyom ki bu gucu bana verdi cok cobuk unutuyom ve de yeni birini buluyomm hahaha yaa qaliba ben sacmaliyom yaa artik tabi ask olmayinca insan kendini ozgur hissediyo hem o artik o kizla tel ile neden konusmuyo acaba YOKSA AYRILDILARMI?
  🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  SHOOT
  27 Nisan 2013 - 11:22

  henuz bu neresi yaa beni sevmedigine yada sevdigini soyleyemedigine 100000000000 pisman olucaksin ;0:) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  SHOOT
  27 Nisan 2013 - 11:20

  artik yalvarmaya basladi:) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  SHOOT
  25 Nisan 2013 - 09:52

  ayrildim ben yaa ama onu yalvarticagim 100% eminim o o kizi sevemez yani bananisbet yapiyo
  YALVARACAKSIN :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  SHOOT
  17 Nisan 2013 - 10:34

  kizim afedersin ama valla sen de benim gibi delinin birine takilmisin ben yeni bisey kesfettim ondan uzaklasiyom o geliyo bana yani ondan uzak durdukca miknatis gibi cekiyom kendime bi de baska bir erkekle sohbet et falan samimi ama dozunda o da yalvarsin seni kaybedeceginden korksun ben bugun oyle yaptim ben siifarkadasimin yaninda olurken 1 dk bile ayrilmadi yanimdan cook kiskandi yani olumlu bisey olucak bi de senon ona karsi biey hissettiynden emin olamasin asla tam emin olunca kir zincirlerini benden soglemesi 1 hafta sonra gorursun etkisini en azindan ben goruyommm hoscakjal bana son bilgileri yazmayi unutma

  adı lazım değil
  16 Nisan 2013 - 16:21

  bakıyo ama hiç bişey söylemiyo neden ve ben ne yapmalıyım???

  SHOOT
  14 Nisan 2013 - 07:29

  ATES BACAYI SARMIS;) bakann biri mutlaka hhosuna gidecek bir seye surekli bakar

  adı lazım değil
  08 Nisan 2013 - 17:03

  meraba hemen söze giriyorum. benim eski samimi olmadığım sınıf arkadaşım okulda beni ne zaman görse sürekli bana bakıyor.ben bana baktığını görünce gözlerimi çeviriyorum ama galiba o hala bakıyo.sizce neden bakıyo ve ben ne yapmalıyım

  sucker
  18 Mart 2013 - 06:55

  olmek istiyorum cunki ne sevdigimi kazandim ne de okulda basarili ola bildim cok kotuyum arkadaaslar onu cok sevdigim icin kendime cok kiziyorum ama unutamaiyorum da asla daa unutamam olmek istiyorum:(

  asik
  13 Mart 2013 - 16:55

  meraba ben birini cok seviyorum ve onu kaybetmek istemiyorum ama o cok qarip duygularini anlamak cok zor bilmiyorum seviyormu yoksa sadece arkadasmi ama sinifta baska kizlarla oldugu gibi benimle cok samimi degil nolur bir sey soyleyin onu cok seviyorum

  yine ben
  13 Mart 2013 - 08:51

  meraba ben raharsiz ettim ama onemli bir seyi demeyi unuttum lutfen bana soylermisiniz asik oldugum cocuk onceleri bana bir kac kes kardesim dedi kac zamandir demiyordu sonra bu gunlerde yine dedi bu onun beni sevmediyi anlamina gelirmi artik demiyor askini gizlemek icin yapabilirmi yoksa sahiden oglemi goruyor yaa ben onu cok seviyorum lutfen yazarmisiniz

  admin
  09 Mart 2013 - 18:08

  rica ederiz. her şey gönlünüzce olsun.

  yine ben
  09 Mart 2013 - 18:00

  yaa bi aanlasa zaten hep ona biseyler ima etmeye calisiyorum ama bilmem anliyormu yani belki diyorum okulun kapanmasini bekliyor ama ondan da emin deyilim yani yukarda yazdigim gibi hep onceleri benimyanima otururdu sonra o cocugun da beni sevdigini duydu ve neden ona soylemedigimi sordu kizgindi cok sagol beni bayaa bi rahatlattin yazdiklarinla tesekkur ederim

  admin
  09 Mart 2013 - 17:46

  evet olabilir.sevdiğiniz çocuğun size açılması için onu cesaretlendirmeli ve sizinde onu sevdiğinizi ona hissettirmelisiniz.

  yine ben
  09 Mart 2013 - 17:38

  saol Admin benim sevdigim kisi beni seven o cocukla iyi ama ben konusmuyorum bi de beni seven o kisi okula gelince sevdigim benle cok samimi olmuyor nedeni beni sevenin bunu anlamamasini istemesi olabilirmi tesekkur edeim simdiden unutmadan sevdigim cocugun bana acilmasi icin ne yapmaliyim yardim edermisin;)

  admin
  09 Mart 2013 - 17:27

  Bir erkek aşkını gizleyebilir ancak doğru zamanda aşkını da itiraf etmelidir.Eğer karşısındakinden emin ise yada karşısındakini kaybedeceğini düşünüyorsa aşkını itiraf etmeli.Bazen bir anlık geç kalmalar ömür boyu pişmanlıklara neden olabilir.Sınıfa bir başkası da o kızı seviyorsa o kişiye düşman olacağınız anlamına gelmez.O kişi ile sırdaş olmanıza da gerek yok.Normal arkadaşlık ilişkinizi sürdürebilirsiniz.

  yine ben
  09 Mart 2013 - 15:51

  cok tesekkur ederim ADMIN ben ondan hic emin olamiyorum sence bir erkek askini gizlemek icin uzak davranirmi ve kizi siniftaki baska biri daha seviyorsa o kisiyle yakin olurmu bi de o beni gorunce gulumsiyor bazen de bakislarini yakalayinca kaciriyor lutfen yazarmisiniz rahatsiz ettim ama onu cok seviyorum anlayin nolur

  admin
  08 Mart 2013 - 16:05

  sizin için bir saat soğukta bekleyen birinin tek bir sebebi olabilir o da sizi sevmesidir. açık açık konuşmanızı öneririz.

  yine ben
  08 Mart 2013 - 14:33

  anlamiyor beni ben de onu zaten bilmiyorum duygulari ne?ne yapmak istediyini bilmiyorum bi uzak bi yakin bi iyi bi kotu ben de artik biktim tam emin olabilseydim sevip sevmediyinden rahat bi nefes alicagim ya cok seviyom onu hep onu dusunuyorum anlamiyorum ki ne yapmak istiyor heralde biri olsa hayatinda anlardim ama o da yokki sonra bide hepn bakiyor gozlerime bakinca ben kaciriyo bi kere benim icin 1 saat soukta beklemisti yaa napicami bilmiyorum nasil tam emin olabilirim kioffffffffffffff yaaa lutfen yardim edin cok zor durumdayim butun seven kalplerden yardim istiyorum

  fidan
  02 Mart 2013 - 11:50

  sinifta biri var asigim onceleri eylul ayinda hep yanimda otururdu sonra siniftan birinin daha beni sevdiyini ogrendi o gunden sonra hic oturmadi yanima bunu neden bana soylemedin dedi bana sonra bir partite arkadasim bani yaninda olmadigimda gozleriyle aradigini soyledi ben onun bana baktigini anlayip ona baktigimda gozunu kacirir sonra dun ona baktim o da noldu dedim ben hiiic dedim ve o yine bakti ve benim ona bakacagimi hiss etti gozunu cekti sonra benimle konustu bir kjac soru da sordu sonra selam verince gozlerime bakiyor hem bide ben su gozunun ici parlamasi konusunda tereddut ediyorum ve o bakinca bazen gozlerine bakamadigim icin biraz zor anliyorum bana yardim edin hep bizi ayirmak istiyorlar o siniftaki koru cocuk da yaa ben ondan nefret ediyorum lutfen yardim edin cok zor durumdayim sizce seviyormu lutfee

  melis
  14 Kasım 2012 - 18:10

  Bence o senden etkilenmiş olabilir.Ama aşık değildir sanırsam belki ilerleyen zamanlarda aşık olabilir.ya da seni arkadaşı olarak görüyordur Eylülcüm.

  eylül
  15 Haziran 2012 - 18:20

  benimle birlikte aynı sırada oturan biriydi eskiden çok küfür ederdi ama benim yanımda oturduktan sonra hiç küfür etmedi süreklü bana dostumsun dedi parfümün çek güzel koktugunu söyledi tartıstığımızda gelip özür diledi uzun boylu oldugum için bjk ye git seni alırlar dedi konuşurken hep dudaklarıma bakardı SİZCE BENDEN HOŞLANMIŞMIDIDIRR.. LÜTFEN YANIT İSTİYORUMM..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir