Oğlak Burcu Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Oğlak Burcu Kadınına Saygı Gösterin

Oğlak kadınları düzenli ve planlı olmayı seven kişilerdir. Cimriliğe yakın bir tutumlulukları vardır ve hesabını kitabını iyi bilir. Zor durumlar karşısında oldukça güçlü ve dayanıklıdır. Ciddiyetten ödün vermez ve güvenilecek bir kadındır. Genellikle mesafeli olurlar ve soğuk bir yapıları vardır. Fazla sosyallikten hoşlanmazlar ve emir vermeyi, yönetmeyi severler. Oğlak kadınları hakkında bu kadar özet bilginin ardından genel burç özelliklerine bakmakta fayda var.

Oğlak Kadınlarının Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Kahverengi, siyah
  • Sevdiği Taşı: Ametist
  • Uğurlu Günü: Cumartesi
  • Uğurlu Sayısı: 2, 8
  • Sevdiği Hayvan: Keçi ve diğer boynuzlular
  • Sevdiği Bitkiler: Karanfil, sarmaşık, çam, kavak, karaağaç
  • Anlaştığı Burçlar: Yengeç, Boğa, Başak
  • Anlaşamadığı Burçlar: İkizler, Yay, Koç

Ayrıca bkz: Oğlak Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Oğlak kadınlarının sevdiği renk siyah ve kahverengi tonlarıdır. Bu yüzden onlara hediye alırken rengine karar veremiyorsanız siyah ve kahverengi tonları sizin için belirleyici olsun. Ayrıca oğlak kadınları amentist taşını çok sever. Amentist taşlı takılar da hediye olarak düşünülebilir. Ona çiçek alacaksanız eğer bu kesinlikle karanfil olmalıdır.

Oğlak kadınları yengeç, başak ve boğa burçları ile iyi bir şekilde anlaşabilir. Ancak ikizler, koç ve yay burcu anlaşamadıkları burçlardandır.

Oğlak kadınları kariyer hedefleri olan ve bu hedefleri yakalamak için çok çalışan kişilerdir. Hedeflerine ulaşmak için sabretmesini bilir. Bu konuda erkekler onun eline su dökemeyebilir. Bu yüzden erkekleri yönetme kabiliyetine de sahiptirler.

Eğer oğlak kadınını etkilemek istiyorsanız, ondan daha yetenekli ve kabiliyetli olduğunuz konular olmalıdır. Bu yeteneğinizi ona kanıtladığınızda sizden çok etkilenecek ve onun için bir gurur vesilesi olacaktır.

Oğlak kadınları için saygı çok önemli bir yerdedir. Ona ve yaptıklarına hatta fikirlerine karşı saygılı olmanız gerekir. Onun başardıklarını takdir etmelisiniz ve saygı göstermelisiniz. Bütün bunlar onun için vazgeçilmezdir ve sırf bu yüzden arkasına bile bakmadan çekip gidebilir.

Oğlak kadınları tıpkı oğlak erkekleri gibidir ve annelikte ciddiyetten yanadır. Ailesine ve evlatlarına karşı şefkat ve merhametten çok manık ve sertliği ön planda tutar. Çocuklarından oldunluk ve itaat beklediği için çoğu zaman kırıcı olabilir.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir