Balık Burcu Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Balık Burcu Kadını Duyguya Önem Verir

Balık kadınları duygusal açıdan zirvededir. Mantık ve aklından çok duyguları ile hareket eder. Balık burcu kadınlarını mutlu etmek istiyorsanız onların duygusal ihtiyaçlarını karşılamanız yeterlidir. Merhametli ve sevdikleri için oldukça fedakardır. Sanata ve doğaya önem verir. İnancını en iyi şekilde yaşamaya özen gösterir ve mistik yönleri vardır. Duygusal oldukları için çabuk kırılabilir ve ağlayabilir. Eğer baskın bir kişiliğe sahipseniz balık kadınlarını kolayca yönlendirebilirsiniz.

Balık Kadınlarının Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Beyaz, turkuaz ve yeşil
  • Sevdiği Taşı: Ay taşı
  • Uğurlu Günü: Perşembe, Cuma
  • Uğurlu Sayısı: 2,6
  • Sevdiği Hayvan: Balıklar
  • Sevdiği Bitkiler: İncir ve söğüt, nilüfer, fulya
  • Anlaştığı Burçlar: Başak, Akrep, Yengeç
  • Anlaşamadığı Burçlar: Kova, Oğlak, Koç

Ayrıca bkz: Balık Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Balık kadınlarını dünyevi şeyler fazla ilgilendirmez. Akıldan çok gönlünün sesine kulak verir, hayatını duygularına göre yaşar. Bu yüzden realist bir yaşam tarzınız var ise balık kadınları size göre değildir. Balık kadınları duygularına hitap eden müziğe ve sanata önem verir. Doğayı da kendisinin bir parçası olarak görür. Eğer siz de doğayı seviyorsanız balık kadını ile kolaylıkla mutlu olabilirsiniz.

Balık kadını sevdiği zaman çok güçlü bir çekim kuvveti uygular. Ve erkeğin bu çekime kapılmaması çok zordur. Genellikle sonu evlilikle biter. Aşk konularında oldukça etkili silahları bulunan balık kadını, erkeği kolaylıkla kendisine aşık edebilir.

Balık kadınlarını mutlu etmek için ona aşk verin. Güzel sözler söyleyin ve her fırsatta ona olan sevginizi gösterin. Onun yanında başka kadınların güzelliğinden ve iyi özelliklerinden bahsetmeyin. Duygularınızın sadece ona özel olmasını ister.

Balık kadınları hatalara karşı oldukça hoşgörülüdür ancak gereksiz inatlar sergileyebilir. Kırıldığı veya üzüldüğü zaman gözlerinden yaşlar hemen akmaya başlar. Anne balıklar da çok fedakardır. Kendinden fazlaca ödün verebilir.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir