Mart Ayıda Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Mart ayında koç burcunu neler bekliyor merak ediyor musunuz? Mart ayında koç burcunun yaşamı, aşk hayatı, iş hayatı, sosyal ilişkileri ve maddi konuları hakkında bütün bilgileri Astroloji Danışmanı iremSU sizlere aktarıyor.İşte 2013 yılının Mart ayında koç burcunu bekleyenler…

21 Mart – 19 Nisan Koç Burcu

Sponsorlu Bağlantılar
  • Gezegeni : Mars
  • Grup : Ateş
  • Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
  • Uğurlu Sayısı : 9
  • Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
  • Uğurlu Gün : Salı

2013 Yılı Koç Burcu Yorumu

17 Mart ve bir hafta gölgeli günlerini sayarsak 24 Mart tarihine kadar zihinsel anlamda, meselelerin üzerine odaklanmakta zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu hem Balık burcundaki Merkürün astrolojik doğası gereği hem de geri hareketinin etkisidir. Genel olarak tavsiyem, hangi konuda olursa olsun bilinçli düşünmeye çalışmanızdır. Eğer bir problem varsa, karar almakta zorlanıyorsanız veya bir mesele sizi derinden derine etkilemiş ve hangi yönde ilerlemek gerektiğini bilemiyorsanız lütfen ay ortasına kadar bekleyiniz ve tüm olasılıkları gözden geçiriniz.  Bu geri hareket bu türden durumlara yol açsa da, bazı yönlerden faydası olabilir. Sözgelimi sezgilerinizi güçlendirir. İşte bu güç sizi yanlış kararlar vermekten korur. Yaratıcı yeteneklerinizi geliştirmek için kendi içinize dönerek düşünürseniz birçok mesele için çıkış formülleri bulabilirsiniz. 20 Mart-22 Mart arasında enerjileriniz gayet yüksek. Yeni adımlar atabilirsiniz. Bireysel anlamda güven duygunuz yükselir. Ancak özellikle 27 Mart tarihinde ilişkiniz ve iş ortaklarınızla alakalı konularda dikkatli olunması gereken bir gün. Sert etkili bir Dolunay olduğu için, problemli beraberlikler açısından zorlayıcı enerjiler mevcut.

Mart 2013 Koç Burcu Astrolojik Takvimi

11 Mart saat: 21:52 Balık burcunda Yeniay

12 Mart saat: 08:26 Mars Koç burcuna girişi

17 Mart saat: 22:03 Merkür Balık burcunda düz seyrine geçişi

20 Mart saat: 13:02 Güneş Koç burcuna girişi

22 Mart saat: 05:15 Venüs Koç burcuna girişi

27 Mart saat: 11:28 Terazi burcunda Dolunay

Mart Ayı Koç Burcu Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 4-5-8-9-13-14-17-18-19-22-23-31

Zayıf Enerjili Günler                                    : 6-7-20-21-27-28

Aşkta En Şanslı Günler                                : 22-23

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 15-16

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                           : 12-13-14

(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 26-27-28-29

(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)