Kova Burcu Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Kova Erkeğini Anlamak Biraz Zordur

Kova burcu erkekleri oldukça zeki ve akıllı erkeklerdir. İkili ilişkilerde iyi ve sosyal yönü kuvvetlidir. Kova erkeklerinin sevgi anlayışı da biraz farklı olduğu için bir kadından hoşlandığını anlamak oldukça zordur. Bu yüzden duygusuz gibi görünebilirler. Modern ve yenilikçi anlayışının yanı sıra sıradışı olmayı sever. Klişelerden ve kalıplardan hoşlanmaz. Farklı olmayı sever, asi ruhlu ve baş kaldıran bir yapıya sahiptir.

Kova Erkeğinin Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Mavi ve yeşil
  • Sevdiği Taşı: Akuamarin
  • Uğurlu Günü: Cumartesi
  • Uğurlu Sayısı: 1, 7
  • Sevdiği Hayvan: Büyük kuşlar
  • Sevdiği Bitkiler: Orkide ve meyve ağaçları
  • Anlaştığı Burçlar: İkizler, Terazi, Aslan
  • Anlaşamadığı Burçlar: Yengeç, Boğa, Koç

Ayrıca bkz: Kova Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Kova erkeklerinin gönlü çok geniştir. Bu yüzden kova erkeğine sahip kadınları onun sevgisini paylaştırmasına tahammül etmeleri gerekir. Sosyal çevresi ve arkadaşlarından sevgisini esirgemediği gibi sizi de arkadaşları gibi sevdiği fikrine kapılmanızı sağlayabilir. Bunun nedeni ise sevdiği kadına sevgisini fazla belli edememesidir.

Kova erkeklerini sadece kendinize saklamaya kalkışmayın aksi takdirde sizden daha da uzaklaşır. Size karşı duygularını fazla belli etmese de siz farkında olmadan her daim sizi korur kollar.

Kova erkekleri farklı olmayı ve özgürlüğü sever. Bu yüzden kendisi gibi sizi de buy farklılıkların içine çekmek ister. İlginç fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Siz de onun gibi olabilirseniz hem mutlu olur hemde mutlu edersiniz. Ama sakın ola onu özgürlüğünden ve farklılıklarından vazgeçirmeye zorlamayın. Aksi takdirde kalbinizi kırabilir.

Kova erkekleri olgun baba olur. Ailesine ve işine düşkün olur ve başarılıdır. Çağdaş ve modern bir baba olan kova erkekleri, çocuklarının iyi eğitim görmesini ister. Kendisi gibi çocuklarının da özgürce yetişmesini ister ve gerek gördüğü yerlerde müdahale eder.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir