Evliliği Yeniden Canlandıran Öneriler

Sponsorlu Bağlantılar

Evliliğinize Heyecan Katın

Aşk hayatınızı evlilik hayatınızda mumla mı arıyorsunuz? Evlendikten sonra aşkımızın bütün heyecanı ve büyüsü kayboldu mu diyorsunuz. Unutmayın ki hiçbir evlilik aşk hayatında yaşanılan gibi bire bir olduğu gibi devam etmez.Çünkü yaşam tarzınız ve ilişkinizin boyutu değiştiği için duygular ve düşüncelerde değişecektir.Eğer evlilik hayatınızda aşk hayatınızın aynısını istiyorsanız siz zaten yola yanlış düşüncelerle çıkmışsınız ve hayal kırıkları yaşacaksınızdır.Ancak ilişkinizin ve duygularınızın boyut değiştireceğini bilerek bu yola çıktıysanız sorun yok ve çözüm çok.

Eğer evlilik hayatınızda heyecan kalmadığını düşünüyorsanız ve aşk kırıntıları ile yaşamaya başladığınızı düşünüyorsanız size 4 güzel öneri sunacağız.Bu öneriler sayesinde evlilik hayatınıza aşkı tekrar sokabilir yada küllenen aşkı yeniden alevlendirebilirsiniz.İlişkinizi yeniden hayata döndürmek ve romantik anlar yaşamak istiyorsanız işte size öneriler;

Sponsorlu Bağlantılar

İşte Evliliği Ateşleyen Öneriler

1. Flörtünüzü ilk günkü gibi yapın. İlk buluştuğunuz günlerde nasıl davranıyorsunuz. Her gülüşünüzde, her baktığınızda onu arzuladığınızı hisettirin. İşi, aranızdaki resmi bağı, dış etkenleri unutun. Onunla dünyanın her yerine gidebilecekmiş gibi hissedin. Birbirinizin keşfedilecek yönleri mutlaka vardır, farklı olun ve farklılığı yakalayın.

2. İnanılmaz bir birlikteliğin altına imza atabilirsiniz. Birbirinizi bir süre rahat bırakın, özleyin. Ancak rahat bırakmak ile gitmesine izin vermek arasında ince bir çizgi olduğunu unutmayın. Seksi kıyafetler girin. Birbirinize iç çekerek bakın, yaklaşın ama uzak durun. Tıpki filmlerdeki gibi isteklerin doruğa ulaştığı anı bekleyin ve ateşleyin.

3. Hayatınıza yeni şeyler katın. Her sabah ve akşam aynı şeyi yapıyorsanız hayatınızı biraz hareketlendirin. Hiç gitmediğiniz bir yere gidin. Sakin ve sessiz romantik bir gece geçirin ya da eğlencenin dozunu artırın. Gitmek istediğiniz bir konsere bilet alın ya da gece kulübüne gidip dans edip eğlenin, birlikte bol bol gülün. Mutlu oldukça seks isteğiniz de artacak. Hala düşünüyor musunuz? Kaldırın ellerinizi, sallayın kalçalarınızı..

4. Günlük stresten birbirlerinize zaman ayıramıyorlar. Sabah evden ayrılırken seksi bir bakış fırlatın ya da birşeyler söyleyin. Akşam eve dönüş yolundayken onu arayın ve uzanıp onu beklediğinizi söyleyin. Kimin seks için zamanı var ki? Her zaman çok çok meşgulsünüz. Ancak her zaman bu yaşta ve genç olmayacaksınız. O anı istediğiniz gibi yaşayın. Mümkün olduğunca birlikte eğlenin, libidonuzu artırın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir