2015 Yılında Burçları Neler Bekliyor Biliyor Musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Burçları 2015 Yılı Yorumları

2015 yılında burçları nelerin beklediğini Ünlü Astro Terapist Barış Özkırış anlattı. Yeni yılında bütün burçlara olan etkisini ve burçları yeni yılda nelerin beklediğini ünlü astro terapist anlattı.

2015 yılında burçların hayatlarında ne gibi değişiklikler olacak, 2015 yılı burçları nasıl etkileyecek, burçların 2015 yılında aşk hayatı, iş hayatı nasıl şekillenecek? Ünlü Astro Terapist Barış Özkırış tarafından aradığınız sorulara cevaplar verildi…

burçlar

Sponsorlu Bağlantılar

2015 yılında Koç burcunu neler bekliyor?

Koç burcuna sahip olanlar 2015 yılında, yılın ilk yarısında Jüpiter’in olumlu açıları size şans getirecek. Hayatınızda değişim ve büyüme enerjisi hakim olacak. Yaratıcılık, aşk ve çocuklar bağlamında avantajlarınız olacak. Yeni bir aşk ilişkisine başlayabilir ya da evliyseniz çocuk sahibi olabilirsiniz. Sağlık durumunuzda ve kariyerde olumlu gelişmeler devreye girecek. Evinize bir evcil hayvan alabilirsiniz.

koc_burcu.jpg

2015 yılında Boğa burcunu neler bekliyor?

Boğa burcuna sahip olanlar 2015 yılında, kredi, borç, alacak, miras, ortak yatırım ve eşin maddi durumuyla ilgili sorunlar devreye girebilir. Bu konularda temkinli hareket etmelisiniz. Yeni bir aşk kapıyı çalabilir veya mevcut partner ile çocuk sahibi olma kararı alabilirsiniz.

rp_boga-burcu2.jpg

2015 yılında İkizler burcunu neler bekliyor?

İkizler  burcuna sahip olanlar 2015 yılında, evlilik, ortaklık ve uzun ilişkiler bağlamında temkinli olmalısınız. Eğitim ve iletişim konusunda avantajlı olacaksınız. İşle ilgili ise yeni sözleşmeler gündemde olabilir.

İkizler Burcu

2015 yılında Yengeç burcunu neler bekliyor?

Yengeç burcuna sahip olanlar 2015 yılında, kişisel maddi kazanımlar açısından oldukça avantajlı bir yıl sizleri bekliyor. Eğitim hayatınızla ilgili güzel gelişmeler devrede olacak. Sağlık konusunda dikkatli olmalısınız. Spor ve diyet yaparak bedeninizi zinde tutmanızda fayda var.

yengeç burcu

2015 yılında Aslan burcunu neler bekliyor?

Aslan burcuna sahip olanlar 2015 yılında, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda dikkatli olmalısınız. İlişkinizin önemli sınavlardan geçeceği bir yıl sizi bekliyor. Eğer çocuğunuz varsa onunla ilgili ekstra sorumluluklar gündemde olabilir. Maddi kazanımlar bağlamında avantajlısınız.

aslan burcu

2015 yılında Başak burcunu neler bekliyor?

Başak burcuna sahip olanlar 2015 yılında, ev ve arsa ile ilgili konularda ve ailevi ilişkilerde dikkatli olmalısınız. Bazı kararlarınızda ailenizle ters düşebilirsiniz. Umutlu, atılımcı ve hevesli bir ruh halinde olacaksınız. Hayatınızda işinize yaramayan bağımlılıklardan ve takıntılardan arınmak için harika bir dönem.

Başak burcu

2015 yılında Terazi burcunu neler bekliyor?

Terazi burcuna sahip olanlar 2015 yılında, eğitim, iletişim ve seyahatlerde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızdan ya da kardeş, kuzen gibi yakın akrabalardan kaynaklanan ekstra sorumluluklar devreye girebilir. Yalnız vakit geçirmeyi tercih ederek ruhsal çalışmalara vakit ayırabilirsiniz. Bilinçaltı temizliği yapmak için uygun bir süreç sizi bekliyor.

terazi-burcu

2015 yılında Akrep burcunu neler bekliyor?

Akrep burcuna sahip olanlar 2015 yılında, kişisel maddi kazanımlara dikkat etmelisiniz. Maddi sorunlar devreye girebilir, Bütçe planlamanızı iyi yapmanız gerekiyor. Kariyer ve geleceğe ilişkin hedeflerde oldukça avantajlısınız. Sosyal aktiviteler içinde yer alarak yeni arkadaşlar edinecek ve popülerlik kazanacaksınız.

rp_akrep-burcu.jpg

2015 yılında Yay burcunu neler bekliyor?

Yay burcuna sahip olanlar 2015 yılında, hayatınızı yapılandırmanız gereken bir dönemdesiniz. Azimli, sabırlı, disiplinli ve sakin olmanda fayda var. Gelecek hedeflerin ve karieyrin ile ilişkili fırsatlar devrede olacak.

rp_yay4av.jpg

2015 yılında Oğlak burcunu neler bekliyor?

Oğlak burcuna sahip olanlar 2015 yılında, kredi, alacak, miras, ortak yatırım, eşin maddi durumu gibi paylaşılan maddi kaynaklar açısından şanslısınız. Yetersizlik korkunuz ile yüzleşmelisiniz. Ayrıca varsa eşinizin sağlığı açısından dikkatli olmanız gereken bir dönem olacak.

Oğlak Burcu

2015 yılında Kova burcunu neler bekliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Kova burcuna sahip olanlar 2015 yılında, evlilik, ortaklık, kontratlar ve uzun ilişkilerde avantajlısınız. Yeni bir uzun ilişkiye veya ortaklığa adım atabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ilişkin ekstra sorumluluklar devreye girebilir, sosyal çevrenizi daraltmak isteyebilirsiniz.

kova burcu

2015 yılında Balık burcunu neler bekliyor?

Balık burcuna sahip olanlar 2015 yılında, kariyer ve geleceğe ilişkin hedeflerde dikkatli olmalısınız. Bazı sorunlar ve sorumluluklar devreye girebilir. Sağlık sorunlarıyla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni bir uzun ilişkiye başlayabilir veya evlenebilirsiniz.

balık burcu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir