Kasım Ayında Kova Burcu

Kovaları Kasım 2013’ün neler getireceğini, nelerin beklediğini ve Kasım ayında kova burcunun hayatında ne gibi değişikler olacağını merak ediyor musunuz? Kova burcunun 2013 yılının Kasım ayında aşk hayatı, kova burcunun iş hayatı, kova burcunun sağlık durumu ve parasal konuları hakkında bütün bilgileri ünlü Astroloji Danışmanı iremSU bizlere açıklıyor. Gelin hep beraber Kasım 2013’de kova burcunu neler bekliyor öğrenelim…

2013 Yılı Kova Burcu Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

  • Gezegeni : Uranüs
  • Grup : Hava
  • Uğurlu Rengi : Koyu mavi
  • Uğurlu Sayısı : 4, 8
  • Uğurlu Taş : Ametist
  • Uğurlu Gün : Çarşamba

3 Kasım tarihindeki Güneş Tutulması mesleki alanda meydana gelecek. Merkür geri hareketini sürdürdüğünden, iş konularında mutlaka iyi bir incelemede bulunmak gerekiyor. Bu tutulma, başkalarından destek görmekte zorlandığınızı, bu nedenle güçlü ve derin bir değişim için kendinize mutlaka güvenmeniz gerektiğini gösteriyor. Ruhsal çalışmalar özellikle bu alanda görev yaşan kişiler için bir hayli etkili. Hatta bazılarınız yıllardır devam ettiğiniz sektörden ayrılıp, spritüel konularda ilerlemeyi tercih edebilirsiniz. Ancak şunu belirtmeliyim ki, Akrep-Boğa burç aksı üzerindeki tutulmalar sizi hem ailevi hem iş konularında derinlikli bir dönüşüme tabii tutacaktır. Bu değişime hayır demek zor. Toplum içindeki yerinizi sağlamlaştırmak, ilişkilerde çok dikkatli olmak, kararlarınızın bizzat sorumluluğunu üstlenmek durumundasınız. Değişimler öyle çarçabuk olacak değil. Zamanla yerli yerine oturacaktır. Şunu bilmelisiniz ki, sizin için mesleki hayat çok önemli. Toplum içindeki yeriniz önemli. Tabii ki yaşınız önemli. Bazılarınız bu tutulmalar zincirinde emekliye ayrılacak ve artık yeni toplumsal konumunuza göre hayatınızı yönlendireceksiniz. Bu ikinci bir yaşam. Ancak tutulmaların, genel anlamıyla dış dünya ve iç aleminizle ilgili gelişmeleri, dönüşümleri içerdiğini söyleyebiliriz.

 

Kasım Ayı Kova Burcu Astroloji Takvimi

3 Kasım saat: 14:47 Hibrid Güneş tutulması

3 Kasım saat:14:51 Akrep burcunda Yeniay

5 Kasım saat: 10:43 Venüs Oğlak burcuna girişi

7 Kasım saat: 07:03 Jüpiter Yengeç burcunda geri hareket başlangıcı

10 Kasım saat: 23:12 Merkür Akrep burcunda düz seyrine geçişi

13 Kasım saat: 20:42 Neptün Balık burcunda düz seyrine geçişi

17 Kasım saat:17:16 Boğa burcunda Dolunay

19 Kasım saat: 15:08 Chiron Balık burcunda düz seyrine geçişi

22 Kasım saat: 05:48 Güneş Yay burcuna girişi

Kova Burcunun Kasım 2013 Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 1-5-6-9-10-13-14-18-19-28-29

Zayıf Enerjili Günler                                     : 3-4-16-17-23-24-30

Aşkta En Şanslı Günler                                : 18-19

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 11-12

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                           : 9-10-11

(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 23-24-25

(Ay-Aslan geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)