2014 Nisan Ayında Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Oğlak Burcu için 2014 yılının Nisan ayı acaba nasıl geçecek diye merak ediyor musunuz? Oğlak Burcu Nisan 2014’de nelerle karşılaşacak, Oğlak burcu için bu ay nasıl geçecek soruları yanıt buluyor. Oğlak burcunun 2014 yılının Nisan ayında aşk hayatı, iş hayatı, para durumu hakkında Astroloji Danışmanı iremSU detaylı bilgiler verirken, Astrolog Nuray Sayarı da Oğlak burcunun yıllık yorumunu yapıyor.

(22 Aralık – 19 Ocak) Oğlak Burcu

Sponsorlu Bağlantılar
  • Gezegeni : Satürn
  • Grup : Toprak
  • Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
  • Uğurlu Sayısı : 2, 8
  • Uğurlu Taş : Lâl
  • Uğurlu Gün : Cumartesi

Oğlak Burcu

Nisan 2014 Oğlak Burcu Aşk ve İlişkiler

1-6 Nisan haftası: Bir yandan kendi isteklerimiz, çabucak yolunu koymak istediğimiz işlerimizle uğraşıyoruz diğer yandan ilişki meselelerinde sorun kaldıracak halimiz yok. Ailemiz, değerlerimiz, huzurumuz ve arzularımız önemli. Karşı tarafın yüce gönüllü davranması şart gözüküyor.

7-13 Nisan haftası: Ev içinde bir hayli değişim var. Belki bir yere taşınmamız veya bir değişimde bulunmamız icap edebilir. Bu da bizi düşündürüyor. Nerden çıktı şimdi bu diyerek bir şekilde işlerimizi yoluna koymak zorunda kalacağız. Venüs hafta sonunda Balık burcunda ilerleyecek. Bu huzurlu bir çevreyi istediğimizi, biraz kafamızı dinlemekten yana olduğumuzun işaretçisi.

14-20 Nisan haftası: Bu hafta evimiz, ailemiz, ilişkimiz ve kariyer hayatımızla ilgili konularda ortaklaşa yaşam veya başkalarıyla paylaşım içinde olduğumuz alanlarda değişim ve dengelerin yerli yerine oturtulması anlamında bize çok iş düşüyor. Ailevi yaşam tümüyle hareketli hale geliyor. Bir yere taşınmak, işimizde değişiklikler, aile içinde bir hareketlilik, anne veya kadınlarla alakalı konular gündeme gelebilir. Hem aktif olmamız hem de bu değişimleri olağan ve akıllıca idare edebilmemiz şart. Ailenin öneminin ve dış dünyanın üzerimizdeki etkisinin farkında olacağımız bir hafta. Evliliğimiz, ilişkimiz, farklı bir boyut kazanabilir. Bir anda evlenebiliriz veya durduk yere boşanabiliriz. Bunlar da yine bu haftanın etkin görünümlerinin karşılığıdır. Bu farklılık sizi tek başına mücadele etmeye ve dış dünyada da konumunuzu düşünerek kararlar vermeye yöneltecek.

21-27 Nisan haftası: İlişkilerde haftanın girişinde biraz stresli görünüm oluşacak. Bir yanıyla iş hayatıyla da alakası var. Sanki bir şeylere sıkılmışsınız da, partnerinizden destek bekliyormuşsunuz, ancak bulamadığınız için sinirlenebilirsiniz. Bazılarınız için anlamı, hem dış dünyada mücadelenin hem de ilişkide kendinizi pek mutlu hissetmeyişinizin etkisi de olabilir. Merkür-Boğa burcunda 23 Nisan günü seyrine başladığında kendinizi en azından rahat hissedebilirsiniz. Bu enerji sizin gibi toprak burcu kişiler için olumludur, rahatlatıcıdır. Hafta sonu hoş etkiler devam edecek. Güzel sözler duyabilirsiniz, haberler alabilirsiniz, biriyle tanışabilirsiniz veya sevgilinizle özel saatler geçirebilirsiniz.

28-30 Nisan arası: Aşk hayatınızla ilgili konularda etkili olacak Güneş Tutulması sağlam ve güvenilir bir ilişkinin işaretçisidir. Gelişim, verimlilik, büyüme anlamında sizi destekler. Geçmişi geride bırakmak sağlam ve tutarlı bir ilişki yaşamak arzunuzun da işaretçisidir. Bu üç günlük süre içinde enerjiler gayet olumlu. Derinlikli, tutku dolu, kendinizi güvende hissedeceğiniz günler olarak yorumluyorum.

iremSU – Astroloji Danışmanı

Nisan Ayı Oğlak Burcu İş ve Kariyeri

1-6 Nisan haftası: İş anlamında öncelikle çevrenin önemi bu hafta bir hayli etkili olacak. Bildiğimiz, zaten bağlantımız olan kişilerle bir araya gelebiliriz. Ayrıca işimizle ilgili maddi konularda gelişim yönünde kararlar verebiliriz. Konusunda deneyim sahibi olan kişilerle fikir paylaşımında bulunabiliriz. Eğitmenlik, sanatsal beceriler, gizli bilimler, edebiyat ve yazım gibi konularda başarılı çalışmalarda bulunabiliriz.

7-13 Nisan haftası: Dikkatli olmamız gereken gün, 8 Nisan. Bir yandan işlerimizi hızlıca yoluna koymamız gerekiyor diğer taraftan ev içinde o kadar yoğunluk var ki, hangi bir yere yetişeceğimizi bilmiyoruz. Doğaldır ki, gerilim yüklüyüz. Yarım kalan işlerimizi bitirirken, bir de yeni bir şeyler ortaya koymak kolay olmayacak. İş konularında toleranslı düşünmek durumundayız. Bu yüzden de evin içinde gergin olabiliriz.

14-20 Nisan haftası: Ay Tutulması yeni bir gelişimin ailevi konularda etkili olmasını sağlarken iş hayatımız ve toplumsal hayatımızı da etkileyicidir. Fakat bütün bunlar bir yol ayrımını işaret etse de, bunlar gereklidir. Bizim burada düşünmemiz gereken husus, değişmeyen her şeyin zamana yenik düşmesi halidir. Demek oluyor ki, bir gün geri dönüp baktığımızda aslında bu değişimlerin bizim hayatımızda önemli mihenk taşları oluşturduğunu anlayacağız. İçinde yer alırken insan farkına varmaz birçok şeyin, anlık duygularla değerlendirir. Hepimiz yaşamda aynı yol üzerinde mi hayatımızı sürdürdük. Hayır, büyüdük, evlendik, çocuk sahibi olduk, yaşadık ve yaşlandık. Herkes bu dönüm noktalarından geçmiştir. İşte biz de ilişki, iş, ailevi anlamda olacak bu gelişmeleri bu bakış açısıyla ele alarak, hayatın kendi içindeki dengesine uyum sağlamış oluruz.

21-27 Nisan haftası: Bu hafta pek iş yapmak, bir şeyler ortaya koymak kolay olmayabilir. Bir şeylere heveslenirsiniz fakat çabucak cayabilirsiniz, erteleyebilirsiniz. Karar vermekte zorlanırsınız. Çalıştığınız kişilerin veya iş ortamının bazı noktalarda yetersiz kaldığını düşünebilirsiniz. Özel meselelere kafanız takılı olabilir. Bu yüzden dikkatiniz çabuk dağılabilir. Birilerini idare etmek veya anlayış göstermek zordur. İki ayağınız bir pabuca girmiş gibi, hangi işe öncelik tanımak gerektiğini bilemezsiniz. Sakince tekrar, bir iş planı yapmak yararlı olur. İş görüşmelerinde net bir sonuç almadığınızda ümitsizlik duymayınız. Sizinle ilgili düşünmek istiyorlardır.

28-30 Nisan arası: İş hayatınızla ilgili konularda bu hafta gayet yapıcı bir biçimde, dikkatli değerlendirmeler yaparak kendinizi ifade edebilirsiniz. Yeteneklerinizi insanlar takdirle karşılarlar. Kararlarınızı düşünerek verirsiniz. Saygınlık kazanırsınız. Hobi olarak uğraştığınız bir işi, sıkı çalışarak ilerletebilirsiniz.

iremSU – Astroloji Danışmanı

2014 Nisan Oğlak Burcu Para Durumu

1-6 Nisan haftası: Maddi konularda hem başkalarına yardımcı olabiliriz hem de ilişkilerimizi güçlü tutarak para kazanabiliriz. İnternet ortamında alış ve satış anlamında işler yapabiliriz. Böyle bir iş düşünebiliriz. Evimizden çalışmalarımızı sürdürecek şekilde bir düzen kurabiliriz. Zaten bu hafta, genel olarak ev ve ailevi konular merkezimizde yer alacak.

7-13 Nisan haftası: Para harcamalarımız en çok yuvamızla ilgili konularda lazım olacak. Bu arada mali işlerimizin üstesinden gelmek için, dışarıdan desteğe ihtiyacımız var. Taşınmak veya aileyle ilgili konularda harcamalar artabilir.

14-20 Nisan haftası: Bu hafta Ay tutulması kadar etkili olan üç evrensel değişim ve dönüşüm, gelişim yönünde görünüm oluşacak. Bunlar mali kazançlarımız üzerinde de önem taşıyacak. Her ne kadar değişimler ilk önceleri zorlayıcı gibi dursa da, bunlar yeniden paraya bakış açımızı değerlendirmemiz, bütçemizi düzenlememiz, yuvamızla ilgili konularda derinlikli düşünmemiz, dönüşüme adapte olmamız yönünde önem taşıyor. Bunların birçoğu, bir mülkün satışı, evlilik veya boşanma kanalıyla olabilir. Tabii ki kişisel haritalarımız bu önemli görünümlerin nasıl yönde gerçekleşeceğini gösteren kılavuzdur. Ben genel olarak maddi konuların da en az ilişkiler, iş hayatı ve ailevi konular kadar önemli olduğunu düşünüyorum ve olumlu, hayrımıza gelişmeler diliyorum.

21-27 Nisan haftası: Bu hafta mali konularda nakit sıkıntısı veya elimizdeki miktara göre evimizin ve özel ihtiyaçlarımızın karşılanması gerekecek. Sorumluluklar, yapılması gerekenlere göre bütçemizi düzenleyeceğiz. Hafta sonuna doğru, para konusunda mecburen yapılacak alışverişlerde ekonomik davranmakta yarar var.

28-30 Nisan arası: Güneş Tutulması, size başkaları kanalıyla ulaşacak gelirin simgesidir. Eşiniz, aileniz destek verebilir. Ancak geri ödenecek şekilde bir borcun altına girmemek lazım. Çünkü bu başta hoş gibi gelebilir. Fakat sonrasında zorlanmaya neden olur. Bu hafta kendi aşım kaygısız başım diyerek, bütçemizi de başkalarına bağlamayarak hareket edelim.

Sponsorlu Bağlantılar

iremSU – Astroloji Danışmanı

2014 Yılı Oğlak Burcu Genel Yorumu

Astrolog Nuray Sayarı Oğlaklar için 2014 yılının genel bir yorumunu yaptı.

Sevgili oğlaklar yeni seneye burcunuzda gerilemekte olan venüs ve pulüto enerjisi ile giriş yapıyorsunuz. 1 Nisana kadar aşk ve ilişkilerde ciddi adımlar atmayın Evlenmek nişanlanmak ve ani görseliğiniz ile ilgili estetik operasyonlar yapmak için acele etmeyin Venüs gerilerken yapılan estetik ve görsel değişimler başarılı sonuç vermez bunedenle için beklemede kalın. 1 Ocak – 5 Ocak ve 11 – 31 Aralık günlerinde ilişkiler ciddiyet kazanabilir. İlişkilerde maddi konular ve hayatın gerçekleri öne çıkabilir. Sevginizi göstermekte zorluk yaşayabilirsiniz, ikilemde kalabilirsiniz. Yine de sosyalleşin Bazılarınız ayrılırken bazıları da tutkulu bir birlikteliğe başlayabilir. 6 Mart -3 Mayıs tarihlerinde ilişkilerde duyarlılık affedicilik ve romantizm öne çıkıyor. İkili ilişkilerde aşkta güzel haberler alabilir, sorunlara çözüm getirebilirsiniz. Bazılarınız da birlikteliklerini noktalamak zorunda kalabilirler. 29 Mayıs-23 Haziran günlerinde Maddi konular ve girişimleriniz başarılı sonuçlanıp size mutluluk getirecek.

Astrolog Nuray Sayarı