Ekim Ayında Balık Burcu

Balıkları Ekim 2013’ün neler getireceğini, nelerin beklediğini ve Ekim ayında balık burcunun hayatında ne gibi değişikler olacağını merak ediyor musunuz? Balık burcunun 2013 yılının Ekim ayında aşk hayatı, balık burcunun iş hayatı, balık burcunun sağlık durumu ve parasal konuları hakkında bütün bilgileri ünlü Astroloji Danışmanı iremSU bizlere açıklıyor. Gelin hep beraber Ekim 2013’de balık burcunu neler bekliyor öğrenelim…

2013 Yılı Balık Burcu Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

  • Gezegeni : Neptün
  • Grup : Su
  • Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
  • Uğurlu Sayısı : 2, 6
  • Uğurlu Taş : Akuamarin
  • Uğurlu Gün : Perşembe

5 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay, başkalarıyla aranızdaki her türlü finansal ilişkinin, çıkarlarınıza zarar vermeyecek şekilde, tekrar ele alınmasını sağlayıcıdır. Böylece dengesiz ve  tutarsız olan, keyif kaçıran meseleler çözüme kavuşabilir.  Eğer bir yenilik düşünüyorsanız öncelikle bunu tek başınıza mı yoksa bir başkasıyla mı yapacaksınız bunlar üzerinde bir düşününüz. 7 Ekim sonrası iş değişimi, yeniliklerin uygulanması, farklı kişilerle iletişime geçilmesi anlamında enerjiniz yükselecektir. Fakat fazla coşku, heyecan yanlış ve aceleci kararlara sebebiyet verebilir. O nedenle bastığımız yeri bilmekte yarar var. 15 Ekim sonrası iş ortaklığı veya ilişki meselelerinde karşı tarafın amacını, beklentilerini anlamamız gerekir. Çünkü ayrıldığımız noktalar varsa, doğal olarak ilişkinin sağlıklı yürümesi, pürüzlerin düzeltilmesi pek mümkün olmaz. Huzursuzluk çıkabilir. 21 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında durumunuzu derinlikli olarak gözden geçiriniz. Kişisel arzularınıza düşkünlük gösterebilirsiniz. Gizemli konular üzerinde çalışabilir, bilinmeyenleri merak edebilir, dışarıyla temas etmekten ziyade, içe yönelirsiniz.

 

Ekim Ayı Balık Burcu Astroloji Takvimi

5 Ekim saat: 03:35 Terazi burcunda Yeniay

7 Ekim saat: 20:54 Venüs Yay burcuna girişi

15 Ekim saat: 14:05 Mars Başak burcuna girişi

19 Ekim saat: 02:38 Koç burcunda Dolunay

19 Ekim saat: 02:51 Gölgeli Ay Tutulması

21 Ekim saat: 13:29 Merkür Akrep burcunda geri hareket başlangıcı

23 Ekim saat: 09:10 Güneş Akrep burcuna girişi

Balık Burcunun Ekim 2013 Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 7-11-15-16-20-24-25

Zayıf Enerjili Günler                                     : 2-3-9-22-23-29-30

Aşkta En Şanslı Günler                                : 24-25

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 17-18

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                           : 15-16-17

(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 1-2-3-4-29-30-31

(Ay-Başak geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)