2014 Nisan Ayında Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Kova Burcu için 2014 yılının Nisan ayı acaba nasıl geçecek diye merak ediyor musunuz? Kova Burcu Nisan 2014’de nelerle karşılaşacak, Kova burcu için bu ay nasıl geçecek soruları yanıt buluyor. Kova burcunun 2014 yılının Nisan ayında aşk hayatı, iş hayatı, para durumu hakkında Astroloji Danışmanı iremSU detaylı bilgiler verirken, Astrolog Nuray Sayarı da Kova burcunun yıllık yorumunu yapıyor.

(20 Ocak – 18 Şubat) Kova Burcu

Sponsorlu Bağlantılar
  • Gezegeni : Uranüs
  • Grup : Hava
  • Uğurlu Rengi : Koyu mavi
  • Uğurlu Sayısı : 4, 8
  • Uğurlu Taş : Ametist
  • Uğurlu Gün : Çarşamba

kova burcu

Nisan 2014 Kova Burcu Aşk ve İlişkiler

1-6 Nisan haftası: Aktif çevre ilişkilerinde etkili bir haftaya adım atıyoruz. Yeni insanlarla tanışacağız. İletişimde bulunacağız. Yeni fikirlere açık olacağız. Değişim fikri bizi heyecanlandıracak. İsteklerimizi elde etmek için cesur olacağız. Yeni bilgilere, gelişmelere gözlerimizi çevireceğiz. Aktif hareket ederken gizli dünyamıza çekilerek derinlikli düşünmeyi de ihmal etmeyeceğiz. Yolculuklar hoşumuza gidecek.

7-13 Nisan haftası: Değişik yerleri keşfetmek, görmek isteyeceğiz. Hatta bir yeri ilk gören, ilk keşfeden kişi olmak bizi mutlu edecek. Yakınlarımızla ilginç düşüncelerimizi paylaşacağız. Mars geri harekette olduğu için, bu yolculuklar tekrarlanabilir. Sosyal ilişkilerimizi önemseyeceğiz. Sevdiğimiz kişilerle birlikte olmak bizi mutlu edecektir.

14-20 Nisan haftası: Bu hafta gerçekleşecek Ay Tutulması, çevre değişimi, başka bir yere taşınma, bildik çevreye veda ederek farklı bir yere yerleşme, evlenme veya iş amaçlı tayin olma, başka bir şehirde iş kurma, farklılık arzusu, farklı bir şeyler yaşamak isteği, eğitim için yurtdışına gitme gibi geniş bir alanda etkili gözükmektedir. Bu Tutulma gelişim anlamında bir yolun, değişimin, dönüşümün işaretçisi olup, kendinize yeni bir pencereden bakmanız, farkındalık kazanmanızdır. Zorlayabilir, ilk başlarda heyecan yaratabilir. Ancak evrensel anlamda tüm burçlar için olabilecek değişimlerin işaretleri biraz da doğum haritanızda saklıdır.

21-27 Nisan haftası: Bu hafta aşkta baskıcı, kendi bildiğinizin doğru olduğunu kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Sevgilinizin sizin görüşlerine, fikirlerine, inandıklarına saygı göstermesini beklersiniz. Böyle olduğunda tutkulu, sevgi dolu, romantik bir kişi haline gelirsiniz. Kararlısınız, ilişkinizi aslında sahipleniyorsunuz. Sizin için değerli olanı koruyacaksınız. Hafta sonuna doğru, güzel bir yemek, karşılıklı sohbet, gözlerden şöyle uzak bir gece için plan yapabilirsiniz.

28-30 Nisan arası: Güneş Tutulması yuva alanınızda oluşacak. Değerlerinizi özenip saklama, daha iyi bir hayat sürme, ev içinde huzur, konforlu bir yaşam kurmak niyetindesiniz. Gizli ve özel bir dünya yaratmak ve o evde aşkı, gücü, güveni hissetmekten yana düşüneceksiniz. Sizin için eviniz mabediniz, içinde tüm sırlarınızı sakladığınız özel bir yer. Ne olursa olsun, kimse benim yaşadıklarımı, hissettiklerimi benim kadar anlayamaz düşüncesi hakim olacak. İçe yönelecek ve kendiniz, eviniz, aileniz için güzel dileklerde bulunacaksınız.

iremSU – Astroloji Danışmanı

Nisan Ayı Kova Burcu İş ve Kariyeri

1-6 Nisan haftası: Bu hafta çevresel ilişkilerden aşk ve ilişkiler bölümünde söz etmiştim. Etkin enerjiler vardı. Bu enerjiler iş hayatımızla ilgili serbest girişimler, özgür işler, çalışmalar anlamında gayet faydalı olabilir. İletişim ve bilgilenme, yeni fikirlere açık olmak, farklı insanlarla tanışmak epeyce faydalı olacaktır. Girişimci düşünmemizi de sağlar.

7-13 Nisan haftası: İş anlamında birçoğunuz değişik bir şeyler yapmak, ek bir gelir elde etmek amaçlı düşünebilirsiniz. İş başvurularında güvenli duruş, kendinizi ifade gücünüz tercih edilmesini sağlayacaktır. Merkür Koç burcu seyri bu hafta bize bir hayli cesaret katacak. İşlerimizi çabucak halledebiliriz. 8 Nisan tarihinde biraz dikkatli olalım. Yanlış kararlar vermeyelim. Çabuk olacağız diye, birileriyle tartışmayalım. Yolculuklarda tedbirli olalım. İş bağlantılarında verilmiş sözlere değil elimizde belge olmasına da dikkat edelim.

14-20 Nisan haftası: Çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda değişimi işaret eden, Ay Tutulması duygularınızın, bilinçaltınızdaki tüm arzuların, hevesliliğin işaretçisi ve sizin bir şekilde bu değişimlere göre hayatınızı yönlendirmeye olan arzunuz, bastırılamayan isteklerinizdir. Stres yaratır ancak bu stres her değişimde her zaman mevcuttur. Öyle bir arzu insanı esir alır ki, siz onu gerçekleştirmeden tatmin olmazsınız. İşte bu tutulma ve diğer önemli görünümler 15, 20, 21, 22 Nisan tarihlerinin çalışma hayatınız, çevre değişimi, farklı şehirlerle bağlantılar, ilişkiler anlamında önem taşıyacaktır. Ancak ben dengeli, aklı başında, bilinçli bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmanızı ve kararlarınızın sorumluluğunu da almanızı tavsiye ediyorum.

21-27 Nisan haftası: Yaratıcı ve orijinal işlerle uğraşmak, hem yaptığınız işte gelişmek hem de insanlara hizmet etmek ilkeniz olmalı. Kafanızın içinde birçok proje var. Bunları zamanı geldiğinde ortaya koymak istiyorsunuz. Ortaklaşa, grup çalışmaları, birlikte paylaşıma dayalı işler ilginizi çekecek. Eğer kafanıza koyduysanız, elinizden hiçbir iş kurtulmaz. İnsanlarla iletişimde bulunmak, bildiklerinizi onlarla paylaşmak ve sabırlı olmak. İşte bunlara dikkat ederseniz bu hafta gayet başarılı geçebilir.

28-30 Nisan arası: Güneş tutulması ev-ofis tarzı çalışmaları işaret ediyor. Bunlar ek işler tarzında olabilir. Ruhsal ve bedensel uyum, güven duygusu, pozitif düşünme şeklinde çalışmalar şeklinde olabilir. Bunları kazanca dönüştürmek de isteyebilirsiniz. İnternet üzerinden veya ufak bir yeri kiralayarak başlayabilirsiniz.

iremSU – Astroloji Danışmanı

2014 Nisan Kova Burcu Para Durumu

1-6 Nisan haftası: Parasal konularda Venüs-Balık burcu seyri genelde özel yeteneklerin işaretçisidir. Sözgelimi sanatla uğraşanlar, yaratıcı becerileri olanlar, insanların kendilerini hoş ve olumlu hissetmesini sağlayan danışmanlar, kozmetik sektöründe görev yapanlar ve mistik faaliyetlerde bulunanlar kazanç anlamında şanslılar.

7-13 Nisan haftası: Hafta sonuna doğru Venüs’ün güzel bir görünümü oluşacak. Sevdiğimiz kişiyi mutlu etmek, güzel bir ortamda onunla olmak amaçlı harcamalarda bulunabiliriz. Paranın böyle zamanlarında ne kadar önemli bir araç olduğunu düşünebiliriz. Hoşumuza giden bir şeyler yapabiliriz. Sözgelimi hem müzik dinleyeceğimiz hem de keyifleneceğimiz bir yere gidebiliriz. Bir günlüğüne olsun hiçbir şey düşünmeden para harcayabiliriz. Sorunlarımız olsa da, pek kafamıza takmayız.

14-20 Nisan haftası: Bu haftayı gerek aşk gerekse iş bölümünde geniş bir şekilde işledik. Parasal konularda da önemli bir haftaya adım atıyoruz. Ben Kovaların özellikle Venüs Balık burcunda ilerlerken, şifa verici, insanlara yardımcı olan, yol gösteren mesleklere ilgi duyacaklarını veya bu alanda parasal anlamda kazançlı olacaklarını düşünüyorum. Ne de olsa Neptün ile olan kavuşum her zaman biz insanlar için şefkat ve yardımlaşmanın işaretçisidir. Üç tane çok önemli görünüm var. Bunlar çalışma hayatınızı yönünü değiştirici ve huzur arayışının işaretçisi. Ancak lütfen hangi işte, hangi alanda çalışmak istiyorsanız doğru bilgiyi, doğru bilgilendirmeyi, işi çok iyi öğrenmeyi ve tevazu içinde hareket etmeyi biliniz. Siz kendi içinizde savaş verirken, başkasına faydanız dokunamaz. İdealist bir ruhla çalışın. Bunun size geri dönüşümü her zaman faydalıdır. Tam tersi, yanlış yollara sizi sürükler.

21-27 Nisan haftası: Merkür bu hafta Boğa burcunda ilerleyecek. Ortaklaşa kazançları, ev-ofis tarzı çalışmaları, bir hazırlığı, projeyi işaret edebilir. Bazılarınız ufak miktarda kredi çekerek, işini kurmayı düşünebilir. Hesabını iyi yapmak, bu işin getirisi üzerinde bilinçli düşünmek lazım. Aileniz veya eşiniz de mali yönden size yardımcı olabilir veya siz bizzat ona destek verebilirsiniz.

28-30 Nisan arası: Maddi konular üzerinde hem sağlık hem de çalışma hayatınızla ilgili konulara ağırlık verebilirsiniz. Hesabı iyi yapmalı, düşündüğünüz iş için ne kadar miktar gerekiyor ve bu işin getirisi ne olur, kimlere sunulur bunlar üzerinde durmak lazım.

iremSU – Astroloji Danışmanı

2014 Yılı Kova Burcu Genel Yorumu

Sponsorlu Bağlantılar

Astrolog Nuray Sayarı Kovalar için 2014 yılının genel bir yorumunu yaptı.

Sevgili kovalar yeni seneye oldukça sosyal ve her konuda kalıcı olma enerjisi ile adım atıyorsunuz. Özgürlüğü savunan bazı kovaların hayata bakışları değişiyor. Gezegenlerin acısı ve yeni senenin ilk güneş tutulması boğa burcunda gerçekleşirken 29 Nisanda size olan etkisi 29 Mayıs-23 Haziran günlerinde aile yuva kurmak istekleriniz artabilir.23 Haziran-18 Temmuz aşk yaşamı ve flörtler bir ay boyunca öne çıkıyor. Sosyalleşin, iletişime geçin, tiyatroya sinemaya spora gidin. Hobi faaliyetlerine ağırlık verin. İlişkilerde hareketlilik tutku ve heyecan atıyor. Maddi istekleriniz arzuladıgız gibi elinize geçiyor. 16 Temmuzda Jüpiterin aslan burcuna geçiş yapmasıyla birlikte 1 yıl boyunca; Aşkı romantizmi tüm yoğunluğuyla yaşayabilirsiniz. Size şans getirecek bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Süre giden ilişkilerde evlilik nişan kararı alınabilir. Sağlığınıza yıl boyu önem verin.

Astrolog Nuray Sayarı

2014 burç yorumları, 2014 Kova burcu, 2014 Kova burcu yorumları, burçlar 2014, yay burcu, Kova burcu 2014 Nisan ayı, Kova burcu Nisan 2014