Balık Burcu Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Balık Burcu Erkekleri Fedakardır

Balık burcu erkekleri kendisinden çok başkalarını düşünen bir yapıya sahiptir. Başkaları için fedakarlık yapmayı sever ve çok merhametlidir. İyi niyetli ve yardımseverdir.  Hassas bir ruha sahiptir ve inancı kuvvetlidir. Sezgileri oldukça iyidir ve olaylara daha çok duygusal yaklaşır. Zaafları karşısında zayıflık gösterebilir ve çabuk kırılabilir. Bir balık erkeğini mutlu etmek istiyorsanız madde aleminden çıkıp ulvi dünyaların kapılarını açmanız gerekir.

Balık Erkeğinin Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Beyaz, turkuaz ve yeşil
  • Sevdiği Taşı: Ay taşı
  • Uğurlu Günü: Perşembe, Cuma
  • Uğurlu Sayısı: 2,6
  • Sevdiği Hayvan: Balıklar
  • Sevdiği Bitkiler: İncir ve söğüt, nilüfer, fulya
  • Anlaştığı Burçlar: Başak, Akrep, Yengeç
  • Anlaşamadığı Burçlar: Kova, Oğlak, Koç

Ayrıca bkz: Balık Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Balık erkekleri sevgide oldukça bonkör davranır. Herkesi sever, herkes için bir şeyler yapmaya çalışır ve başkaları için kendisinde kolayca ödün verebilir. Ondan beklentisi olanların her zaman farkındadır ve bunun için kayıtsız kalmaz. Bu yüzden onun bu durumunu kıskanabilir ve size daha fazla vakit ayırmasını isteyebilirsiniz. Ancak sakın onu sosyal çevresinden soyutlamaya kalkışmayın.

Balık erkekleri maddi dünyadan kendilerini soyutlamış insanlardır. Daha çok ruhani ve evrensel konular onun ilgisini çeker. Bu yüzden madde alemini ona hatırlatmak size kalmıştır. Size ona madde aleminin kapılarını açarken o da size ruhani alemin kapılarını açacaktır. Size esas mutluluğun dünyevi şeyler olmadığını gösterebilir.

Balık erkeği küçük şeylerden mutlu olabilir. Ona özel yapacağınız bir yemek, pahada küçük ama anlamı büyük bir hediye, gün içerisinde atacağınız bir mesaj yada bir şiir yeterli olabilir. Balık erkeğini etkilemek istiyorsanız her zaman doğrudan ve haktan yana olun.

Balık erkeği kadında dış görünüşe önem verir. Balık erkeğini elde edene kadar güzelliğinize önem verip, onu elde ettikten sonra dikkat etmezseniz, size olan ilgisi ve sevgisi zamanla azalır. Bunu belli etmemeye çalışsa dahi size karşı eskisi kadar ilgisiz olduğunu anlarsınız. Ama unutmayın ki bunun en büyük nedeni sizsiniz. Çünkü ya kendinize daha iyi bakmıyorsunuz, kilolarınıza dikkat etmiyorsunuz yada dişiliğinizi kullanmıyorsunuz demektir.

Balık erkekleri paraya asla önem vermez ve para biriktirmek onlara göre bir şey değildir. Parayı bir araç olarak görür, eşinin ve ailesinin mutluluğu için bütün parasını harcayabilir. Ancak her daim size lan sevgisini canlı ve diri tutmanız gerekir.

Balık erkekleri çabuk kırılan bir yapıya sahip oldukları için çok sert sözler söylemekten kaçının. Kırılınca çabuk düzelmez. Onu başka erkeklerle asla kıyaslamayın. Eğer bunları yaparsanız çabuk mutsuz olur ve sizden kaçmanın yollarını arar.

Balık erkekleri tam bir babadır. Kendisini ailesi ve çocukları için hiç düşünmeden feda eder. Onlar için her şeyi yapmaya hazırdır. Merhamet ve şevkat duyguları çok yüksektir. Ailesine ve çocuklarına asla zulmetmez.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir