Akrepleri Kasım Ayında Bekleyenler

Kasım 2013’de akrep burcunu hayatında nelerin değişeceğini yada akrepleri nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? 2013’ün Kasım ayında akrep burcunun aşk hayatı, iş hayatı, sosyal ilişkileri ve parasal konuları hakkında bütün bilgileri Astroloji Danışmanı iremSU sizlere aktarıyor.İşte 2013 yılının Kasım ayında akrep burcunu bekleyenler…

2013 Yılı Akrep Burcu Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

  • Gezegeni : Pluto-Mars
  • Grup : Su
  • Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
  • Uğurlu Sayısı : 2, 4
  • Uğurlu Taş : Topaz
  • Uğurlu Gün : Salı

3 Kasım tarihindeki Güneş Tutulması, sizin öncelikle yeni hedef alanlarında mücadeleci ve aklı başında ilerlemeniz yönünde etkilidir. Hayattan beklentilerinizi ciddi anlamda belirlemeniz ve hangi yönde ilerlemeniz gerektiğini bilmenizi sağlar. Tutulmanın gerçekleştiği günkü gökyüzü görünümlerini iyi anlamak lazım. Merkür burcunuzda geri harekette olacak. Bu sayede kendinizi gözlem altına alacaksınız. Bunu ciddi anlamda yapmanız gerekiyor. Aşırı uçlarda yaşamak yerine doğru yönde ilerlemek durumundasınız. Bu Tutulma, çevrenizle olan bağınızı güçlendiricidir. Bildiğiniz, aşina olduğunuz alanda size fırsatlar getiricidir. Sizi yakın çevrenizde bulunan insanlarla güçlü bağlantılar kurmanız için teşvik edicidir. Eğitim veya iş hayatınızla ilgili konulara önem vermenizi sağlar. Ancak asıl önemli nokta, hedefim bu diyerek yol almanızda yardımcı olur. Artık büyüyorsunuz. Yaşınız genç ise, bu hayatınız için düzgün bir adım ve amaç belirlemenizin işaretçisi. Orta yaşta iseniz, emekliliğiniz ve yeni bir hayata başlamanız demektir. Titiz ve dikkatli bir şekilde bir görev üstlenebilirsiniz. Yeni bir işe adım atabilirsiniz. Kendiniz için yeni bir sayfa açabilirsiniz. Artık istikrarlı bir yaşam kurmanız için bu tutulma destekleyicidir. Bazı Akrepler için ruhsal çalışmalar, danışmanlık ve belli bir kitleye hizmet vermenizi sağlar.

Akrep Burcu Kasım 2013 Astroloji Takvimi

3 Kasım saat: 14:47 Hibrid Güneş tutulması

3 Kasım saat:14:51 Akrep burcunda Yeniay

5 Kasım saat: 10:43 Venüs Oğlak burcuna girişi

7 Kasım saat: 07:03 Jüpiter Yengeç burcunda geri hareket başlangıcı

10 Kasım saat: 23:12 Merkür Akrep burcunda düz seyrine geçişi

13 Kasım saat: 20:42 Neptün Balık burcunda düz seyrine geçişi

17 Kasım saat:17:16 Boğa burcunda Dolunay

19 Kasım saat: 15:08 Chiron Balık burcunda düz seyrine geçişi

22 Kasım saat: 05:48 Güneş Yay burcuna girişi

Kasım Ayı Akrep Burcu Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 3-4-7-8-11-12-21-22-26-27-30

Zayıf Enerjili Günler                                    : 9-10-16-17-23-24

Aşkta En Şanslı Günler                                : 11-12

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 5-6

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                           : 2-3-4-30

(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 15-16-17-18

(Ay-Boğa geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)