Yengeç Burcu Erkeğini Mutlu Etmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Yengeç Burcu Erkekleri İle Mutlu Olmak Kolay

Yengeç burcu erkeklerini mutlu etmek çok da zor değildir. Yengeç burcunun özelliklerini bildiğiniz vakit az-çok neler yapmanız gerektiğini bilirsiniz zaten. Çok zor bir insan değildir yengeç erkekleri. Bu yüzden yengeç erkeklerinin sevdiği şeyleri ve yengeç burcunun sevmediği şeyleri bilmeniz onları mutlu etmek için atacağınız ilk adımdır. Yengeç burcu nelerden hoşlanır ve nelerden hoşlanmaz göz atalım…

Yengeç Erkeğinin Özellikleri

  • Uğurlu Rengi: Mavi
  • Sevdiği Taşı: İnci
  • Uğurlu Günü: Pazartesi
  • Uğurlu Sayısı: 3, 7
  • Sevdiği Hayvan: Deniz Kabukları
  • Sevdiği Bitkiler: Hezaren çiçeği, nilüfer, kenger otu
  • Anlaştığı Burçlar: Akrep, Balık, Oğlak
  • Anlaşamadığı Burçlar: İkizler, Yay, Kova

Yengeç burcu erkekleri koruma içgüdüsü çok ileri ve şefkatli insanlardır. Eğer onların karşısında zayıflığınızı gösterirseniz otomatik olarak sizi koruma içgüdüsüne girecek ve size şefkat gösterecektir. Dolayısı ile hem siz mutlu olacaksınız hemde yengeç erkeği.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca bkz: Yengeç Kadınını Mutlu Etme Yolları

Yengeç erkekleri şüpheci ve endişeli oldukları için sürekli kendilerini güvende hissetmek isterler. Bu yüzden onlara her daim size güvenebilecekleri hissini vermeniz gerekir. Yengeç erkekleri kıskandırmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Size olan güveni biraz olsun sarsılırsa hemen sizden uzaklaşır.

Yengeç erkekleri kolay anlaşılamayan ve sessiz insanlardır. Bu yüzden onları anlamaya çalışın ve fazlaca vakit geçirmeye çalışın. Size tamamen güvendiği zaman sessizliğini bozacaktır.

Yengeç erkekleri tam bir aile babasıdır. Sevdimi tam sever.Ailesine düşkün ve oldukça duygusaldır. Yengeç erkekleri ile aile kurma adına uzun uzadıya konuşabilirsiniz. Sevdikleri için fedakarlık yapmayı severler.

Yengeç erkeğini mutlu etmek için ona olan duygularınızı sürekli belli edin. Onu sevdiğiniz söyleyin ve sürekli takdir edin. Ve yengeç erkeğine şevkat göstermekten de geri kalmayın.

Daha Fazla: Tüm Burçları Mutlu Etme Yolları

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir