Boğa Burcu Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Boğa Burcunu Etkileyip Mutlu Etmek

Boğa burcu erkeğini mutlu etmek istiyorsanız onu etkilemenin yollarını öğrenmelisiniz. Boğa burcunun sevdiği ve sevmediği şeyleri öğrenerek boğa erkeklerini mutlu edebilirsiniz. Bu yüzden ilk iş olarak bağa burcu erkeklerinin özelliklerini bilmelisiniz. Boğa burcunun sevdiği şeyler, uğurlu şeyleri ve diğer burçlarla olan ilişkileri hakkında fikir sahibi olmalısınız.

Boğa burcu erkeğinin özellikleri

  • Sevdiği Rengi: Toprak renkler, taba, bej, kahve, yeşil
  • Sevdiği Taşı: Zümrüt
  • Uğurlu Günü: Cuma
  • Uğurlu Sayısı: 6, 4
  • Sevdiği Hayvan: Boğa
  • Sevdiği Bitki: Elma, selvi, menekşe, gelincik
  • Anlaştığı burçlar: Başak, Akrep, Terazi
  • Anlaşamadığı burçlar: Aslan, Kova, Yay

Boğa burcunun sevdiği renkler toprak renkler, taba, bej, kahve, yeşil olduğu için ona alacağınız hediyeleri bu renklerden seçin. Yine aynı şekilde taşlı bir hediye alacaksanız zümrüt taşını ve zümrüt yeşili renkte bir takı seçin.

Sponsorlu Bağlantılar

Boğa burcu erkekleri Başak, Akrep, Terazi burçları ile daha iyi anlaşırlar. Aslan, Kova ve Yay burçları ile ise anlaşması biraz zordur.

Ayrıca bkz: Boğa Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Boğa erkekleri çok sadıktır ve aynı zamanda güvenilirdir. Bu yüzden sizinde ona karşı sadık olmanız ve en az onun kadar güvenilir olmanız onu fazlasıyla mutlu eder. Bu yüzden sakın boğa erkeklerini kıskandırmaya çalışmayın.

Boğa erkekleri zevklidir ve yaratıcılıkta çok iyidirler. Bu yüzden ona yaratıcı fikirlerle gitmeniz onu mutlu eder. Aynı zamanda estetiğe önem verir ve sanat yönü de çok güçlüdür. Bu yüzden ona sanatsal aktivitelere katılmayı tekli ederek onu mutlu edebilirsiniz.

Lükse ve konfora düşkün olan boğaları üçüncü sınıf mekanlar ve hediyelerle mutlu etmeniz biraz zor. Yine istisnalar olabilir. Boğalar inatçı oldukları için de onlarla bir konu üzerinde inatlaşmayın.

Boğa erkekleri sessizliğe önem verir. Bu yüzden dırdır yapan kadınlardan hiç haz almazlar. Boğa erkekleri her zaman huzur arar. Eğer aradığı huzuru sizde bulursa her geçen gün biraz daha bağlanacaktır.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir