Soğuyan Sevgiliyi Yeniden Aşık Etme

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili Nasıl Yeniden Aşık Edilir?

Sevgilinizin sizden soğumaya başladığını farkettiyseniz ilk olarak kendinizi gözden geçirmeniz gerekir. Çünkü sizin hal ve hareketleriniz onu sizden soğutmuş olabilir. Eskisi kadar onunla ilgilenmiyor olabilir, sevginizi eskisi kadar dile getirmiyor olabilirsiniz. Peki tekrar içindeki sevgiyi harekete geçirmek ve size yeniden aşık olmasını sağlamak için neler yapmalısınız?

İlişkiler belli bir zaman sonra rutinleştiği için sevgililerin birbirinden soğuması normal karşılanabilir. Bundaki en önemli etken ise elde etmiş olmanın verdiği güven duygusudur. Yani artık bu benim sevgilim, kimse benden alamaz, onu elde ettim vb düşünceler ilk günkü duyguların üstünü örter. Bu durum hem erkek hemde kadınlar için geçerlidir. Bu yüzden ilk zamanlarda olduğu gibi onu nasıl elde etmeye çalıştıysanız yine aynı şeyleri yapmaya çalışın. İlk zamanlar onu etkilemek için neler yapıyordunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Bir diğer neden ise sevgilinizin iç dünyası ile ilgilidir. Kişi kendi iç dünyasında yaşadığı sorunlar nedeniyle size karşı fazla ilgili olmayabilir. Bundan dolayı sizi sevmediğini düşünebilirsiniz. Örneğin işinde yaşadığı sorunlar dikkatini dağıtmış olabilir, yada ailesi ile yaşadığı problemler size karşı ilgisiz görünmesine neden olabilir. Bu yüzden sevdiğiniz kişinin sorunları ile ilgilenin ve onun hayatının içerisinde yer almaya çalışın. Bu gibi sorunlarda onun derdini paylaşın. Eğer sizden gizlemeye çalışıyor ise anlatması için biraz çaba sarfedin.

İşte Yapmanız Gerekenler

  1. İlk önce hatalarınızı kabul ederek başlayın ve aşık olduğunuzu kişiye bu durumu belli edin.
  2. Neden beni eskisi kadar sevmiyor? sorusunun yanıtını kendinize dürüstçe verin.
  3. Sizin ona olan ilgisizliğinizi ve mutsuzluğunuzu ona söyleyin yada belli edin.
  4. Ortak arkadaşlarınızından sevdiğiniz kişi hakkında bilgiler alın. Sizin bilmediğiniz sorunlar olabilir.
  5. Aşık olduğunuz kişiye onun için herşeyi yapabileceğinizi belli edin. Eğer ilişkinin soğumasına neden olan siz iseniz değişmek için elinizden geleni yapacağınızı ona gösterin.
  6. Onu sevdiğinizi gösteren kısa ve öz hatırlatma mesajları atın. Hiç ummadığı bir zamanda onu sevdiğinizi söyleyin.
  7. Onu mutlu etmek için küçük sürprizler yapın. Örneğin ceketinin cebine onu çok sevdiğinizi söyleyen küçük bir not koyun. Yada beklemediği bir anda küçük hediyeler alın.
  8. Eski anılarınıza dair hatırlatmalar yapın. Örneğin çok mutlu olduğunuz bir anın resmini gönderin.
  9. Ondan ayrı kaldığınız zamanlarda onu özlediğinizi söylemeyi unutmayın.
  10. Son olarak ona gelecek ile ilgili planlarınızdan bahsedin. İkinizin içerisinde yer aldığı planlardan bahsedin.

Bunları yaptığınız takdirde sevdiğiniz kişinin içindeki aşk küllerinden doğacaktır. Tüm çabalarınıza rağmen sizden uzaklaşmaya devam ediyorsa, ya sevdiğiniz adamın odundan bir farkı yoktur yada kendinizi kötü sona hazırlamanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir