Kasım Ayıda Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Kasım 2013’de boğa burcunu hayatında nelerin değişeceğini yada boğaları nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? 2013’ün Kasım ayında boğa burcunun aşk hayatı, iş hayatı, sosyal ilişkileri ve parasal konuları hakkında bütün bilgileri Astroloji Danışmanı iremSU sizlere aktarıyor.İşte 2013 yılının Kasım ayında boğa burcunu bekleyenler…

Boğa Burcu (20 Nisan – 20 Mayıs )

Sponsorlu Bağlantılar
  • Gezegeni : Venüs
  • Grup : Toprak
  • Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
  • Uğurlu Sayısı : 6,4
  • Uğurlu Taş : Zümrüt
  • Uğurlu Gün : Cuma

2013 Yılı Boğa Burcu Yorumu

Kasım ayının en önemli gökyüzü olayı 3 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulmasıdır. Bu tutulma, ilişki ve iş ortaklıkları anlamında yapıcı, gerçekçi ve yarar sağlayıcı bir gelişmedir. Güçlü bir ilişkinin temelinin kurulmasında, saplantılı hareket etmek yerine, tarafların verimli olanı tercih etmesi gerekir. Merkür bu tarihlerde geri harekette olduğu için, aslında geçmişi gözden geçirerek yeniye yer açma anlamında faydalı olabilir. Şimdi oturup enine boyuna, derinlikli olarak düşünmek ve uyumu bozabilecek meselelerden uzak durmak akıllıca düşünmek zamanıdır. Bu tutulma, sadakat, sabır, sağlamlık ve verimlilik olgularının ilişki içinde mutlaka ön planda tutulması gerektiğini sizlere hatırlatıcıdır. Güçlü ortaklıklara vesile olabilir, güçlü ilişkilere zemin hazırlayabilir. Bu tarih öncesi karar verilmiş olan ilişkinin bu tarihte geldiği noktayı gözlemleyerek, ileriye dönük bir seçimde bulunabilir. Ayrıca kişi, ilişki içindeki durumunu, ilişkinin niteliğini, varabileceği sonuçları, gelebileceği noktayı bugüne dek yaşananlar çerçevesinde ele alarak, en azından bu tutulmanın ne anlama geldiğini tahmin edebilir. Merkür geri hareketini fırsat bilerek oturup problemli ilişkinizi ve probleme yol açan nedenleri birlikte gözden geçiriniz. Merkür, 18 Kasım tarihinde tutulmadaki derecesine ulaştığında ilişkinize yeni bir şans tanıyabilirsiniz.

 

Kasım  2013 Boğa Burcu Astroloji Takvimi

3 Kasım saat: 14:47 Hibrid Güneş tutulması

3 Kasım saat:14:51 Akrep burcunda Yeniay

5 Kasım saat: 10:43 Venüs Oğlak burcuna girişi

7 Kasım saat: 07:03 Jüpiter Yengeç burcunda geri hareket başlangıcı

10 Kasım saat: 23:12 Merkür Akrep burcunda düz seyrine geçişi

13 Kasım saat: 20:42 Neptün Balık burcunda düz seyrine geçişi

17 Kasım saat:17:16 Boğa burcunda Dolunay

19 Kasım saat: 15:08 Chiron Balık burcunda düz seyrine geçişi

22 Kasım saat: 05:48 Güneş Yay burcuna girişi

Kasım Ayı Boğa Burcu Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 7-8-11-12-16-17-21-22-26-27

Zayıf Enerjili Günler                                     : 3-4-9-10-23-24-30

Aşkta En Şanslı Günler                                : 26-27

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 18-19

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                           : 15-16-17-18

(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 2-3-4-30

(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)