Yay Burcu Kadınını Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Hassas Yay Burcu Kadınını İncitmeyin Yeter

Yay burcu kadınlarını mutlu etmek pek de zor değildir. Onlara karşı anlayışlı olmanız ve özgür bırakmanız yeterli olabilir. Kısıtlanmayı sevmezler ve her şeylerine karışılması onları aşırı mutsuz eder. Bu yüzden siz de onun gibi özgürlükçü düşünmeli ve neşeli olmalısınız. İşte o zaman yay kadını ile çok mutlu olabilirsiniz. Yay kadınları anne olduklarında da eşi ve çocukları ile özgürce yaşamak ve yeni maceralara yelken açmak ister.

Yay Kadınının Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Eflatun
  • Sevdiği Taşı: Topaz
  • Uğurlu Günü: Perşembe
  • Uğurlu Sayısı: 5, 7
  • Sevdiği Hayvan: At
  • Sevdiği Bitkiler: Nergis, karahindiba, dut, meşe, huş
  • Anlaştığı Burçlar: Aslan, Koç, İkizler
  • Anlaşamadığı Burçlar: Oğlak, Yengeç

Ayrıca bkz: Yay Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Yay burcu kadınları da tıpkı erkekleri gibi aslan burcu, koç burcu ve ikizler burcu anlaşabilir ve oğlak ile yengeç burcu ile pek fazla anlaşamazlar. Yay kadınlarının en sevdiği hayvan at ve en sevdiği çiçek ise nergistir. Eğer yay kadınına çiçek alacaksanız nergis çiçeğini tercih edin.

Yay kadınları da gezmekten çok hoşlanır ve özgürlüğüne düşkündür. Bu yüzden onlara yapacağınız en büyük kötülük bu özgürlüğü ellerinden almak olacaktır. Yay kadınını mutsuz etmek istiyorsanız özgürlüğüne karışmanız yeterlidir. Mutlu etmek istiyorsanız eğer onunla beraber siz de özgür olmalısınız.

Yay kadınları neşelidir ve kendileri gibi neşeli erkeklerden hoşlanırlar. Ancak yay kadınları çabuk incinen hassas yapıya sahiptirler. Bu yüzden yay kadınlarına karşı sabırlı olmalı ve onların bu hassaslıklarına dikkat etmelisiniz.

Yay kadınları aşktan önce dostluk arar. Dost olmadığı biriyle aşka yelken açması düşünülemez. Yay kadınları çok samimi ve içtendir. Bu yüzden ondan daha fazlasını bekleyin ve onu olduğu gibi kabul edin. Yay kadınının elini tutup yüzüne gülmeniz bile onları mutlu etmek için yeterli olabilir.

Yay kadını da erkekleri gibi çevresi geniş insanlardır. Onu dostlarından alıkoymaya çalışmayın ve kısıtlamayın.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

 

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir