Kasım Ayıda Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Kasım 2013’de yengeç burcunu hayatında nelerin değişeceğini yada yengeçleri nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? 2013’ün Kasım ayında yengeç burcunun aşk hayatı, iş hayatı, sosyal ilişkileri ve parasal konuları hakkında bütün bilgileri Astroloji Danışmanı iremSU sizlere aktarıyor.İşte 2013 yılının Kasım ayında yengeç burcunu bekleyenler…

2013 Yılı Yengeç Burcu Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

  • Gezegeni : Ay
  • Grup : Su
  • Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
  • Uğurlu Sayısı : 2
  • Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
  • Uğurlu Gün : Pazartesi

3 Kasım tarihindeki Güneş Tutulması,  Merkür geri hareket dönemine denk gelse de, aşk hayatımızdan, genel yaşantımıza kadar her bir olgunun, derin dönüşümünün işaretçisi olarak önemlidir. Geriye dönüp her duruma bir daha bakalım. Neler kazandık ve neleri geride bıraktık. Aşk bir yeniden doğuş değil midir? Aşırı uçlarda yaşanmadan aşkın derinliklerinde kaybolmadan aşkı hissetmek mümkün müdür? Yıkıcı arzular yerine, ortaklaşa bir hayatın güzelliği için el ele vermek daha iyi değil midir? Sizler bu tutulmanın gizemli ve güçlü duygusal tutkuları altında yeni bir aşka merhaba diyebilirsiniz. İlişkisi olanlar sizler, birbirinize daha kuvvetle sarılarak iç dünyalarınızı keşfetmeye devam edebilirsiniz. Problemleri olan çiftler sizler de geri hareketi fırsat bilerek ilişkinize bir daha gözden geçirmeye ne dersiniz. Tutulmalar kulağımıza daima bir şeyler fısıldar ve biz duysak da duymak istemesek de, o kendi diliyle konuşur. Bu Tutulma, birbirimize olan sorumluluklarımızı hatırlatıyor. Bir daha dön ve yaşadıklarına bak. Kendini geliştir ve asla gücünü birilerini baştan çıkarmak adına kullanma diyor.  Çünkü dönüp ardına baktığında yaralı ve gözü yaşlı birini bıraktıysan mutlu olman mümkün değildir. Niyetimizi, arzularımızı olumlu yönde kullanabilmeliyiz. Eğer biz kendi içimizde yapıcı anlamda kendimizi düzeltirsek, hayat bize arzu ettiklerimizi sunabilir.

Kasım 2013 Yengeç Burcu Astroloji Takvimi

3 Kasım saat: 14:47 Hibrid Güneş tutulması

3 Kasım saat:14:51 Akrep burcunda Yeniay

5 Kasım saat: 10:43 Venüs Oğlak burcuna girişi

7 Kasım saat: 07:03 Jüpiter Yengeç burcunda geri hareket başlangıcı

10 Kasım saat: 23:12 Merkür Akrep burcunda düz seyrine geçişi

13 Kasım saat: 20:42 Neptün Balık burcunda düz seyrine geçişi

17 Kasım saat:17:16 Boğa burcunda Dolunay

19 Kasım saat: 15:08 Chiron Balık burcunda düz seyrine geçişi

22 Kasım saat: 05:48 Güneş Yay burcuna girişi

Kasım Ayı Yengeç Burcu Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 3-4-11-12-16-17-21-22-26-27-30

Zayıf Enerjili Günler                                    : 1-7-8-13-14-28-29

Aşkta En Şanslı Günler                                : 3-4-30

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 23-24

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                            : 20-21-22-23

(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 6-7-8-9

(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)