Mart Ayında Oğlak Burcu

Oğlakları Mart 2013’ün neler getireceğini, nelerin beklediğini ve Mart ayında oğlak burcunun hayatında ne gibi değişikler olacağını merak ediyor musunuz? Oğlak burcunun 2013 yılının Mart ayında aşk hayatı, oğlak burcunun iş hayatı, oğlak burcunun sağlık durumu ve parasal konuları hakkında bütün bilgileri ünlü Astroloji Danışmanı iremSU bizlere açıklıyor. Gelin hep beraber Mart 2013’de oğlak burcunu neler bekliyor öğrenelim…

2013 Yılı Oğlak Burcu Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

  • Gezegeni : Satürn
  • Grup : Toprak
  • Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
  • Uğurlu Sayısı : 2, 8
  • Uğurlu Taş : Lâl
  • Uğurlu Gün : Cumartesi

Gölgeli günleri dahil olmak üzere 24 Mart tarihine kadar etkili olacak Merkür geri hareketi, yeni bir çevre değişimi, eğitim-iş-kardeşleriniz ve genel olarak iş hayatınızla ilgili meseleler üzerinde dikkatlice durulmasını gerektiriyor. Merkür Balık burcunda ve bir de geri harekette olduğu zamanlar dikkatimizi toparlamakta zorluk çekeriz. Hassasiyet yoğundur ve özellikle alışverişlerde yanlışlıklara yol açar. Trafikte özellikle araba kullanırken kurallara uymamız gerekir. İnsanları anlamakta, onların da bizi dinlemelerinde problemler oluşur. Gereksiz yere alınganlıklar, düşünmeden etmeden söz vermeler, birilerinin iyi niyetimizi kullanması ve kafamızı bozması gibi hallere yol açabilir. O nedenle dikkatli olmamız şart. 20 Mart sonrası eviniz ve ailenizle alakalı bir değişim söz konusu. Yeni bir yere taşınabilirsiniz. Hiç kimsenin sözüne kulak asmadan, bildiğiniz şekilde kararlar verirsiniz. İş hayatınızla ilgili konularda 27 Mart tarihinde dikkatli olalım. Tereddüt içinde veya gerginlikle yanlış kararlar almayalım. Mantıklı davranmakta yarar var.

Mart Ayı Oğlak Burcu Astroloji Takvimi

11 Mart saat: 21:52 Balık burcunda Yeniay

12 Mart saat: 08:26 Mars Koç burcuna girişi

17 Mart saat: 22:03 Merkür Balık burcunda düz seyrine geçişi

20 Mart saat: 13:02 Güneş Koç burcuna girişi

22 Mart saat: 05:15 Venüs Koç burcuna girişi

27 Mart saat: 11:28 Terazi burcunda Dolunay

Oğlak Burcunun Mart 2013 Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 2-3-6-7-10-11-15-16-25-26-29-30

Zayıf Enerjili Günler                                     : 13-20-21-27-28

Aşkta En Şanslı Günler                                : 15-16

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 8-9

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                           : 6-7-8

(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 19-20-21-22

(Ay-Yengeç geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)