Aşk İksiri Nedir? Nasıl Yapılır? İşte Tarifi

Sponsorlu Bağlantılar

Aşkın reçetesi hazırlandı!

Aşk iksirini duymayan yoktur ancak aşk iksirinin tarfini bilen yok denecek kadar azdır. Peki bu aşk iksiri nedir? Aşk iksiri nasıl yapılır? Aşk iksirinin bir tarifi var mı? Anlatılması imkansız bir duygu olan aşk iksirinin tarifini sizlerle paylaşıyoruz. Evde bu tarifi kendiniz de deneyebilirsiniz ancak dozunu tutturamazsanız sorumluluk kabul etmiyoruz 🙂

Yapılışı
Aşkı elde etmek için türlü yöntemler vardır. Birinci yöntem için ilkel maddeler, para, bir çift söz ve kesici gözdür. Fakat bu yöntem pahalı olduğu için, başka yollarla elde edilir. Ancak bu şekilde elde edilen aşk saf değildir.

Görünümü
Pembe renkli kristallerden oluşur. Kalbe yerleşir. Keskin lezzetlidir. Özellikle iç organlarda hissedilir. İlk resmi tanımı Âdem ile Havva tarafından yapılmış, sonra insanlar tarafından geliştirilmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Aşk Fotoğrafları 12

Bileşimi
Kaba sözlerden alınır. Formülü hemen değişir. Aslında aşk dayanıklı bir madde değildir. Parasızlık, yalancılıkla uyum sağlayamaz.

Saflık oranı
Aşkın ne ölçüde saf olduğunu anlamak için ihanet, aldatma ve dalga geçmeye karşı ne ölçüde dayanıklı olduğunu test etmek gerekir.

Etkileri
Aşk enjekte edilmiş ve hassas tartılmış bir insan, bir haftada kilo kaybederse bu uluslararası düzeyde en az Romeo-Juliet, Türkiye’ye göre de Leyla Mecnun aşkına eşittir.

Uygun doz
Nişan ve nikâhta az dozlarla alınmalıdır. Aşk, çeşitli biçimlerde görülebilir.

Belirtileri
Kalp çarpıntısı, uçma hissi, gözlerde kararma, sevdiğinden başkasını görememe şeklinde özel bir görememe durumu. Uykusuzluk, iştahsızlık da cabası…

Kullanımı
Kalbi hızlandırmak için, alçak dozda. Sinir sistemini uyarmak için yüksek dozda. Moral ve cesaret verici neşelendirici. Ancak belli dozu yoktur. Hiç alınmazsa kişide kompleks yaratır. Yüksek dozda öldürücü, alçak dozda güldürücü etkisi vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir