Başak Burcu Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Başaka Kadını Mutlulukta Hassas ve Titizdir

Başak burcu kadınları tıpkı erkekleri gibi titizdirler. Özellikle dış görünüş konusunda fazlaca titiz davranırlar. Başak kadınları erkek tarafından sahiplenilmek ister. Bu yüzden her daim onun yanında olmanız ve bunu hissettirmeniz gerekir. Başak kadını her zaman ilgi istediği için onu bir an için gözardı etmeniz onu altüst edebilir. Başak kadınları oldukça hassas oldukları için onları mutlu etmek için burcun özelliklerini de bilmeniz gerekir.

Başak Kadınının Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Sarı
  • Sevdiği Taşı: Akik
  • Uğurlu Günü: Çarşamba
  • Uğurlu Sayısı: 6
  • Sevdiği Hayvan: Bütün evcil hayvanlar
  • Sevdiği Bitkiler: Nergis
  • Anlaştığı Burçlar: Boğa, Balık, İkizler
  • Anlaşamadığı Burçlar: Akrep, Aslan, Kova

Başak burcu kadınları Boğa, Balık ve İkizler burcu ile iyi bir şekilde anlaşabilir. Bu burçlara sahip erkekler başak kadınlarını elde etmede bir adım öndedirler. Akrep, Aslan ve Kova burcuna sahip erkekler ise 1-0 yenik başlamaktadırlar.

Ayrıca bkz: Başak Erkeğini Mutlu Etme Yolları

Başak kadınına çiçek alacaksanız eğer kendisi gibi hassas bir çiçek olan nergisi tercih etmelisiniz. Eğer ona evcil hayvan almak istiyorsanız önceliğiniz kedi olsun. Bütün evcil hayvanları sevdiğini de unutmayın. Yine hediye olarak takı almayı düşünüyorsanız akik taşını tercih edebilirsiniz.

Titiz olan başak kadınları dış görünüşe fazlasıyla önem verirler. Bu yüzden başak kadınlarının yanında kıyafetinize, saçınıza ve sakalınıza fazlasıyla önem vermelisiniz. Dağınık erkeklerden hoşlanmazlar ve bu durum onları mutsuz eder.

Başak kadınları sevdiği erkeğe güvenle dayanmak ister. Bu yüzden her daim başak kadınının yanında olduğunuzu ona hissettirmeniz ona büyük mutluluk verir. Başak kadını erkeğinin gölgesinde durmayı çok sever.

Başak kadını mutlu olursa size tüm hünerlerini sergileyecektir. Size en güzel yemekleri yapacak ve evinizi tertemiz ve düzene sokacaktır.

Başak kadını eğer sizden sıkılırsa ve onu umursamadığınızı görürse 180 derece dönebilir. Sizi eleştirmeye başlar, kusurlar arar, başkaları ile kıyaslar, tansiyonu düşer, başı döner ve sağlığı bozulur.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir