Başak Burcu Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Başak Burcu Erkeğini Etkileme

Başak erkeklerini mutlu etmek için doğal olmanız yeterlidir. Başak erkekleri her ne kadar mükemmeliyetçi olsalar da süslü püslü kadınlardan çok duru bir güzelliğe sahip olan kadınları tercih ederler. Duygusallıktan çok mantıkları ile hareket ederler. Bu yüzden onları mutlu etmek için aklınızı ve mantığınızı kullanmanız gerekecek. Başak erkeklerini etkileyip mutlu etmek istiyorsanız burcun özelliklerini bilmeniz de size fayda sağlayacaktır.

Başak Erkeğinin Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Sarı
  • Sevdiği Taşı: Akik
  • Uğurlu Günü: Çarşamba
  • Uğurlu Sayısı: 6
  • Sevdiği Hayvan: Bütün evcil hayvanlar
  • Sevdiği Bitkiler: Nergis
  • Anlaştığı Burçlar: Boğa, Balık, İkizler
  • Anlaşamadığı Burçlar: Akrep, Aslan, Kova

Başak erkekleri zeki oldukları kadar beceriklidirler. Bu yüzden başak erkeklerinin zekasını takdir etmeyi unutmayın. Oldukça çalışkan ve becerikli olan başak erkekleri uyuşuk kadınlardan hoşlanmaz. Onu mutlu etmek istiyorsanız ona ayak uydurmaya çalışın.

Ayrıca bkz: Başak Kadınını Mutlu Etme Yolları

Başak erkekleri tam bir aile babasıdır. Evine ve çocuklarına düşkündür ve ailesi için elinden geleni yapar. Başak erkeklerine sıcak ve huzurlu bir yuva sunmak ona büyük bir mutluluk verecektir.

Başak erkekleri mükemmeliyetçi oldukları için sık sık eleştiri oklarına maruz kalabilirsiniz. Çoğu zaman bunu elinde olmadan yaptığı için duymamazlıktan gelmeyi tercih edebilirsiniz.

Başak erkeklerini mutlu etmek istiyorsanız fazla süslenip püslenmeyin. Doğal güzellikten yana olan başak erkekleri takıp takıştıran ve gereksiz süslenen kadınları sevmez. Başak erkeği için düzen ve titizlikte önemlidir.

Başak erkeklerini mutlu etmek için birlikte bir şeyler yapın. Aynı ilgi alanına yönelik organizasyonlara katılmak ikinizi de mutlu edecektir. Özellikle başak erkeklerinin ilgi alanlarına yönelik projeler üretip birlikte yapmanız onu size bağlayacaktır.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir