2014 Nisan Ayında Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Yay Burcu için 2014 yılının Nisan ayı acaba nasıl geçecek diye merak ediyor musunuz? Yay Burcu Nisan 2014’de nelerle karşılaşacak, Yay burcu için bu ay nasıl geçecek soruları yanıt buluyor. Yay burcunun 2014 yılının Nisan ayında aşk hayatı, iş hayatı, para durumu hakkında Astroloji Danışmanı iremSU detaylı bilgiler verirken, Astrolog Nuray Sayarı da Yay burcunun yıllık yorumunu yapıyor.

(22 Kasım – 21 Aralık ) Yay Burcu

Sponsorlu Bağlantılar
  • Gezegeni : Jüpiter
  • Grup : Ateş
  • Uğurlu Rengi : Mor
  • Uğurlu Sayısı : 5
  • Uğurlu Taş : Turkuaz
  • Uğurlu Gün : Perşembe

Yay Burcu

Nisan 2014 Yay Burcu Aşk ve İlişkiler

1-6 Nisan haftası: Haftanın hemen başında aşkta gayet cesur ve isteklerimizi elde edecek şekilde kendimizi öne süreceğiz. Beğendiğimiz, çekici bulduğumuz biri varsa kolaylıkla etkileyebiliriz. İlişkisinde sorun olanlar konuşmayı deneyeceklerdir. Ancak bir çözüm bulunması pek kolay olmayacak. Bu hafta sürpriz aşklar yıldırım hızıyla gelişir. Bir anda aşık oluruz, ancak çok kolay da sıkılırız. Hemen o anda dikkatimizi çeken kişiyi belki ertesi gün hatırlamayız bile.

7-13 Nisan haftası: Merkür-Koç burcu geçişiyle içimizden ne geliyorsa anında söyleriz. Hele konu aşk ise, hem zekice hem de etkileyici tarzda konuşarak, yazışarak karşı cins üzerinde etkin oluruz. Sosyal yaşamımız bu hafta gayet aktif olacak.

14-20 Nisan haftası: 19 Nisan tarihinde oluşacak Ay tutulması aşk evinizde etkili olacak. Tercihlerimizi kendimizi öne sürerek, nasıl istediğimi elde edebilirim, kendimi nasıl mutlu hissedebilirim, hayatın merkezine kendimi nasıl koyabilirim? İşte bütün bu sorular Ay tutulmasının özünü oluşturmakta. Ancak sosyal yaşam kendi içinde dengelerin olduğu bir alan. Sadece bencil ihtiraslarla hareket ettiğimizde her ilişkide bir çatışma yaşanması mümkündür. Bunun ayarını yapmak lazım. Hep eğlence, hep keyif, hoşluk, rahatlık özlemi gün gelir, aynı bugün olduğu gibi bizi başkalarını da hesaba katmaya zorlar. Biz isteriz, karşımızdaki dur bakalım der. Biz tamam deriz, birileri hayır değil der. Nereye kadar gidebilirsiniz, nerede durmanız gerekiyor bunu bilmelisiniz.

21-27 Nisan haftası: aşk hayatınızla ilgili konularda bu hafta daha özgür hareket edecek ve dilediğiniz gibi kararlar verebileceksiniz. Kendi fikrinizi, isteklerinizi, amacınızı önemseyecek ve bunu doğal karşılayan kişilerle olmayı tercih edeceksiniz. Davranışlarınız karşı cins üzerinde fazla rahat biri havası yaratabilir. Fakat bunu pek takmazsınız.

28-30 Nisan arası: İş hayatınızla ilgili konularda etkili olacak Güneş Tutulması, ilişkinizle ilgili konularda partnerinizin sizi tatmin edici konuşması, mali anlamdaki problemlerini sizi yansıtmamasını beklersiniz. Belki bu hoş bir davranış gibi olmayabilir. Ancak siz, karşınızdaki kişiyi zayıf görmekten pek hoşlanmıyorsunuz.

iremSU – Astroloji Danışmanı

Nisan Ayı Yay Burcu İş ve Kariyeri

1-6 Nisan haftası: İş anlamında hem etkili hem de rehavete sürükleyici enerjilerimiz var. Bazen hiç çalışmak istemeyiz, disiplinli davranmayız, işlerimizi erteleriz, sonra yaparım diyerek bırakırız. Bazen de girişimci yaratıcı, sıra dışı işler yaparak kendimizi göstermeye çalışırız.

7-13 Nisan haftası: Genelde ilişkiler daha fazla ön planda olacağı için, özgür çalışan, bir yere bağlı olmayan kişiler açısından hafta sonuna doğru olumlu enerjiler mevcut. Özellikle evde çalışan kişilerin daha üretken olduklarını söylemeliyim. Rahat bir ortamda işlerimizi yapmak bizi yaratıcı kılacaktır.

14-20 Nisan haftası: Hedefimize varmak ve onun elde etmek arzusu bu haftanın iş hayatıyla ilgili konularında da etkili oluyor. Bir yanıyla menfaatlerimizi gözeteceğiz. Diğer taraftan dış dünyada ilişkilere, başkalarıyla iyi geçinmeye, aradaki dengeleri sarsmadan hareket etmeye çalışmalıyız. Ay tutulması hem aşk hem de toplumsal ilişkilerde bir hayli önem taşıyor. Ancak bir yanıyla da o denli zorlayıcı bulmuyorum. Şu var ki, kişiyi mücadeleci kılıyor ve özel yönlerini dışa yansıtmasında cesaret kazandırıyor. Bu daha özgür hareket ederek, isteklerimizi elde etmek amaçlı girişimleri işaret edebilir.

21-27 Nisan haftası: Merkür-Boğa burcunda ilerlemeye başlıyor ve çalışmalarınıza odaklanmanız gerekiyor. Hem maddi hem de iş anlamında hesabi düşünebilirsiniz. Değişik projeler aklınıza gelebilir. Bunları serbest çalışarak, çeşitli insanlara sunum yaparak gösterebilirsiniz. İş hayatında yaratıcı düşünürsünüz. Ancak klasik yapıda olan bir yerde çalışıyorsanız, insanların gereksiz ayrıntılar üzerinde durmaları sizi bir hayli rahatsız eder.

28-30 Nisan arası: Çalışma hayatınız, mali konular, başkalarıyla ortaklaşa yürüttüğünüz işler bu üç gün boyunca bir hayli yoğun olacak. İş hayatınızla ilgili konularda etkili olacak Güneş Tutulması, farklı işlere ve gelir getirici çalışmalara yönelmenizi sağlayıcıdır. Gelişimi hedeflemek, maddi ve manevi anlamda güvence getirecek işlere yöneleceğiz. Değerlerimizi önemseyeceğiz ve tatmin olmadığımız, güven duymadığımız bir iş hayatı bizi tatmin etmeyecek.

iremSU – Astroloji Danışmanı

2014 Nisan Yay Burcu Para Durumu

1-6 Nisan haftası: Maddi konularda harcamayı sevdiğimiz bir haftadayız. İlgimizi çeken bir şey oldu mu, alırız. Ancak bir taraftan da dikkat etmediğimiz için kendimize kızarız. Ödemelerimizi yapmayı unutmayalım lütfen.

7-13 Nisan haftası: Bu hafta harcamalar konusunda dikkatli olalım. Merkür-Koç burcunda ilerlediği için, farkında bile olmadan alışverişlerimiz artar. Hiç hesabımızı tutmayız. Düşünmeden alışverişler yapabiliriz. Oysaki önümüzdeki hafta sert etkiler söz konusu. Bizim de hesabı şaşmamamız gerekiyor.

14-20 Nisan haftası: Bu hafta her burç için hakikaten çok önemli. Biz ve dışımızdaki dünyanın sundukları. Bizim isteklerimizle, başkaları arasındaki dengenin sarsılmadan korunması. Hem kendi arzularımızı elde etmek hem de diğerlerine saygı ve nezaket içinde davranmak. Mali konularda 18, 20, 21 Nisan tarihlerinde görünümler var. Bunlar cesaretle hareket ederek para kazanmak, serbest işler, ifade gücünün ve özgüven duygusunun yüksekliği, girişimden korkmamak şeklinde tezahür edebilir. Rahat olmak, gönlümüzce harcamak, kaliteli yaşamak, mutlu olmak, doyuma ulaşmak için de parayı isteriz. Ancak bizim de harcamalarımıza, bütçemize mutlaka gereken özeni göstermemiz lazım. Ödemeleri zamanında yapmak, sıkıştığımızda oradan buradan borç istememek. Bu hafta çok önemli

21-27 Nisan haftası: Maddi konularda girişimci düşüneceksiniz. Çabuk para kazandıran, serbestçe yapılan işler, özgün çalışmalar sizi çok daha fazla tatmin edecek. Bir yerde dokuz altı çalışmak yerine evden işleri yürütmek veya part-time işler ilginizi çekebilir.

28-30 Nisan arası: Mali konularda bu üç günlük sürede öyle çok getirici, kazandırıcı değil ama en azından günlük anlamda rahatlatıcı işler yapabilirsiniz. Bir şirkette çalışıyorsanız, yaptığınız iş ile kazancınız arasındaki farklılık sizi rahatsız edebilir. Güneş Tutulmasının etkisini de hesaba katarsak Yaylar belirsizlikten, zorunluluktan pek hoşlanmayacaklar.

Sponsorlu Bağlantılar

iremSU – Astroloji Danışmanı

2014 Yılı Yay Burcu Genel Yorumu

Astrolog Nuray Sayarı Yaylar için 2014 yılının genel bir yorumunu yaptı.

Sevgili yaylar yeni senenin ilk 6 aylık süreci kendinizi daha tutkulu heyecanlı ve cesur hissedeceksiniz. Aşkta sürpriz birliktelikler yaşayabilirsiniz. Bazıları ilişkilerinde ikilemler ve kıskançlıklar da yaşayabilir. 24 Haziran – 18 Temmuz günlerinde ilişkilerde iletişim ve hareketlilik hız kazanacak. Aşk ve ilişkiler gündeminizin ana temasını oluşturabilir. Aradığınız aşkı katıldığınız arkadaş davetlerinde, dernek faaliyetlerinde bulabilirsiniz. Bazı Yaylar kalıcı birlikteliklere adım atacak Ani birliktelik ve düzen kurma isteginiz ön planda olacak 12 Ağustos – 4Eylül günlerinde duygularınızı çok daha tutkulu direkt ve göz önünde yaşayabilirsiniz. İş ve kariyer yaşamınızda hırs ve öfke sizin için yıl boyu tehlike aman dikkatli olun kırıcı olmayın.

Astrolog Nuray Sayarı