Ekim Ayında Kova Burcu

Kovaları Ekim 2013’ün neler getireceğini, nelerin beklediğini ve Ekim ayında kova burcunun hayatında ne gibi değişikler olacağını merak ediyor musunuz? Kova burcunun 2013 yılının Ekim  ayında aşk hayatı, kova burcunun iş hayatı, kova burcunun sağlık durumu ve parasal konuları hakkında bütün bilgileri ünlü Astroloji Danışmanı iremSU bizlere açıklıyor. Gelin hep beraber Ekim 2013’de kova burcunu neler bekliyor öğrenelim…

2013 Yılı Kova Burcu Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

  • Gezegeni : Uranüs
  • Grup : Hava
  • Uğurlu Rengi : Koyu mavi
  • Uğurlu Sayısı : 4, 8
  • Uğurlu Taş : Ametist
  • Uğurlu Gün : Çarşamba

5 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay,  dünyaya bakış açımızı huzurlu, uyumlu, dengeli  hale getiriyor. İlişkilere bir hayli önem veriyoruz. Bazılarımız iş arayışında, bir kısmımız hedefine ulaşmak için çabalamakta, bir çoğumuz karar vermek aşamasında olabilir. Tüm arzumuz yaşamın güzel ve konforlu yanlarını hissetmek, keyiflenmek ve mutlu olmak. Bu Yeniay, gelişim anlamında ilişkilerin önemini vurguluyor. 7 Ekim sonrası dostlarımızla temasımız bir hayli yüksek. Özgür ilişkiler yaşamayı, hesapsız ve engelsiz bir şekilde arzuladıklarımıza kavuşmayı isteriz. Ancak Ekim ayının ana konusunda, sağlık, çalışma hayatımız, maddi konular ve iş hayatımızla ilgili meseleler bir hayli önemli olduğu için, ay sonuna doğru yavaşlayabiliriz. Nitekim 15 Ekim sonrası bir hayli titizleniriz. Endişeli tepkilerde bulunmaya açığızdır. Belirsiz olan her türlü konu bizi yorabilir. 21 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında iş hayatımızla ilgili konularda derinlikli düşünmeye başlarız. Durup, olan biteni incelemek ve buna göre karar vermek lazımdır. Kovalar için Merkür geri hareketi zorlayıcı olabilir. Yeni bir adım atmak pek kolay olmaz.

Ekim Ayı Kova Burcu Astroloji Takvimi

5 Ekim saat: 03:35 Terazi burcunda Yeniay

7 Ekim saat: 20:54 Venüs Yay burcuna girişi

15 Ekim saat: 14:05 Mars Başak burcuna girişi

19 Ekim saat: 02:38 Koç burcunda Dolunay

19 Ekim saat: 02:51 Gölgeli Ay Tutulması

21 Ekim saat: 13:29 Merkür Akrep burcunda geri hareket başlangıcı

23 Ekim saat: 09:10 Güneş Akrep burcuna girişi

Kova Burcunun Ekim 2013 Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 4-5-9-13-14-17-18-22-23

Zayıf Enerjili Günler                                    : 7-20-27-28

Aşkta En Şanslı Günler                                : 22-23

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 15-16

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                           : 12-13-14-15

(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 1-26-27-28-29

(Ay-Aslan geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)