İkizler Burcu Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

İkizler Çok Bilinmeyenli Denklem Gibidir

İkizler burcu erkeğin belkide nasıl mutlu edilmesi gerektiği bilinmeyen en zor burçlardan birisidir. Çok zeki ve yetenekli olmalarının yanı sıra çok çabuk sıkılan ve dengesiz duygulara sahiptirler. Bu yüzden sizi her an ters köşe yapabiliyor. Ancak yine de ikizler erkeklerini mutlu etmek için elimizde yeterince doneler bulunuyor. Öncelikle ikizler burunun özelliklerini öğrenerek bu burca sahip erkeklerin neleri sevdiğini ve neleri sevmediğini bilmemiz gerekir.

İkizler Erkeğinin Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Sarı, turuncu
  • Sevdiği Taşı: Akik (Agat)
  • Uğurlu Günü: Çarşamba
  • Uğurlu Sayısı: 5, 9
  • Sevdiği Hayvan: Parlak renkli kuşlar ve kelebekler
  • Sevdiği Bitkiler: Fındık, ceviz, lavanta, inci çiçeği
  • Anlaştığı Burçlar: Terazi, Kova, Yay
  • Anlaşamadığı Burçlar: Oğlak, Yengeç, Boğa

İkizler erkeği detaycıdır ve etrafını iyi gözlemler. Hayata dair çok günceldir ve etrafındakilerin ne giydikleri, ne taktıkları vs onun için önemlidir. Bu yüzden onu etkilemek için dış görünüş detaylarınıza dikkat etmeniz gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca bkz: İkizler Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

İkizler erkeği çok meraklıdır ve iletişim yönü çok kuvvetlidir.  Konuşmayı ve yazmayı sever. Bu yüzden ikizler erkeği ile konuşmaktan ve iletişim kurmaktan çekinmeyin. Çok konuşup başını şişireceğinizden de korkmayın. Aksine onu meraklandıracak konulardan bahsetmeniz size karşı ilgi duymasını sağlayacaktır. Ancak sürekli aynı şeylerden bahsetmeniz ve onu heyecanlandırmayan konulardan konuşmanız onu hemen sıkar.

İkizler erkeğinin ilgisi çok çabuk kaybolabilir. Çok dağınık bir görüntüleri vardır. Bu yüzden ikizler erkeğinin ilgisinin azaldığını düşündüğünüz an onu kendinize odaklayacak şeyler bulmalısınız.

İkizler erkeği çok dengesizdir ve fazla güven vermez. Hiç ummadığınız zamanda size çok ters şeyler söyleyebilir. Ancak bu gibi durumlarda ondan kaçmak yerine onun sırtını sıvazlayacak şeyler söylemeniz onu size bağlayacaktır. Nasıl ki bir anda saçma sapan şeyler söylemeyi biliyorsa bir anda bağlanmasını da bilirler.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir