Terazileri Kasım Ayında Bekleyenler

Kasım 2013’de terazi burcunu hayatında nelerin değişeceğini yada terazileri nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? 2013’ün Kasım ayında terazi burcunun aşk hayatı, iş hayatı, sosyal ilişkileri ve parasal konuları hakkında bütün bilgileri Astroloji Danışmanı iremSU sizlere aktarıyor.İşte 2013 yılının Kasım ayında terazi burcunu bekleyenler…

2013 Yılı Terazi Burcu Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

  • Gezegeni : Venüs
  • Grup : Hava
  • Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
  • Uğurlu Sayısı : 6
  • Uğurlu Taş : Opal
  • Uğurlu Gün : Cuma

3 Kasım tarihindeki Güneş Tutulması, Merkür geri hareketiyle örtüşüyor. Bu durumda mali konularda, ailevi meselelerde, kazanç anlamında her türlü mevzuda derinlemesine düşünmemiz gerekiyor. Tutulma derecesiyle görünüm yapan gezegenleri, sağlığınızla ilgili konulara eğilmenin işaretçisidir.  Çünkü verimli bir şekilde çalışmanız, psikolojik anlamda huzura kavuşmanız için kendinize mutlaka iyi bakmanız lazım. Tutulma, ailevi konulardaki değişimin işaretçisi. Ve bunlar parayla alakalı meseleler. Belki bir mülkün satışı, restorasyonu, elden çıkarılması, yenilenmesi, değiştirilmesi gibi işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Şunu söylemeliyim ki, bu alandaki tutulmaların tümünde para olgusu ön plandadır. Güneş Tutulması, size kazanç anlamında sorumluluk yükleyecektir. Paranızı nasıl değerlendiriyorsunuz ve bütçenize gereken önemi veriyor musunuz? İşte bunları öğrenmektesiniz. Onun için, lütfen idareli ve tutumlu olmayı biliniz. Yatırım yapınız. Gereksiz şeylere para harcamayınız. Çünkü Tutulmalar, yanlışlarınızla sizi karşılaştırır ve uyarıcı durum ve olaylar yaşatarak sizi yola getirir. Kaldı ki, bu tutulma, ev ile alakalı konuları bir hayli gündeme getiriyor. Belki kiranız artacak veya evinizin onarılması gerekecek. Belki bir yatırım için borcun altına gireceksiniz. Bunları çok iyi düşünmek lazım. Ben gelişmelerin olumlu yönde gelişeceğini söyleyebilirim. Sonunda kendi evinize, taşınmanız, bir düzen kurmanız mümkündür. Yeter ki hesabınızı iyi bilin. Geleceğe yatırım yapın.

 

Terazi Burcu Kasım 2013 Astroloji Takvimi

3 Kasım saat: 14:47 Hibrid Güneş tutulması

3 Kasım saat:14:51 Akrep burcunda Yeniay

5 Kasım saat: 10:43 Venüs Oğlak burcuna girişi

7 Kasım saat: 07:03 Jüpiter Yengeç burcunda geri hareket başlangıcı

10 Kasım saat: 23:12 Merkür Akrep burcunda düz seyrine geçişi

13 Kasım saat: 20:42 Neptün Balık burcunda düz seyrine geçişi

17 Kasım saat:17:16 Boğa burcunda Dolunay

19 Kasım saat: 15:08 Chiron Balık burcunda düz seyrine geçişi

22 Kasım saat: 05:48 Güneş Yay burcuna girişi

Kasım Ayı Terazi Burcu Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 1-5-6-9-10-18-19-23-24-28-29

Zayıf Enerjili Günler                                   : 7-8-13-14-21-22

Aşkta En Şanslı Günler                                : 9-10

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 3-4-30

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                           : 1-2-27-28-29-30

(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 13-14-15

(Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)