Akrep Burcu Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Akrep Erkekleri Hiç Kolay  Değildir

Akrep erkeklerinin sezgileri çok kuvvetlidir ve adete sizin içinizi okurlar. Bu yüzden akrep erkekleri ile mutlu olmak istiyorsanız kesinlikle şeffaf olmalı ve akreplerden bir şeyler saklamaya kalkışmamalısınız. Akrep erkekleri bir şeyi kafasına koydumu yapar, mücadelesine yılmadan devam eder. Sevdiğini kıskanır ve sürekli olaylara şüpheci yaklaşır. Akreplerle mutlu olmak için onları iyi tanımalısınız. Bu yüzden akrep burcunun özelliklerini bilip gardınızı ona göre alın.

Akrep Erkeğinin Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Bordo
  • Sevdiği Taşı: Opal
  • Uğurlu Günü: Salı
  • Uğurlu Sayısı: 2, 4
  • Sevdiği Hayvan: Akrep ve diğer yeraltı yaratıkları
  • Sevdiği Bitkiler: Akasya, krizantem, açelya
  • Anlaştığı Burçlar: Yengeç, Balık, Boğa
  • Anlaşamadığı Burçlar: Kova, Aslan, Başak

Ayrıca bkz: Akrep Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Akrep burcu erkekleri her şeyden şüphe ettikleri için olayları en ince ayrıntısına kadar süzer. Bu yüzden kesinlikle onlardan bir şey gizlemeye çalışmayın ve asla yalan söylemeyin. Çünkü gizlediğiniz şeyi ve gerçeği çok daha önceden biliyor olabilir. Ve size karşılığını kesinlikle ödetir. Mutlu olmak ve mutlu etmek için ilk şart akrep erkeklerine karşı dürüst olmaktır.

Akrep erkekleri çok zor erkeklerdir ve özellikle ilişkilerde kadını çok zorlar. Sürekli karşısındakini değişime zorlar. Eğer karşısındaki kadını değiştiremeyeceğini anladığı anda kendisi onu bırakır. Fakat oldukça kararlı ve tutkulu olduğu için sizi dönüştürmek için bütün yolları deneyecektir. Eğer değişime hazır iseniz akrep erkeği ile mutlu olabilirsiniz.

Akrep erkeğine güven verdiğiniz zaman sizi tutkuyla sever. Bu tutku çoğu zaman kıskançlığa dönebiliyor. Akrep erkeğini çok beğendiğinizi belli etmemeniz de sizin faydanıza olur. Çünkü fazla ilgi de akrebi uzaklaştırabiliyor. Akrep erkekleri sevdiğini söyleyen tiplerden değildir.

Akrep erkeklerini mutlu etmek istiyorsanız üstüne fazla düşmeyin. Kendi ile baş başa kalmak istiyorsa ona soru sormayın ve zaman verin. Yalnız kalması ona daha iyi gelir.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir