Ekim Ayıda Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Ekim 2013’de boğa burcunu hayatında nelerin değişeceğini yada boğaları nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? 2013’ün Ekim ayında boğa burcunun aşk hayatı, iş hayatı, sosyal ilişkileri ve parasal konuları hakkında bütün bilgileri Astroloji Danışmanı iremSU sizlere aktarıyor.İşte 2013 yılının Ekim ayında boğa burcunu bekleyenler…

Boğa Burcu (20 Nisan – 20 Mayıs )

Sponsorlu Bağlantılar
  • Gezegeni : Venüs
  • Grup : Toprak
  • Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
  • Uğurlu Sayısı : 6,4
  • Uğurlu Taş : Zümrüt
  • Uğurlu Gün : Cuma

2013 Yılı Boğa Burcu Yorumu

5 Ekim tarihindeki Yeniay, güzelleştirme, düzenleme anlamındaki çalışmaların işaretçisi ve uyumlu-dengeli paylaşımların belirtecidir. Kişi bu Yeniay sayesinde işbirliğine yatkın olur. Etrafındaki insanlarla çatışmak yerine,  kibar bir şekilde anlaşmaya çalışır. Bu şekilde hem çıkarlarınızı korumanız kolay olur hem de isteklerinizi kabul ettirmeniz. 7 Ekim sonrası ilişkinizle ilgili konularda her iki taraf da kendince özgür düşünmek ve hareket etmek isteyebilir. Ancak hem beraberliğiniz hem mali konularda dikkatli olmakta yarar var. 15 Ekim sonrası en iyi ve en mükemmel olana sahip olmak istersiniz. Çabalarsınız ve bir şeyleri yerli yerine koymak için elinizden geleni yaparsınız. Özellikle aşkta ve çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda soğukkanlı davranmanızda yarar vardır. 21 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında, özel ilişkiniz ve iş ortaklığınızla ilgili konularda dikkatlice ve derinlikli olarak düşününüz. Eğer ilişkinizde yolunda gitmeyen durumlar varsa, problemleri birbirinize güç uygulayarak, zorlayarak değil,  odaklanarak, dürüst bir şekilde çözebileceğinizi unutmayınız.

Ekim 2013 Boğa Burcu Astroloji Takvimi

5 Ekim saat: 03:35 Terazi burcunda Yeniay

7 Ekim saat: 20:54 Venüs Yay burcuna girişi

15 Ekim saat: 14:05 Mars Başak burcuna girişi

19 Ekim saat: 02:38 Koç burcunda Dolunay

19 Ekim saat: 02:51 Gölgeli Ay Tutulması

21 Ekim saat: 13:29 Merkür Akrep burcunda geri hareket başlangıcı

23 Ekim saat: 09:10 Güneş Akrep burcuna girişi

Ekim Ayı Boğa Burcu Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 2-3-11-15-16-20-25-29-30

Zayıf Enerjili Günler                                    : 7-13-14-27-28

Aşkta En Şanslı Günler                                : 2-3-29-30

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 22-23

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                           : 19-20-21

(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 6-7-8

(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)