Bir Erkeği Kendine Nasıl Bağlarsın?

Sponsorlu Bağlantılar

Erkekleri Kendinize Bağlayın

Yazının hemen başında şunu söyleyelim burada verilenler sadece tavsiye amaçlıdır.

Bayanlar, hoşlandığınız bir erkeği kendinize nasıl bağlayacağınız konusunda sıkıntı çekiyorsanız, bu yazımıza bir göz atmalısınız. Buna karşınızdaki kişiyi en iyi şekilde tanıyarak başlamalısınız. Bunun için en önemli faktör erkeklerin bazı ilginç  özelliklerini öğrenmek olacaktır. Bu özellikleri öğrenerek, karşınızdaki kişiyi daha iyi tanıyabilir, onu kendinize bağlamak adına önemli adımlar atabilirsiniz

Hoşlandığınız erkeği kendinize bağlamak, onu kendinize aşık etmek istiyorsanız uygulayacağınız basit yöntemler vardır. Erkekleri tavlamanın ipuçlarını öğrenip uygulayarak bu isteğinizi başarabilirsiniz.

Erkekleri Tavlamanın İpuçları

 1. Erkeklerin kendine güvenen kadınlardan hoşlandıklarını hatırlayın. Eğer siz kendinizi severseniz, o da sizi sevecektir.
 2. Özgür bırakın ve özgür davranın. Erkekğin baskı altında olmayacağını bilmesi ve sürekli ne yaptığınızı düşünmek zorunda olmamasıcaziptir.
 3. Aptal rolünü oynamayın. Eğer onu bu şekildeetkilemeye çalışıyorsanız, gerçekten onu isteyip istemediğiniz anlayamaz.
 4. İyi giyinin. Kendi tarzınızı yansıtan herşeyi giyebilirsiniz. Erkekler siyah uzun çoraplardanve gösterişli uzun topuklardan hoşlanır. Ancak bunları giydinizde rahat olduğunuzdan ve komik duruma düşmediğinizden emin olun.
 5. Süper modele benzemiyorsanız üzülmeyin. Dahası, hayatınızdaki erkek de bir film yıldızıdeğil öyle değil mi? Bundan daha önemli şeyler var. Hoşlandığınız kişilere bunları verin.
 6. Çekici olun. Erkekleri etrafına toplayan bir kadınolun. Bu erkeklerin bir kadınla oturmasının bir nedeni vardır. Diğer erkekler de bunun ne olduğunu bilmek isteyecektir.
 7. Bir erkeğin ne giydiğine dikkat edin ve güzel şeyler söyleyin. Erkekler genellikle böyle şeylere önem vermez ancak nadir de olsakadınlar gibi komplimanlardan hoşlananlar vardır.
 8. Çok içmeyin. Alkol sizi çok etkiliyorsa daha sonra pişman olabileceğiniz şeyler söyleyebilirsiniz.
 9. Memnun olduğunuzu gösterin. Teşekkür edin, minnettarlığınızı gösterir bir şekilde gülümseyin. Bu onunla olmayı çok istediğinizi gösterir.
 10. İşinden, hobilerinden ve ilgi alanlarından bahsetmesini isteyin. Dikkatle dinleyerek sorular sorun.
 11. Hobilerine eşlik edin. Baseball, araba yarışları, balık tutma gibi ilgi alanlarına sizde iştirak edebilirsiniz.
 12. Onunlayken rahat olun. Siz rahatsanızsanız etrafınızdakiler de rahat olur. Huzursuz olan tek kişi siz olmayabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir