Boğa Burcu Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Boğa Kadınını Mutlu Etmek İçin Bunları Yapın

Boğa burcu kadınını mutlu etmek istiyorsanız Boğa burcu özelliklerini de bilmeniz gerekir. Boğaların özelliklerini biliyor olmanız size ilişkide avantaj sağlayacaktır. Örneğin boğa kadınının neleri sevdiğini ve sevmediğini biliyor olmanız her zaman sizi bir adım önde tutacaktır ve hata yapmanıza engel olacaktır. Boğa burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyleri bilmeniz, onun sevdiği şeyleri yapmanıza ve sevmediği şeyleri yapmamanıza neden olacaktır. Şimdi boğa burcu kadınının özelliklerini kısaca gözden geçirelim.

Boğa burcu kadınının özellikleri

  • Sevdiği Rengi: Toprak renkler, taba, bej, kahve, yeşil
  • Sevdiği Taşı: Zümrüt
  • Uğurlu Günü: Cuma
  • Uğurlu Sayısı: 6, 4
  • Sevdiği Hayvan: Boğa
  • Sevdiği Bitki: Elma, selvi, menekşe, gelincik
  • Anlaştığı burçlar: Başak, Akrep, Terazi
  • Anlaşamadığı burçlar: Aslan, Kova, Yay

Boğa burcu kadınının uğurlu günü cuma günüdür. Bu yüzden boğa kadını ile özel bir şeyler yaşamak, ilanı aşk etmek, teklifte bulunmak ve önemli kararlar almak istiyorsanız Cuma gününü bekleyin. Bu günde pozitif sonuçlar almanız diğer günlere nazaran daha yüksektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Boğa kadınına alacağınız hediyeye karar verdiyseniz ve renk konusunda kararsız iseniz boğanın sevdiği renklerden olan toprak renkleri, taba, bej, kahve ve yeşil renklerine odaklanın. Eğer alacağınız hediye değerli bir taş ise bu kesinlikle zümrüt olmalı yada zümrüt yeşili olmalıdır.

Boğa kadınına çiçek alacağınız zaman da menekşe yada gelincik tercih edin. Boğa kadınları bu iki çiçeği çok sever.

Ayrıca bkz: Boğa Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Boğa burcu kadını çok becerikli ve tuttuğunu koparandır. Bir işi yapmaya azmettiği zaman o işi yapmadan peşini bırakmaz. Rahatına da düşkün olan boğa kadını maddiyata da önem verir. Özellikle para kazanma konusunda çok çalışkan ve hırslıdır. Bu yüzden sizinde maddiyat konularında en az onunda kadar kararlı olmalısınız.

Boğa kadınının etrafından fazla erkek olabilir ancak boğa kadını kolay kolay sevmez. Klasik erkek tipleri ona cazip gelmez. Çapkın erkeklerde de hoşlanmaz. Boğa kadını etkilemek ve mutlu etmek istiyorsanız sadakat ile ona bağlı olmanız, ondan başkasını gözünüzün görmemesi gerekir. Boğa kadınının gözüne girmek için sağlam bir karaktere sahip olmanız gerekir.

Boğa kadını mutlu etmek için ona iltifatlarda bulunmalısınız. Güzel sözler söylenmesinden ve takdir edilmekten hoşlanırlar. Ayrıca onun için bir koruyucu kalkan olduğunuzu da ona hissettirmelisiniz.

Boğa kadını sizi sevdiyse içiniz rahat olsun. Çünkü çok sadıktır ve sevdiği erkek için her şeyi yapar. Fakat sakın boğa kadınını aldatmayı aklınızdan geçirmeyin. Ve boğa kadınını maddi yönden kısıtlamayın. Aksi takdirde ilişkinizi bir uçuruma yuvarlanabilir.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir