Eski Sevgiliyi Unutmak İçin Etkili Yöntemler

Sponsorlu Bağlantılar

Eski Sevgilinizi Unutun Gitsin

Büyük bir aşktan sonra ayrılıp eski sevgilinizi unutmanız mı gerekiyor.Bazıları bu ayrılma döneminden sonra sıkıntılı dönemler yaşamaya başlar.Aklınızdan onu çıkaramaz, baya zorlanırsınız.Onu Unutmak için elinizden geleni yapar ama bir türlü aklınızdan çıkaramazsınız.Unutmayın bir tek siz ayrılmadınız nice insanlar ayılıyor.

Üzülmeyin bu durumunuza.Eski sevgilinizi unutup, sizin için yeni aşklara kucak açma zamanı gelmedi mi? Bence eski anılarınızı unutup, önünüze bakmaya başlayın. Etrafınızda yeni aşklara yelken açacak birileri vardır, ama bir türlü eski sevgiliniz mi aklınıza geliyor.O zaman size birkaç tavsiyeler;

Sponsorlu Bağlantılar

Yalnız Kalmayın ve Arkadaşlarınızla Konuşun

Unutma ilk ayrılık acısını yaşayan sen değilsin. Arkadaşların, aile fertlerin ve daha çevrendeki birçok kişi, en az bir kez yaşamıştır bu olayı! O halde neden onlardan yardım almıyorsun? Konuştukça açılacak ve duygularını daha iyi tahlil etme fırsatı bulacaksın.

Kendinize Karşı Dürüst Olun ve Duygulanırız Sorgulayın

Yaşadığın gerçek bir aşk mıydı, yoksa sadece fiziksel bir çekim mi? Bunu test etmek için biraz geç olabilir ama eğer hissettiklerin sadece bir çekimse bunun zaten geçici bir şey olduğu bilmelisin. Onu görmediğin zaman giderek azalacağından ve bir gün son bulacağından emin ol.

Onu ve Anılarınızı Görmeyin

Ne demişler: “Gözden uzak olan gönülden ırak olur.” Her ne kadar ayrılığın ilk günlerinde aklından kolay kolay çıkmayacak olsa da, onu uzun zaman görmediğinde unutacağını bilmelisin. Bu nedenle onun olması muhtemel yerlere gitmemeye çalış. Hatta mümkünse, aynı arkadaş grubundakilerle bir süreliğine ilişkilerini askıya al.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir