Nasıl Bir Çocuğu Kendime Aşık Edebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Aşık Etme Sanatı

Sevgi bu dünyada var olan en karmaşık duygudur. Nedeni benzer durumların her insanda farklı duygular uyandırmasıdır. Bu tanımlama oldukça ciddiyet içeriyor olabilir ama gerçekler bunu gösteriyor. Aşık olmak yada bir başkasının size aşık olmasını sağlamak zaman isteyen ve kesin bir çaresi olmayan durumlardandır ama yapılabileceklerde yok değil. 

Eğer birisine kendinizi sevdirmek istiyorsanız öncelikle tutarlı olmaya özen gösteriniz. Sevdirmekten kastımız tabikide aşık etmektir. Önce haddimizi bilelim. Kendimizle karşımızdaki şahısı kıyaslayıp uygunluk derecemizi benzerliklerimizi bulmaya çalışalım. Bu ilk adım başarıya ulaşmadaki ilk adımımızdır.

Karşınızdaki kişiyi tanımaya özen gösteriniz. Nelerden hoşlanır, nerelerde gezmeyi sever, Hayata bakış açısı nedir, Ne türk kızlardan ve erkeklerden hoşlanıyor? Bu soruların cevaplarını bulduktan sonra mevzuyu eyleme dökmeye çok az bir zaman kalmıştır.

Kendinizi sevdirmek için kendiniz gibi olun. Yapmacık olmayın illa bir gün patlak verirsiniz. Tutamayacağınız sözler vermeyin. Espiritüel olup ortam içerisinde aranan kişi olmaya özen gösterin. Her iki cinste popüler kişilerden hoşlanacaktır.

Mutlaka paranız olsun. Parası olmayını hiç sevmiim 🙂 Parasız adamı kim sever. Düzenli bir işiniz olsun. İşiniz yoksa bile hayatla mücadele etmeye yönelik eylemleriniz olsun. Hiç değilse bu çocuk bir gün başaracak gibi bir düşünce beyinlerde yer edinsin.

Karşınızdaki kişiye diğer kişilerden daha ılımlı ve alçak gönüllü olun. Bunuda onun farketmesini sağlayın. Özel günlerinde hediyeler alıp güzel sözler söylemekten çekinmeyin. İçinizden gelmiyorasada varın bu işten vaz geçin. Aşk fedarkalık ister.

Ortak arkadaşlarınız varsa ortak arkadaşlarınızı iyi değerlendirin. Sizi metedmelerini ve ona olan sevginizden bahsetmesini bir şekilde sağlayın.

Tüm bunları yaptıktan sonra işiniz Allaha kalmıştır. Olacağı varsa olur zaten. Şimdiden hepinize sevgi kokan aşk kokan bir ömür dileriz.

Kadın İstediği Zaman Aşık Eder

Ne onlarla, ne de onlarsız yaşayabiliyoruz. Erkeklerden bahsediyorum. Onlar kadınların hayatında olsa ayrı dert, olmasa ayrı dert! Sonuçsa hep aynı: Yalnızlık, ayrılık acısı, aldatmalar, evliliğe gitmeyen mutsuz ve hastalıklı ilişkiler.

Hal böyle olunca kadınlar için aşkı yakalamak, yalnızken bile mutlu olmak adeta bir hayal. Ama hipnoz ve yönlendirmeli meditasyon uzmanı Seda Diker’e göre aşkı ölümsüz kılmak hiç de zor değil! Çünkü o, kadınlara hem kendilerini hem de eşlerini aşka programlamayı öğretiyor. Ya da plantonik aşk yaşadığınızı zannederken, öğrettiği tekniklerle aşık olduğunuz kişi dibinizde bitiveriyor!

Bunu da İstanbul’daki ofisinde, 5 ila 10 kişilik gruplarla çalışarak hafif trans teknikleriyle bilinçaltındaki kökleşmiş duyguları değiştirerek yapıyor. Seda Diker’in ‘Dişilik, Bilinçaltı ve Aşk Eğitimi’ adını verdiği bu program her ay bir kez 2 günlük workshoplar halinde düzenleniyor.

Kadının Dikkat Etmesi Gerekenler

 •  Flörtü kadın başlatır kadın bitirir, ama ilk adımı erkek atar. Erkek kadına “Senden hoşlanıyorum” dediğinde cevap olarak “Ben de senden hoşlanıyorum” dememeli.
 • Kadın erkekle ilk başta telepatik bağ kurmalı. Bu da kadının erkeğin yaklaştığını, birbirlerini sevdiklerini ve hiçbir negatif duygu olmadan bütünleştiklerini düşünmesiyle olur. Telepatik olarak da erkek bunu algılar ve kadına daha fazla yaklaşır.
 • Dişilik patronluktur. Dolayısıyla kadın dişi özellikleriyle erkeğe gidecek. Ancak kadın duygusal maskesi olmadığı zaman bir erkeği etkiler. Kadın dişiliğinden utanmadan duygularını gösterek erkeğe ‘Sana güveniyorum’ mesajı vermeli.
 • Erkek hipnoz altındayken yani cinsellik paylaşılana kadar olan sürede kadın indirekt olarak, ‘Ben aranmayı seviyorum ve aranmadığım zaman ilgim dağılıyor’ diyebilir. Bu da o adamı aşık etmek için önemli.
 • Vurdumduymaz erkekler maalesef etkiliyor. Kadınlar da ‘Ben bu erkeği bile kendime aşık edebilirim’ diyor. Halbuki bu özgüven eksikliğin, sevme ve sevilme arzusu veya planı olmayan bir erkek bu şekilde davranır. İşte o erkeğin peşinde koşmak sadece kadının manipülasyon ve kontrolcülük içgüdüsünü tatmin eder!
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

  gülşen
  22 Nisan 2014 - 16:56

  annemin facebook undan giriş yaptım sevdiğim bir erkeği kendime şöyle aşık ettim
  1:sevdiği kızı küçük ve yalancı düşürdüm
  2:onunla yanlız kalıp sırlarını anlatmasını istedim
  3:kendimi onun karşısında haklı duruma koyup onu kendime bağladım
  ŞİMDİ AŞKIMIZ SONSUZZZ……..:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir