Erkeğin Kalbini Kazanmanın Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgilinizi Ele Geçirin

Artık ilişkinize bir isim koyma zamanı geldi mi diyorsunuz. O zaman bu ilişkiye ciddiye alıyorsanız ve bu durumu isim koymak istiyorsanız. Onunla sevgili olmanın yollarını öğrenin. Onu kendinize nasıl sevgili yapmanın yolunu bilmeniz gerekiyor:Ama unutmayın tüm erkekler Tatlı dil, güler yüz ve güzellikten geçtiğini unutmayın.Ama bunlarda zaten kadınların doğasında vardır.Belki siz yok sanıyorsunuzdur, aslında bu özelliklerin hepsi bayanların içinde saklıdır.Bu sizin gizli hazinenizdir ve sadece çıkartılmayı bekliyordur.Eğer karşınızdakini benim hayatımın aşkı olabilecek birisi olarak diye düşünüyorsanız acele edin ve bu özelliklerinizi kullanmaya başlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

İlişkilerin artık ismi konmaz hale geldi. Birlikte misin, değil misin anlamak zor. “Erkek gerçekten erkek arkadaş gibi davranıyor olsa bile hâlâ bağlanmamış olabilir.” The Secret of Happily Married Woman kitabının yazarı Dr. Scott Haltzman, bazı erkeklerin bir dizi seçeneğe sahip olmak istediğini ve online olarak flört etmenin çok fazla seçenek sunduğunu belirtiyor.

İşte Facebook da tam olarak bu noktada hayatımıza girdi. Erkekleri potansiyel adaylarla tanıştırmasının dışında onların eski sevgilileriyle de iletişim halinde kalmasını sağlıyor. Ontario’daki Guelph Üniversitesi Sosyal Psikoloji Bölümü’nden Dr. Amy Muise çalışmalarında, eski sevgilileriyle sosyal paylaşım siteleri üzerinden iletişim halinde olanların oranının yüzde 80 olduğu sonucuna varmış. “Eskiyi hatırlatan bu kadar çok şey varken erkeklerin ‘şimdiki zaman’a adapte olması ve içinde bulunduğu ilişkiye resmiyet kazandırması da zor oluyor.”

Maddi Kaynak Sıkıntısı

Ancak belki de erkeğin daima bekâr kalmasına neden olan etkenlerden biri ekonomidir. ABD’nin Çalışma İstatistikleri Bürosu’na göre kriz başladığından beri işini kaybeden kitlenin kabaca yüzde 75’i erkekmiş. Deal Breakers kitabının yazarı Dr. Bethany Marshall, erkeklerin çoğunun şu sıralar kız arkadaş sahibi olmaya mali olarak gücünün yetmeyeceğini düşündüğünü söylüyor.

Sonuç olarak pek çok çift (“çift” kavramını burada oldukça geniş alıyoruz), o gri alanda yer alıyor. Yani ilişkiye benziyor ama bir yandan ilişki için gerekli olan saygı ve ayrıcalıklı olma konusunda eksiklikler var. Bu tarif edilen durum da işte erkekler üzerine oturuyor. Sen de kafanda sorularla kalıyorsun.

Sevgili Yapmak İçin Yapmanız Gerekenler

Araştırmalar bizi çok tanıdık bir sonuca götürüyor. İlk randevudan sonra partnerinle yatmadıysan onun sevgilin olması ihtimali yeterince yüksek. Haltzman, bize erkeklerin aslında beklemekten hoşlandığı tüyosunu veriyor. Seni eve bırakırken her ne kadar yukarı gelmek istese de… Onunla yatmadan önce üç, dört kez çıkmış ol. Marshall şöyle söylüyor: “Buluşacaksınız diye yogaya ya da spora gitmekten vazgeçmeye kalkma.”

Sana ne yapmak istediğini sorduğun zaman çok gösterişli olmayan bir şeyler iste. Mesela “Sahilde yürüyüş yaptıktan sonra sandviç tarzı bir şeyler atıştırırız” gibi… Böylece para konusundaki baskıyı üzerinden aldın. Mütevazı ve eğlenceli görünmüş oldun. Tüm erkeklerin taptığı nitelikler…

Bütün bunarı denedin ama hâlâ sana olan bağlılığından şüphe mi ediyorsun? İsteklerini açık seçik belirtmenin zamanı geldi. fiunun gibi bir konuşma yap: “Seninle çok eğleniyorum ve artık başkalarıyla görüşmek istemiyorum. Sen istiyor musun?” Eğer sana bağlı kalamayacağını söylüyorsa bırak git. Bazen ellerinden kayıp gittiğini anlaması için malesef kıçına sağlam bir tekme yemesi gerekebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir