Ekim Ayıda İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Ekim 2013’de ikizler burcunu hayatında nelerin değişeceğini yada ikizleri nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? 2013’ün Ekim ayında ikizler burcunun aşk hayatı, iş hayatı, sosyal ilişkileri ve parasal konuları hakkında bütün bilgileri Astroloji Danışmanı iremSU sizlere aktarıyor.İşte 2013 yılının Ekim ayında ikizler burcunu bekleyenler…

İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)

Sponsorlu Bağlantılar
  • Gezegeni : Merkür
  • Grup : Hava
  • Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
  • Uğurlu Sayısı : 5
  • Uğurlu Taş : Akik, İnci
  • Uğurlu Gün : Çarşamba

2013 Yılı İkizler Burcu Yorumu

5 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay, aşk hayatınız, ilişkiler, sosyal aktiviteler anlamında gayet olumludur. Bunun yanı sıra, düzenlenmesi gereken meseleler varsa 7 Ekim tarihine kadar bunların ele alınmasında yarar vardır.  Asıl önemli nokta, pürüzlerin farkında olmak. Size göre her şey yolunda gidebilir ancak birileri böyle olmadığını söyleyebilir. Onun için güzelliklere kavuşmak istiyorsak, yanlış olanların farkına varmamız lazım. 7 Ekim tarihi itibariyle ilişkilerde ciddiyetten ziyade, özgürce hareket etme arzusu yoğundur. Yeni tanıştığınız biri, ciddi düşünmek yerine, eğlenceli bir ilişkiyi tercih edebilir. Bir yandan beraberliğe açık, diğer taraftan her an kaçmaya hazır bir partnerle karşı karşıya gelebiliriz. Devam eden ilişkilerde çiftler, birbirlerini aktif hale getirmeyi, birlikte eğlenmeyi tercih edebilirler. Zaten bu tarz bir yaklaşım, ilişkiyi canlandırıcı olacaktır. 15 Ekim sonrası eviniz ve ailenizi ilgilendiren konularda düzenlemelerde bulunabilirsiniz. 21 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında iş hayatınızla ilgili konularda biraz takıntılı düşünmeye adaysınız. Bir karar vermeden önce, durumları bilinçli şekilde gözden geçirmekte yarar var. Sorumluluklarımızın farkında olalım.

 

Ekim 2013 İkizler Burcu Astroloji Takvimi

5 Ekim saat: 03:35 Terazi burcunda Yeniay

7 Ekim saat: 20:54 Venüs Yay burcuna girişi

15 Ekim saat: 14:05 Mars Başak burcuna girişi

19 Ekim saat: 02:38 Koç burcunda Dolunay

19 Ekim saat: 02:51 Gölgeli Ay Tutulması

21 Ekim saat: 13:29 Merkür Akrep burcunda geri hareket başlangıcı

23 Ekim saat: 09:10 Güneş Akrep burcuna girişi

Ekim Ayı İkizler Burcu Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 4-5-13-14-17-18-22-23-27-28

Zayıf Enerjili Günler                                    : 2-3-9-15-16-29-30

Aşkta En Şanslı Günler                                : 4-5

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 24-25

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                           : 21-22-23-24

(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 8-9-10

(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)