Oğlak Burcu Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Oğlak Erkekleri Ulaşılmazı Sever

Oğlak burcu erkekleri saygı duyulan kadınlardan hoşlanırlar ve kendilerinden üstün olan kadınlara daha fazla ilgi duyarlar. Ciddi ve soğuk erkeklerdir ancak aynı zamanda planlı ve programlı olmayı severler. Laubalilikten hoşlanmaz ve boş sözlerden hiç haz etmezler. Oğlak erkekleri tam anlamıyla güvenilecek erkeklerdir. Yalnızlığı seven ve soğuk oldukları için ilk aşamada sabırlı davranmanız gerekir. İlişki zamanla olgunlaşır ve size alışır.

Oğlak Erkeğinin Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Kahverengi, siyah
  • Sevdiği Taşı: Ametist
  • Uğurlu Günü: Cumartesi
  • Uğurlu Sayısı: 2, 8
  • Sevdiği Hayvan: Keçi ve diğer boynuzlular
  • Sevdiği Bitkiler: Karanfil, sarmaşık, çam, kavak, karaağaç
  • Anlaştığı Burçlar: Yengeç, Boğa, Başak
  • Anlaşamadığı Burçlar: İkizler, Yay, Koç

Ayrıca bkz: Oğlak Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Oğlak erkekleri oldukça saygılı insanlardır ve bu saygı fazla kaçtığı için çoğu zaman mesafeli durmak şeklinde algılanabiliyor. Kendisi nasıl saygılı davranıyorsa karşısındakilerde kendisine o şekilde saygılı davranmasını ister. Ona karşı kullandığınız sözleri özenle seçmeniz gerekir.

Oğlak erkekleri maddiyata önem verirler. Bu yüzden savurgan tiplerden hoşlanmaz ve tutumlu kadınlar onu daha çok mutlu eder. Çok çalışkan ve sabırlı oldukları için maddi açıdan başarılı olmaları yüksektir. Aynı şekilde kadının da kendi kendine yeten birisi olmasını sever.

Oğlak erkekleri genel anlamda kıskanç değildir ancak bir kadına ne kadar çok bağlanırsa o kadar fazla kıskanır. Başarılı kadınlardan hoşlanan oğlak erkeklerini etkilemek istiyorsanız, başarı hikayelerinizi onlara anlatın. Ve siz siz olun oğlak erkeklerine bir şeyi beceremediklerini söylemeyin.

Oğlak erkekleri pek iyi bir baba sayılmazlar. Çünkü çocuklarla oynamak, şakalaşmak onlara göre değildir. Hayatlarındaki ciddiyeti ailesine de yansıtır. Ancak ailesine ve çocuklarına bir şeyi yapacağına dair vaadde bulunursa kesinlikle yapar.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir