Ekim Ayıda Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Ekim 2013’de yengeç burcunu hayatında nelerin değişeceğini yada yengeçleri nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? 2013’ün Ekim ayında yengeç burcunun aşk hayatı, iş hayatı, sosyal ilişkileri ve parasal konuları hakkında bütün bilgileri Astroloji Danışmanı iremSU sizlere aktarıyor.İşte 2013 yılının Ekim ayında yengeç burcunu bekleyenler…

2013 Yılı Yengeç Burcu Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

  • Gezegeni : Ay
  • Grup : Su
  • Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
  • Uğurlu Sayısı : 2
  • Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
  • Uğurlu Gün : Pazartesi

5 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay,  Ailevi ilişkilerde özellikle nazik,  uyumlu ve dengeli bir şekilde hareket etmenin önemi büyük. Çocuklara ait meseleler, aşk hayatınızla ilgili konular, yaşamın tüm güzelliklerine sahip olmak arzusu bir hayli yoğun. Bazıları yeni bir eve taşınabilir, kimileri bir yuva kurabilir, dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hatta bazı Yengeçler hamile kalabilirler. 7 Ekim tarihinde sosyal yardımlaşmalar, destek çalışmaları, insanları bir araya getiren cömert paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 15 Ekim tarihinde hedef olarak belirlediğiniz işleri mutlaka yerine getirmek istersiniz. Hatta bazen bir hayli aceleci davranmanız mümkündür. Etrafınızda bulunan insanlara yardımcı olmaya çalışırsınız. Ancak içiniz pek rahat etmez. Daha fazla çalışmak ve başarılı olmak için koşuşturmak zorunda kalırsınız. 21 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında, çocuk, hamilelik, aşk hayatınız, duygusal konularda derinlikli düşünme zamanıdır. Her şeyi sürekli kurcalayabilir, bir türlü tatmin olmazsınız. Hislerinizi açıklamaktan çekinirsiniz. Ancak bir hayli tutkulu olduğunuz için, hiçbir konuda kaybetmek istemezsiniz.

Ekim 2013 Yengeç Burcu Astroloji Takvimi

5 Ekim saat: 03:35 Terazi burcunda Yeniay

7 Ekim saat: 20:54 Venüs Yay burcuna girişi

15 Ekim saat: 14:05 Mars Başak burcuna girişi

19 Ekim saat: 02:38 Koç burcunda Dolunay

19 Ekim saat: 02:51 Gölgeli Ay Tutulması

21 Ekim saat: 13:29 Merkür Akrep burcunda geri hareket başlangıcı

23 Ekim saat: 09:10 Güneş Akrep burcuna girişi

Ekim Ayı Yengeç Burcu Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 2-3-7-15-16-20-24-25-29-30

Zayıf Enerjili Günler                                    : 4-5-11-17-18

Aşkta En Şanslı Günler                                : 7

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 27-28

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                            : 24-25-26

(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 10-11-12

(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)