Kova Burcu Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Dikkat! Kova Kadınları Aşktan Anlamıyor

Evet doğru okudunuz! Kova kadınları aşktan pek fazla anlamıyor. Kova burcu kadınları burçlar arasında aşkı anlama noktasında kapasitesi en düşük olan burçtur. Daha bir evrensel sevgi anlayışı vardır. Zekidir, akıllıdır ve oldukça sosyal kadınlardır. Özgürlükçü ve yenilikçi bir ruha sahiptir. Kova kadınlarını mutlu etmek istiyorsanız sıradanlıktan kurtulup fark yaratmanız gerekir. Ama öncesinde kova burcu kadınlarının özelliklerini öğrenin.

Kova Kadınının Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Mavi ve yeşil
  • Sevdiği Taşı: Akuamarin
  • Uğurlu Günü: Cumartesi
  • Uğurlu Sayısı: 1, 7
  • Sevdiği Hayvan: Büyük kuşlar
  • Sevdiği Bitkiler: Orkide ve meyve ağaçları
  • Anlaştığı Burçlar: İkizler, Terazi, Aslan
  • Anlaşamadığı Burçlar: Yengeç, Boğa, Koç

Ayrıca bkz: Kova Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Eğer burcunuz terazi, ikizler yada aslan ise kova kadınları ile iyi aanlaşabilirsiniz demektir. Boğa, yengeç ve koç burçları ise boğa kadınlarının anlaşamadıkları burçlar arasında yer alır. Boğa kadınına çiçek almak istiyorsanız orkideyi tercih edin. Akuamarin taşından takılardan da hoşlanır.

Kova kadınları aşkta oldukça zordur. Bireysel sevgiden daha çok evrensel sevgiye inanır. Bu yüzden arkadaşlarını ve sosyal çevresini de sizin kadar sevebilir. Bu da sizi “acaba beni sevmiyor mu” yada beni de herkes kadar seviyor” gibi ikilemlere düşürebilir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de kova kadınlarının sevgilerini pek gösteremiyor olmalarındandır.

Kova kadınlarının kafası oldukça farklı çalışır. Dünyayı bir bütün olarak görür ve kendine has doğruları vardır. Bu yüzden çoğu zaman sizi şaşırtabilir. İlişkide ve evlilikte özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmayı hiç sevmez. Eğer kısıtlamalar getirmeye çalışırsanız sizden hemen uzaklaşır.

Kova kadınları oldukça sadıktır ve kıskanmak nedir bilmezler. Sizin de onu kıskanmanıza hiç gerek yok. Kova kadınlarını süprizler yapmanız onu mutlu eder. Sürekli aynı yerlere götürmeyin ve değişiklikler ile karşısına çıkın.

Anne kovaların çocuklarına bakış açısı olarak duygular ikinci planda yer alır ve önceliği çocuğunun iyi bir eğitim almasına verir. Çocuklarını özgürce yetiştirir ve fazla müdahale etmez. Ölçüyü de kaçırmaz.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir