Yeni Evlenecek Çiftlere Romantik Öneriler

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Evli Çiftlere Özel Gece

Yeni evlenen çiftlerin ilk baş başa geçirecekleri gecenin, hayatlarının en unutulmaz bir gece olmasına ne dersiniz.İlk olarak ona keyifli dakikalar gecirebileceğiniz rahat bir otel odası seçin. Yanınıza temiz ve özel iç çamaşırları alın.

Nede olsa ilk olarak kendinizi kanıtlamak isteyecek ve güzel görünmek isteyeceksiniz bundan dolayı rahat ve gösterişli iç çamaşırları tercih edin. Belki biraz klasik, ama hala en romantik alternatiflerden biri mum ışığı ve çiçeklerle süslenmiş bir oda. Aşk sözlerinin bulunduğu minik kartlar. Gecenin keyfi için güzel ve romantik önerilere göz atmanızda fayda var…

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Gecenize Özel Bir Yer

Romantizm arıyorsanız, akşam için birlikte bir otel odasına yerleşin. Yaşadığınız şehirden uzak bir yer olursa kendinizi daha iyi hissedersiniz. Yinede düğün sonrası uzak bir şehre gidemiyorsanız yaşadığınız yere uzak bir bölge seçebilirsiniz. Bize kalırsa maddiyatı arkanızda bırakın ve birbirinize odaklanın.

Yanınıza Yiyecek Alın

Düğün sırasında ve sonrasında yapılan resepsiyonlarda yemek yemek için pek fazla vaktiniz olmayacak. Çünkü siz, misafirler ve dansla meşgul olacaksınız. Düğün sona erdiğinde, siz açlıktan güçsüz düşmüş olacaksınız ve açlıktan midenizden çıkan gurultu romantik anlarınızı berbat edebilir.

Seksi İç Çamaşırları Alın

Düğünde şık görünmek için çok zaman harcayacaksınız ama en şık, düğün sonrası baş başa kaldığınızda eşinize görünmelisiniz. Kendinizi eşinize seksi gösterdiğinize emin olmalısınız. Kadınlar için erkeklerden daha fazla seçenek var. Daracık beyaz bir gecelik, güzel bir tanga ve jartiyerle eşinizin gözlerini kör edebilirsiniz. Kendinize hem rahat hemde arzu uyandıran iç çamaşırları seçin.

Mumlar ve Çiçekler

Romantik bir alan aydınlatması, yumuşak bir yatak ve gül yaprakları. Düğün planlamacılarının genellikle üzerinde durduğu en hassas nokta, yeni çiftler için en romantik otel odasını hazırlamak. Ama siz her şeyi bir planlamacıya gerek duymadan kendi başınıza halledebilirsiniz. Oda kokusu, çiçekler ve mum odanıza farklı bir ambiyans katacak.

Küçük Farklı Şeyler

Birbirinize masaj yapın. Eşinizin yastığının altına küçük bir aşk mektubu bırakabilirsiniz. Sıradan ve nihayet evlenmiş bir kadın gibi davranmayın. Evlenerek ne kadar mutlu olduğunuzu göstermek için farklı şeyler yapın.Birlikte küvete girin ve keyif yapın. Aşkınızı dünyaya ilan ettiniz. Şimdi birbirinize yeniden aşık olma zamanı. Hiçbir şey bundan daha özel olamaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir