İkizler Burcu Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

İkizler Kadını Zor Mutlu Olur

İkizler kadını da ikizler erkeği gibi zor bir kişiliktir. İkizler kadınını mutlu etmek için fazlaca çaba göstermeniz gerekecektir. Mutlu edilmesi en zor olan bur ikizler burcu olduğu için sabırlı olmanız gerekir ve erken pes etmemelisiniz. İkizler burcu kadınını mutlu etmek için sevdiği ve sevmediği şeyleri de bilmeniz gerekir. Böylece ikizler burcuna yaklaşırken eliniz daha da kuvvetli olur. Şimdi ikizler burcunun özelliklerine bakalım.

İkizler Kadınının Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Sarı, turuncu
  • Sevdiği Taşı: Akik (Agat)
  • Uğurlu Günü: Çarşamba
  • Uğurlu Sayısı: 5, 9
  • Sevdiği Hayvan: Parlak renkli kuşlar ve kelebekler
  • Sevdiği Bitkiler: Fındık, ceviz, lavanta, inci çiçeği
  • Anlaştığı Burçlar: Terazi, Kova, Yay
  • Anlaşamadığı Burçlar: Oğlak, Yengeç, Boğa

Ayrıca bkz: İkizler Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

İkizler burcu kadını oldukça zor bir kadındır. İkizler erkeği gibi zeki ve aklını kullanarak olaylara yaklaşır. Hemen aşık olmazlar ve mantıkları ile karar verirler. Bu yüzden ikizler kadınının  sizi hemen sevmesini beklemeyin. İkizler kadınının sizi sevmesi zaman alabilir. İkizler kadını ile dost olmadan sevgili olmanız neredeyse imkansızdır.

İkizler kadını Terazi, Kova ve Yay burcu ile kolay anlaşır. Ancak Oğlak, Yengeç ve Boğa burçları ile frekansları pek uyuşmaz.

İkizler kadınına çiçek alacaksanız tercihiniz lavanta yada inci çiçeğinden yana olmalı. Hayvanlardan ise kelebekleri ve kelebekler gibi rengarenk kuşları çok sever. Ona bir hayvan almak istiyorsanız rengarenk bir muhabbet kuşu yada papağan doğru tercih olabilir.

İkizler kadını mantığı ile hareket ettiği için çabuk sıkılabilir.Bu yüzden onun ilgi alanlarını iyi öğrenmeli ve bu sınırlar içerisinde kalmaya özen göstermelisiniz.

Arkadaş ortamlarını çok seven ikizler kadınını sakın bu ortamlardan koparıp başbaşa kalmaya zorlamayın. Onu arkadaşlarından kopardığınızı anlaması halinde sonucu hüsran olabilir.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir