Aslan Burcu Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

“Aslan Kadar Aslan” Bir Burç

Aslan burcu erkekleri aslanın özelliklerini de taşırlar. Aslanı kral yapan özellikler aslan burcu erkeklerinde de mevcuttur. Bu yüzden aslan erkeklerini mutlu etmek istiyorsanız onun krallığının sınırlarını iyi bilmeli ve kurallara uymalısınız. Aslan burcu erkeklerinin ne kadar iyi tanırsanız onları mutlu etmeniz de o kadar kolaylaşır. Aslanları mutlu etmenin yollarından bahsetmeden önce aslan erkeklerinin özelliklerini sıralayalım.

Aslan Erkeğinin Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Altın sarısı, turuncu
  • Sevdiği Taşı: Yakut
  • Uğurlu Günü: Pazar
  • Uğurlu Sayısı: 5
  • Sevdiği Hayvan: Aslan, kedi
  • Sevdiği Bitkiler: Ayçiçeği, gül, krizantem, orkide
  • Anlaştığı Burçlar: Yay, Koç, Kova
  • Anlaşamadığı Burçlar: Akrep, Oğlak, Yengeç

Aslan erkekleri bir kral gibi mağrur, gururlu ve onurlu olurlar. Bu özellikler aslan erkeklerini biraz kibirli olmaya itebilir ancak kadınlar bu özellikleri çok iyi kullanarak aslan erkeklerini mutlu edebilirler. Aslan erkekleri pofpoflanmayı çok sever. İyi olduğu konularda gururunu okşayarak onu övmeniz onları çok mutlu edecektir.

Ayrıca bkz: Aslan Kadınını Mutlu Etme Yolları

Yine bir kral gibi etrafındakileri koruyup kollamayı çok iyi bilir. Bu yüzden onun yanındayken kendinizi onun kanatları altına bırakabilir ve bunu ona hissettirebilirsiniz. Yani onun korumasına ihtiyacınız olduğunu belli etmeniz aslanın çok hoşuna gidecektir.

Aslan erkekleri çok neşeli ve bir o kadar da romantiktir. Sizi esprileri ile güldürürken sizin de aynı performansı sergileyip onu güldürmeniz gerekir. Aslan erkekleri bir kadının ilgisini gördüğü zaman kısa süre içerisinde onu baş tacı yapabilir. Ancak bu kadar hızlı baş tacı yaptığı gibi sizin ilginiz kaybolmaya başladığı anda başından da indirebilir. Bu yüzden ilişkinizde sürekli onun ilgisini üzerinizde tutmaya çalışın.

Aslan erkekleri karşısındakine hükmetmeyi çok sever. Aynı zamanda inatçıdır. Bu yüzden ilişkinizde kurallarınızı belirli çizgilerle çizdikten sonra ufak tefek şeylerde onun hükmetmesine izin verin. Örneğin hangi filme gideceğinize, ne yiyeceğinize vs.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir