Aslan Burcu Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Aslan Kadınları da Bir Kraliçe Gibidir

Aslan burcu kadınları da aslan burcu erkekleri gibi benzer özelliklere sahiptirler. Bu yüzden aslan erkeklerinin Kral oldukları yerde aslan kadınları da Kraliçe muamelesi görmeliler. İşte bu pencereden baktığınız zaman aslan kadınlarını mutlu edebilirsiniz. Aslan burcu kadınlarını etkilemek istiyorsanız onlar hakkında bundan daha fazlasını bilmeniz gerekir. Aslan burcu kadınlarının aşağıdaki özelliklerini aklınızın bir köşesine yazın ve lazım oldukça  kullanın.

Aslan Kadınının Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Altın sarısı, turuncu
  • Sevdiği Taşı: Yakut
  • Uğurlu Günü: Pazar
  • Uğurlu Sayısı: 5
  • Sevdiği Hayvan: Aslan, kedi
  • Sevdiği Bitkiler: Ayçiçeği, gül, krizantem, orkide
  • Anlaştığı Burçlar: Yay, Koç, Kova
  • Anlaşamadığı Burçlar: Akrep, Oğlak, Yengeç

Aslan burcu kadınına alacağınız bir şeyin rengine karar veremiyorsanız bu kesinlikle sarı renk ve tonlarında olmalıdır. Ona değerli bir hediye almak istiyorsanız yakut ve elmas gibi taşlara yönelin. Eğer aslan kadınına çiçek almak istiyorsanız, gül, krizantem ve orkide çiçeklerinden birisini seçin. Evcil hayvan olarak aslan alamayacağınız için kedi alabilirsiniz. 🙂

Ayrıca bkz: Aslan Erkeğini Mutlu Etme Yolları

Aslan kadınları da erkekleri gibi sevdiği kişiyi korur. Onu her ortamda ve her şartta koruyan aslan kadını, erkeğini yüceltmesini bilir. Sevdiği adamı onun yanında kimse değersizleştiremez. Zaten değersizleşen bir Kral asla Kraliçeye layık olamaz.

Aslan kadınları tıpkı kendileri gibi güçlü bir erkek ister. Bu yüzden aslan kadınının yanında güçlü durun ve tıpkı onun gibi her şartta ve ortamda aslan kadınını koruyup kollayın. Aslan kadınları çok gururludur. Bu yüzden hiçbir zaman aslanın gururunu incitmeyin.

Aslan kadınları şımartılmayı ve pofpoflanmayı çok severler. Aşkını coşkulu yaşar ve engel tanımaz. Çok neşeli olan aslan kadınlarının yanında sizde en az onun kadar neşeli olmalısınız. Aslan kadınını sahiplendiğiniz zaman bütün bir ömrünü sizin avuçlarınızın içine bırakır ve asla aldatmaz. Aslan kadını asildir ve aldatmak gibi aşağılık bir duyguyu asla barındırmazlar.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir