Akrepleri Temmuz Ayında Bekleyenler

Temmuz 2013’de akrep burcunu hayatında nelerin değişeceğini yada akrepleri nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? 2013’ün Temmuz ayında akrep burcunun aşk hayatı, iş hayatı, sosyal ilişkileri ve parasal konuları hakkında bütün bilgileri Astroloji Danışmanı iremSU sizlere aktarıyor.İşte 2013 yılının Temmuz ayında akrep burcunu bekleyenler…

2013 Yılı Akrep Burcu Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

  • Gezegeni : Pluto-Mars
  • Grup : Su
  • Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
  • Uğurlu Sayısı : 2, 4
  • Uğurlu Taş : Topaz
  • Uğurlu Gün : Salı

8 Temmuz tarihindeki Yeniay,  ailevi, yerleşim yeriniz, eğitim, ülkeniz, güvencenizle alakalı yeniliklerin uygulanmasının önüne geçiyor. Çünkü henüz tam olarak kafanızın içinde bir karar vermemiş olabilirsiniz. Merkür geri hareketiyle örtüşen bu Yeniay, bekleyelim görelim, anlayalım şeklinde düşünmeye yol açabilir. Çelişkili düşünceler, hassas duygular birbirine karışmış durumda. Yapılması gereken 20 Temmuz tarihine kadar olan bitene bir bakmak. Belki de siz çok önce bir adım attığınız, ama şimdi pişman gibisiniz. Böyle düşünmek yerine ay sonuna kadar bekleyin. Aceleci davranmayın. 13 Temmuz itibariyle elimizde ve bize güven veren, mücadele etmeden huzur bulacağımız alanlara çekiliriz. Sözgelimi yaz tatiline çıkmak, sevdiklerimizle bir araya gelmek gibi. Her zaman yaptığımız rutin işler ve hep içinde olduğumuz çevreden uzak dururuz.  22 Temmuz tarihi itibariyle iş hayatı-özel yaşam arasında hem kontrolünü elinde tutmak hem de liderlik etmek isteyen Akrepler her şeyin yolunda gittiğini duymak ve bilmek isterler. Ancak derinlikli düşünmeye zaman yoktur. Ortaya bir şeyler koymalı ve öne geçilmelidir. Bu Akrepler için yorucudur. Aslında yorucu hale getiren kendinizsiniz. Yapılması gereken sorumlulukların farkında olmaktır. Ne alkışlanmayı bekleyin ne de sürekli her şeyi didikleyin. Yoksa hem huzur bulmanız hem başarılı olmanız mümkün olmaz.

Akrep Burcu Temmuz 2013 Astroloji Takvimi

8 Temmuz saat: 08:12 Satürn Akrep burcunda düz seyrine geçişi

8 Temmuz saat: 10:15 Yengeç Burcunda Yeniay

13 Temmuz saat: 16:22 Mars Yengeç burcuna girişi

17 Temmuz saat: 20:20 Uranüs Koç burcunda geri hareket başlangıcı

20 Temmuz saat: 21:22 Merkür Yengeç burcunda düz seyrine geçişi

22 Temmuz saat: 15:41 Venüs Başak burcuna girişi

22 Temmuz saat: 18:56 Güneş Aslan burcuna girişi

22 Temmuz saat: 21:16 Kova burcunda Dolunay

Temmuz Ayı Akrep Burcu Günleri, Yeniay ve Dolunay

Pozitif Enerjili Günler                                   : 7-8-12-13-17-21-25-26

Zayıf Enerjili Günler                                    : 2-3-10-11-23-29-30

Aşkta En Şanslı Günler                                : 25-26

Parasal Açıdan Şanslı Günler                      : 19

Sponsorlu Bağlantılar

Yeniay                                                           : 16-17-18

(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay                                                         : 2-3-4-29-30-31

(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)