Evlilik Teklifi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sponsorlu Bağlantılar

Evlilik Teklifi Yapacaklara

Evlilik kelimesi insanı duygusallaştıran çok anlamlı güzel bir yüce bir mertebedir.İnsanlar ömrünün sonuna  kadar yanında geçireceği insanı bulup, birlikte geçireceği insanı bulduğunda  da evliliğe ilk adımları atmaya başlayacaktır zaten.İlk işiniz evleneceğiniz,aşık olacağınız  eşinizi   bulmanız, bulduktan sonra gerisi gelir.

Aşkı yakaladıktan sonra evliliği de düşündüğünüzde evlilik teklifinde bulunmak için dikkat edilecek hususlar vardır.Bu önemli konuda sizlere yardımcı olmak için evlilik teklifinde dikkat etmeniz gereken bilgileri sizler için sunduk.

İşte Bilmeniz Gerekenler

  1. Öncelikle bu ilişkiniz ve hayatınız için önemli bir gün olacaktır bu yüzden günü ve zamanı doğru seçmeye özen gösterin.
  2. Yapılmış bir tartışmanın, bir ayrılığın, bir anlaşmazlığın üzerine böyle bir teklif yapmayın çünkü böyle bir durumdan sonra yapılan teklif bir rüşvet veya barışmak için bir hediye gibi algılanacaktır ve doğru anlamı vermeyecektir. Bu yüzden evlilik teklifinizi aranızın çok iyi olduğu ve birbirinize karşı duygu yoğunluğunuzun yüksek olduğu bir zamanda yapın.
  3. Bu teklifi yaparken şu durumu da unutmamak gerekiyor. Kadınlar duygusal ve soyut durumlara daha fazla önem verirken, erkekler somut durumlara daha fazla önem verirler. Yani bir evlilik teklifinde erkekler için mekanın güzelliği, yüzüğün büyüklüğü, pahası önemliyken kadınlar için erkeğin söylediği duygusal sözler, erkeğin hissettirdiği sevgi ve güven daha önemlidir.
  4. Karşınızdakine kendini özel hissettirin, ona duygularınızı, sevginizi, bağlılığınızı gösterin. Onun için özel olarak hazırlanın ve bu teklif için zaman ve çaba harcayın. Pahalı olmasa bile özel ve romantik bir akşam, ona özel hazırlamış olduğunuz bir evlilik teklifi ve onun için almış olduğunuz bir yüzük, sizi evliliğe götürecek ilk yolun kapılarını açmanıza yardımcı olacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir