Terazi Burcu Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Terazi Kadının Mutluluğu Siz Olun

Terazi burcu kadınları yalnızlığı sevmez ve her zaman sevgiye ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden terazi kadınına aşkı ve sevgiyi verdiğiniz sürece mutlu olacaktır. Ancak mantığı ile hareket eden terazi kadınını elde etmek o kadar da kolay değildir. Oldukça dengeli ve uyumlu olan terazi kadınları aynı zamanda sanatçı ruhlu olurlar. Terazi burcu kadınlarını etkilemek ve mutlu etmek istiyorsanız, onların burç özelliklerine öğrenerek işe başlamanızda fayda var.

Terazi Kadınının Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Mavi, pembe
  • Sevdiği Taşı: Safir
  • Uğurlu Günü: Cuma
  • Uğurlu Sayısı: 6, 9
  • Sevdiği Hayvan: Yılan, kertenkele
  • Sevdiği Bitkiler: Badem, selvi, dişbudak, gül
  • Anlaştığı Burçlar: İkizler, Kova, Koç
  • Anlaşamadığı Burçlar: Oğlak, Balık

Terazi kadınları akılcı ve mantıklı oldukları için onlara boş ve arkası dolu olmayan şeylerle gelmeyin. Hem kendi değerinizi kaybeder hemde onun gözünden düşersiniz. Onun için uyum ve denge çok önemlidir. Hem kendini hemde sizi sürekli tartar ve en doğru olanı yapmaya çalışır. Onu mutlu etmek için onunla uyum içinde olmaya ve dengeleri korumaya özen gösterin.

Ayrıca bkz: Terazi Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Terazi kadınları mantıklıdır ancak aşk ve sevgi de her zaman ön plandadır. Eğer sanata önem veren biriyseniz, terazi kadınının bu aşk ihtiyacını giderebilirsiniz demektir.

Teraziler haksızlığı asla gelemezler. Bu yüzden ne ona haksızlık edin nede onun yanında bir başkasına. Haklı gördüğü her şeyi savunmaktan geri kalmaz. Özellikle bu konuda çok baskın bir karakter olduğu için onu mutlu etmek için kimseye haksızlık etmeyin ve eşitliği ön planda tutun.

Terazi kadınları çok neşeli olurlar. Kendi içlerinde fırtına kopsa dahi bunu dışarı belli etmez ve gülümsemeye devam edebilir. Bu yüzden onun yanında asla karamsar olmayın ve pozitif olun. Pozitif insanları çok sever. Karamsar erkeklerin terazi kadını yanında hiç şansı yoktur.

Terazi kadını lüksü sever ve pahalı hediyelerden hoşlanır. Eğer ona hediye alacaksanız safir taşlı pahalı ve zarif bir hediye seçmelisiniz. Bütün takıları aynı anda takmayı sever. Bu yüzden ona takı almaktan çekinmeyin. Çiçeklerden ise gülü sever.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir