Koç Burcu Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Koç Burcu Kadınını Mutlu Etmek Kolay Değil

Koç burcu kadınını mutlu etmek istiyorsanız elinizi taşın altına sokmanız gerekiyor. Çok çekici, detaycı ve şekilci olan Koç kadınlarını mutlu etmek için epey çaba sarfetmeniz gerekir. Kendinizi fazlasıyla özen göstermeli, dış görünüşünüze ayar çekmeli ve onu etkilemek için her yolu denemelisiniz. Ancak Koç burcu kadınını mutlu etmek istiyorsanız öncelikle Koçların genel özelliklerini bilmeniz gerekir. Bu özellikleri bilmeniz size ilişkide ekstra avantaj sağlayacaktır. Örneğin sevdiği çiçeği bilmeniz karavana yapmamanızı sağlayacaktır.

Koç Burcu Kadınının Genel Özellikleri

  • Sevdiği Rengi: Kırmızı
  • Sevdiği Taşı: Elmas
  • Uğurlu Günü: Salı
  • Uğurlu Sayıları: 1, 9
  • Sevdiği Hayvan: Koyun
  • Sevdiği Bitki: Geranyum, Itır, Hanımeli, Pars Zambağı
  • Anlaştığı burçlar: Aslan, Yay, Terazi
  • Anlaşamadığı burçlar: Oğlak, Kova, Balık

Koç kadınına pahalı bir hediye alacaksanız ona yakut yada elmas alın. Eğer renk odaklı bir hediye alacaksanız kırmızı olmasına özen gösterin.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca bkz: Koç Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Koç kadınları çekici ve ateşli olur. Yüksek bir enerji seviyesine sahip olan Koç kadınlarına ayak uydurmak için sizin de bu enerjide olmanız gerekir. Hele bir de Koç kadını güzelliğinin farkında ise işiniz biraz daha zor olacak.

Koç kadınları maddeci ve şekilcidir. Ne giydiğinizden parfümünüze kadar dikkat eder. Bu yüzden Koç kadınını mutlu etmek için bunlara fazlasıyla özen göstermelisiniz. Giyiminize dikkat etmeli ve her zaman şık olmalısınız. Koç kadınları maddeci oldukları için genellikle zengin erkekleri tercih ederler. Bunun nedeni ise paragöz olduğundan değil, erkeğin çevresi tarafından değer görmesidir. Zengin olmayıp çevresi tarafından büyük saygı gören erkekler de koç kadınları için tercih nedenidir. Bu yüzden koç kadınını mutlu etmek için ya paranız olacak yada saygın biri olacaksınız.

Koç kadınları kıskançtırlar. Bu yüzden onu kıskandırmaktan korkmayın. Hatta koç kadınlarına umursamaz davranın. Siz umursamaz bir şekilde davrandıkça koş kadınları sizi daha fazla umursar. Siz onu kıskandırdığınızda size daha fazla özen gösterir ve ilişkisini dolu dolu yaşar. Böylece hem siz mutlu olursunuz hemde koç kadını mutlu olur. Kıskandırma işini ilişki ciddi boyutlara ulaştığında bırakmanız gerekir. Aksi takdirde ilişkiniz işkenceye döner.

Koç kadınını mutlu etmek için onun yöneticisi olun. İpler sizin elinizde olsun ve ilişkiyi yönlendiren pozisyonunda siz olun. Koç kadını üstünde bir koruyucu gücün olmasını sever. Ancak onunda bu ilişkideki rolünün bilinmesini ister. Bu yüzden koç kadınının ilişkiye kattıklarını sık sık dile getirin.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir