Kasım Ayıda İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Kasım 2013’de ikizler burcunu hayatında nelerin değişeceğini yada ikizleri nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? 2013’ün Kasım ayında ikizler burcunun aşk hayatı, iş hayatı, sosyal ilişkileri ve parasal konuları hakkında bütün bilgileri Astroloji Danışmanı iremSU sizlere aktarıyor.İşte 2013 yılının Kasım ayında ikizler burcunu bekleyenler…

İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)

Sponsorlu Bağlantılar
  • Gezegeni : Merkür
  • Grup : Hava
  • Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
  • Uğurlu Sayısı : 5
  • Uğurlu Taş : Akik, İnci
  • Uğurlu Gün : Çarşamba

2013 Yılı İkizler Burcu Yorumu

3 Kasım tarihindeki Güneş Tutulması, yöneticiniz Merkür geri hareketiyle örtüşüyor. Ancak ben bu tutulmanın, geriye dönük olarak durumunuzu gözden geçirme ve mevcut durumu net olarak anlama yönünde olumlu buluyorum. Çünkü geri hareket dönemi onarım sürecidir. Tutulma genel anlamıyla çalışma hayatınız, sağlığınız, gücünüzü istikrarlı bir şekilde yetenekli olduğunuz bir alanda ifade edebilmeniz, her şeyden önce kendinize özen göstermeniz yönünde kıymetlidir. Çünkü sağlıksız bir insanın başarılı olması mümkün değildir. Bu tutulma, iş yaşamınızı bambaşka bir şekle dönüştürebilir. Bağımlılıklarınızı gözden geçirmeniz yönünde uyarıcı olabilir. Kendinizi yenilemeniz gerektiğini, sürekli olarak takıntılı, saplantılı düşünmenin insana zarar vereceğini söylemektedir. Yeteneklerinizi geliştirmeniz, başkalarıyla ortaklaşa çalışmayı denemeniz, yanlış giden ilişki ve ortaklıkları da sona erdirmeniz yolunda ikaz edicidir. Eğer kendinize dikkat etmiyorsanız, sağlığınızı ihmal ediyorsanız bu tutulma bütün kontrollerinizi yaptırmanız gerektiğinin göstergesidir. Hayata gerçekçi gözlerle bakmanızı söyler. Aşırı zevk düşkünlüğünün, insanlar üzerinde güç kullanmaya çalışmanın, hayatı sadece mücadele alanı görmenin, dış etkilere karşılık sürekli tepkili olmanın sizi yorabileceğini anlamanızı sağlar.

Kasım 2013 İkizler Burcu Astroloji Takvimi

3 Kasım saat: 14:47 Hibrid Güneş tutulması

3 Kasım saat:14:51 Akrep burcunda Yeniay

5 Kasım saat: 10:43 Venüs Oğlak burcuna girişi

7 Kasım saat: 07:03 Jüpiter Yengeç burcunda geri hareket başlangıcı

10 Kasım saat: 23:12 Merkür Akrep burcunda düz seyrine geçişi

13 Kasım saat: 20:42 Neptün Balık burcunda düz seyrine geçişi

17 Kasım saat:17:16 Boğa burcunda Dolunay

19 Kasım saat: 15:08 Chiron Balık burcunda düz seyrine geçişi

22 Kasım saat: 05:48 Güneş Yay burcuna girişi

Kasım Ayı İkizler Burcu Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 1-9-10-14-18-19-23-24-28-29

Zayıf Enerjili Günler                                    : 5-6-11-12-26-27

Aşkta En Şanslı Günler                                : 1-28-29

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 21-22

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                           : 18-19-20

(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 4-5-6

(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)