Yay Burcu Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Yay Burcu Erkekleri Özgürlüğüne Düşkündür

Yay burcu erkekleri için söylenecek iki kilit sözcük var ise bunlar; neşe ve özgürlüktür. Yay erkekleri neşeli insanlardır ve neşeli kadınlar mutlu olmaları yeterlidir. Aynı zamanda özgürlüklerine düşkündürler ve kendisi gibi özgürlükçü kadınlar ilgi odağıdır. Yay burcu erkekleri olumsuz düşünmez ve iyimserdir. İnancına bağlı, iyiliksever ve bilge bir kişiliğe sahiptir. Ancak sınır tanımaması, aşırı para harcaması, yemeye ve içmeye düşkün olması olumsuzluk olarak sayılabilir.

Yay Erkeğinin Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Eflatun
  • Sevdiği Taşı: Topaz
  • Uğurlu Günü: Perşembe
  • Uğurlu Sayısı: 5, 7
  • Sevdiği Hayvan: At
  • Sevdiği Bitkiler: Nergis, karahindiba, dut, meşe, huş
  • Anlaştığı Burçlar: Aslan, Koç, İkizler
  • Anlaşamadığı Burçlar: Oğlak, Yengeç

Ayrıca bkz: Yay Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Yay burcu erkekleri aslan burcu, koç burcu ve ikizler burcu ile iyi bir şekilde anlaşabilir. Ancak oğlek ve yengeç burcu ile yıldızları pek barışık değildir.

Yay burcu erkekleri gezmeyi ve eğlenmeyi çok sever. Eğer siz de aynı şeylerden hoşlanıyorsanız yay erkeği tam size göre demektir. Yay erkekleri özgürlüğüne düşkün olduğu için onu kısıtlamaya çalışmanız mutsuz eder. Ayrıca onu mutlu etmek için ona yeni fikirlerle gelin ve yeni şeyler denemekten kaçınmayın. Yeni şeyler denemek ve değişim yaylar için oldukça mutluluk verici şeylerdir.

Yay erkekleri paylaşmayı sever ve iyilik etmeyi sever. Bu yüzden etrafından çok fazla insan görebilirsiniz. Eğer onu bu durumda kısıtlamaya çalışırsanız yay erkeğini sıkabilirsiniz. Kendi fikirleri ve düşünceleri çerçevesinde özgürlüğe önem verdiği için işine gücüne karışılmasını istemez.

Yay erkekleri aşırı duygusal değildir ve ilişkinin bir kalıba sokularak sınırlandırılmasından hoşlanmaz. İlişkisinde de özgürlükten yanadır ve yeniliklere açıktır. Mesleğine ve işine oldukça düşkündür.

Yay erkekleri çok neşeli insanlar oldukları için onları etkilemenin en kolay yollarından birisi de neşeli olmanızdır. Karamsar, somurtkan ve hayata negatif yaklaşan kadınlardan uzak dururlar. Eğer yay erkeği ile beraber eğlenebiliyor ve gülebiliyorsanız onu mutlu edebiliyorsunuz demektir.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir