Balık Kokusu Nasıl Çıkar?

Sponsorlu Bağlantılar

Elinizdeki Balık Kokusu

Balığı çok seviyorsunuz ve lezzetle yiyorsunuz.Buraya kadar herşey çok güzel fakat güzel olmayan bir şey balığı yedikten sonra ortaya çıkıyor.Afiyetle yediğiniz balık ortadan kaybolup sadece kılçıkları ortada kalıyor fakat kılçıklarla birlikte kalan bir şey daha var.O da elinizdeki balığın kokusu.Peki bu kokudan nasıl kurtulacaksınız? İşte çözümü…

Hayatınızı kolaylaştıracak 80 öneri

Sponsorlu Bağlantılar

Balık Kokusunu Giderin

Balık kokusu inatla ellerinizi terk etmiyor mu? Hemen bir limonu ikiye kesip ellerinizi onunla ovun. Kokular daha fazla direnemeyeceklerdir. Balıklı kızartma tavası ve tabaklarınızı sakın kaynar suyla yıkamayın, çünkü kaynar su bütün inatçı kokuların işbirlikçisidir. Önce bir güzel soğuk sudan geçirin, sonra dilediğiniz gibi yıkayabilirsiniz. Yumurta kokusunun da bardak ve tabaklarınız üzerindeki inadını aynı şekilde kırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    sevaltan
    09 Ocak 2011 - 23:09

    arkadaşlar evde balık yaptım zaman koku giderici diye bişey sıkıyorum balık kokusu falan kalmıyo yukarda arkadaşımda belirtmiş zaten suya yumoş koyun diye bunda da yumoş kokusu var bide alkolsuz olması bebeğimin sağlığı için çok iyi. kocaman bi tüp eşim internetten bulmuşşş bu şeyii eşim evde yemek yaptığımı dair anlamıyo :)))) markası dr mat koku giderici diye bişey benden söylemesii…:))))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir