Aşık Olduğunu Anlamanın Yolu

Aşk yakanızdan öyle bir yapışır ki ne olduğunu bile anlayamazsınız.Aşk sizi tutsak etmiş olabilir ama bundan daha önemlisi aşık olduğunuzun size tutsak olup olmadığıdır.Eğer karşınızdaki size aşık değilse bu aşkınız hiçbir anlam ifade etmez.Sonuçta tek kişilik bir aşkı yaşarsınız.

Aşık olduğunuz kişinin de size aşık olup olmadığında emin değilseniz bunun için harekete geçmeniz gerekecek.Karşınızdakinin aşkından emin olmak ve karşılık bulmak için bazı stratejiler denemeniz gerekecek.İşte o stratejiler ve yollar…

Sponsorlu Bağlantılar

Aşık erkek ne yapar? tıklayın…

Vereceğimiz öneriler karşınızdaki kişinin size aşık olup olmadığını anlamanızı sağlayacak.

Çok fazla arıyorsa dikkat

Sizden hoşlandığı düşündüğünüz kişi sizi daha sık arayıp soruyorsa dikkat! O aradıkça siz ulaşılamaz olun. Ona zaman ayıramadığınız için özür dileyin, mantıklı mazeretler bulun. Eğer sizden gerçekten hoşlandığını ve onu kazandığınızı düşündüğünüzde biraz daha ulaşılabilir olun. İnsanlar sahip olamadıkları şeyleri ister.

Zor ulaşıldıkça değeriniz artar. Yürüyüşe çıkarken kapınızda tek taş yüzükle bekleyen birni görürseniz şaşırmayın. Bazen ortalarda olmak bazen olmamak sizi ne kadar sevdiğini ve istediğini anlamasını sağlar.

Size özel bir şeyler yapsın

Eğer birisi için hoş birşeyler yapıyorsanız iki sebebi vardır; Kendinizi memnun etmek ve hoşlandığınız kişiye daha yakın olmak. Sonuçta başkası bizim için hoş şeyler yaptığında onu daha çok severiz.

Burada diğer duyguları da dikkate almak gerekir. Her insan her zaman iyi hissetmez. Bazen hoş bir sürpriz içinde bulunulan duruma göre kötü gelebilir. Ayrıca, hoşlandığımız kişiden gelen şeyler bize ‘hoş gelir’. Eğer birine delicesine aşıksak onun için güzel şeyler yapmak için çıldırırız ancak onun sizi şımartmasına izn vermeniz daha iyi olur.

Birbirinizi izleyin

Aşk gözlerde başlar. İki aşık çift fırsat buldukça göz göze bakışırlar. Siz başkalarıyla konuşurken sık sık size bakıyorsa ve göz göze geliyorsanız sizden hoşlanıyor demektir.

Size ne sıklıkta baktığını ve bakışlarının nasıl olduğunu kendinizce değerlendirin. Biri size aşıksa bakışları yoğunlaşır, elleri terler, kalbi hızlı çarpar ve hızlı nefes alır.Sizi uzun uzun süzmesine izin verin.

Gözlerinizi gözlerinden ayırmayın

Çiftler birisi sohbetlerine katıldığında başka şeylerle ilgilenmeye, başka yerlere bakmaya başlar. Bunu hoşlanmadığınız biri için yapabilirsiniz ancak ondan kesinlikle çok hoşlanıyorsanız başkasıyla konuşması bitene kadar gözlerinizi onun gözlerinden ayırmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Gözlerinizi kaçırırsanız ilk başta yükselen aşk hormonlarınız normale dönecek ve aranızdaki o büyü kaybolacaktır.

Duyguları gözlerden anlayın

Hepimiz yatak odası bakışlarını biliriz. Arzu bakışlarımıza hemen yansır. Bakışlarımızı doğru okumak için loş bir ışığa ihtiyaç var. Erkekler bir kadından gerçekten hoşlandıklarında göz bebekleri büyüyor.

Eğer birinden gerçekten hoşlanıyorsanız, göz bebeklerinizin siyah çukurları büyüyecektir. Bu durumda siz de karşınızdakinin göz bebeklerine dikkat etmeyi unutmayın.